E-ticaret katil uygulamasi

Isletmeler, zaman içinde, kirli veya yanlis ürün veri ile darmadagin eden is sistemleri bulabilirsiniz. Çamur bir motorda beygir gücü öldürebilir gibi kötü veri sirketin ilerlemesini yavaslatabilir. Kirli veri satis sürecini yavaslatir ve satis kanallari eski ürün veri kapali çalisma olabilir, çünkü siparis sürecini yavaslatir. Bu kayip satis ve sirkete yüksek bir maliyetle sabitlenmelidir için hatalar ve fatura hatalari yüksek oranda yol açar.

Ürün Bilgisi, ya da bir sirketin ürünleri açiklayan ve belirterek verileri kolay bir agrega için veya bu sekilde bu ürün veri toplamak ile birçok sirket birkaç sistemlerinde bulunabilir. Bu verileri yönetmek kolay degildir ve görüntü, ses ve video, resim, metin ve tüm çesitli dosya biçimlerinde tamsayilar gibi multi-medya olusur. Ürün veri farkli biçimlerde, farkli sistemler ve farkli uygulamalarda oldugu zaman onunla çalismak çok zordur. Ürün veri erp sisteminde oldugu, InDesign veya Quark gibi bir grafik araci olabilir ve masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda izole klasörlerde sirketin yerlerdeki tuzlu olabilir. Olusturmak için pahali Bu veriler, ayni zamanda kullanimi pahali ve kurumsal pazarlama fikri mülkiyet çok az katacak.

Distribütörler veya toptancilar ve üreticilerin temsilcileri agir bir ürün bilgi yönetimi görev var. Bir distribütör hatlari onlarca tasiyabilir ve kaynaklari onlarca ürün veri toplamak gerekir. , Tedarikçi veri toplama ürün veri yönetimi ve dönüstürme ve daha sonra satis kanallari, web katalog ve baski katalog dogru ürün veri dagitim pahali ve zaman yeme angarya oldugunu. Sonunda distribütör geldiginde ve zaman geç ürün bilgilerine göre temizlenmis ve bir kismi kullanilmiyor dagitilan oldugunda Genellikle, sirket veri kirli. Bir ürün fiyati degismis olabilir veya ürün verileri yönetmek ve dagitmak için gereken genisletilmis süre içinde bir görüntü dönüstü ya da kisa bir açiklama yeniden çünkü ürün veri kullanilmiyor.

Ürün veri yönetimi kolaylastirmak için en iyi yolu, ürün bilgileri (PIM) yazilimi yüklemeniz olabilir. Iyi bir PIM çözüm tedarikçiler ve farkli iç sistemler ve güvenli bir sekilde tek bir yerde sabitleyin dahil olmak üzere tüm sistemlerinden ürün veri, elde edebilirsiniz. Ürün veri toplama agrisiz olmasi ve hizli olabilir. Ürün veri ise yapmak, böylece pazarlama ekipleri tarafindan bulunabilir bir yerde konur. Pazarlama ekipleri simdi yönetmek ve web katalog ve baski katalog ve satis malzeme sürüs satis içine ürün veri dönüstürebilirsiniz. Bu bir yerde dünyanin çesitli yerlere lokalize, tüm pazarlama ekipleri için erisilebilir, böylece tüm pazarlamacilar deger ekleyebilirsiniz. Fiyat degisiklikleri düzenlemek için kolay, taksonomilerin ve yeniden siniflandirilmasi yapi ürünleri gibi veri dönüsümleri yapmak için basit. Sizzle ve satis dis uzun ve kisa ürün açiklamalari ve satis malzemeleri profesyonel bir görünüm kazanmak ve hissetmek için uygulanabilir.

Çalisma dönüstürme multi-medya flas ve JPEG gibi dosyalari ve kataloglar için sablonlar tasarim içerir. InDesign gibi grafik uygulamalari pazarlama sürecine dis kaynakli tasarimcilari dahil etmek insa edilebilir PIM ve is akisi konusabilirsiniz. Katalog ve satis el ilanlari gibi satis malzemeleri iyi bir satis kenarina parlak olacak ve dogrudan ve in-direkt hem de satis ekipleri arasinda yeniden kullanim için kaydedilebilir. Bu büyük baski çalistirmak nedeniyle basin ve olan kadar üzerinde kurmak almak için zaman kapalidir önce katalog olusturma ve eski bir katalog olusturma gün zaman ve maliyet% 70 kesebilir. Daha küçük gruplar halinde baski ve özel alicilar için katalog görünümünü özellestirerek önemli müsteriler ve anahtar umutlari satis artirabilir.

Web siteleri dinamik olacak ve sitelerinizi dogru ve e-katalog kullanimi kolay yayinlayacak çünkü alicilar sizden daha kolay satin alacak. Bu satin alma kararlari ve web sitesi bunu degilse onlar hizli tik dogru ve zamaninda veri talep ediyorlar çünkü müsteriler bu seveceksiniz. Web siteleri temel ürün satmak için ve ürün veri anahtar kelime arama için daha uygun olacak çünkü bu satis artacaktir önemli müsterileri hedef için tasarlanmis olabilir.

Satis verileri PIM çözüm için disari delikli olabilir ve ürün satis raporlari analiz edilebilir. Ve off-line on-line tüm katalog sayfalari olarak ölçülür ve PIM çözelti içinde rapor edilmistir. Eger çok ürünün satildigi tam olarak nasil biliyorum çünkü bu is kaldiraç ve müzakere mühimmat verebilir ve uzay kullanilan ne kadar biliyoruz. Bu sadece bir bakkal gibi, size hizli ve yavas tasima islemleri konumlandirmak nasil ve tesvikler sunmak ve yukari satan ve çapraz satan nasil daha iyi bilir.

Satis ekipleri dogru zamaninda ürün verilerden çalistiklari için siparis daha dogru olacaktir. Bu is Yapiskan yapar ve birlikte ürün bilgileri hareket var, çünkü müsterileri uzun korur.

Bir sirketin ürün bilgileri lojistik hiz ekler ve biriktiginde ürün veri satis dogruluk ve tazelik büyüyecek. Bu mantikli ve bu gerçeklesmesi gerekir. Satis ekipleri, dogrudan ve in-direkt hem de müsterileri dogru ürün veri gösterilip gösterilmedigini ve pazarlama kanallari, web siteleri, satis el ilanlari, satis bültenleri ve dogrudan posta parçalari dogru ve profesyonel ürün bilgileri ile yakit ise, siparis hatalari olacak, çünkü bu mantikli inmek ve satis siparisleri kadar gidecek.