erkekler için Sony Ericsson Xperia oyun psp telefon

Dogal olarak, gençler Sony Ericsson Xperia Play oyun oynarken serin olma izlenimi vermek!!!

Sony Ericsson kaliteli ses ve müzik ile cep telefonu alaninda en iyi sirket biri arasinda yer aliyor. Son zamanlarda özellikle oyun için deli erkekler için oyun özellikleri ile bir cep telefonu baslatmak için duyurdu. Bu müzik dinlerken çesitli oyunlar oynarken zevk hangi Sony Ericsson Xperia Play baslatmak için gidiyor. Aslinda gençler her zaman onlarla ve bu Sony Ericsson Xperia Play kesfetmek için ilan akilda tutarak oyun konsolu gibi bir sey tutmak istiyorum. Benim bakis itibaren, kesinlikle bu cep getirerek piyasaya kavramak. Sirket son derece oyun oynamak ve kolay bir oyun ile bu Smartphone erismek için seviyorum çocuklar arasindaki basari güvenle kadar artirilir.

Bu model Ölü alani, FIFA, Guitar hero, Asfalt, size ücretsiz zamanlarda oyun oynarken zevk ve eglenceli olabilir, üzerinden Reckless yaris gibi birkaç önceden yüklenmis oyunlar ile Android (sürüm 2.3) isletim sistemi üzerinde çalisir. Kendi Android platformu nedeniyle çok büyük içerik depolama saglar ve depolama içerik için bir sinirlama yoktur. Bu Qualcomm `s Snapdragon 1GHz islemci tarafindan desteklenmektedir, bu bir yüksek sinif bir görünüm verir 854×480 piksel çözünürlüge sahip 4 inç çoklu dokunmatik ekran ile hazirdir. Ayrica Bluetooth, isinizi kolaylastirir GPS, Hi-fi islevsellik sunuyor. Bu model flas, otomatik odaklama, dokunmatik odaklama, video kayit, görüntü sabitleme gibi özellikleri ile 5.1 megapiksel kamera içeriyor ve kalitesi ile mükemmel bir görüntü saglar. Facebook ve Twitter, ve ayni zamanda Gmail, kisa mesaj, resimli mesajlasma ve IM ile sosyal ag keyfini çikarin. Bu medya oynatici ve Google müzik çalar insa mikro USB 2.0 destegi, olusur. Ayrica 3.5 kulaklik girisi, Bluetooth stereo ve hoparlör bulunuyor. Model mikro SD kart kullanir ve 8GB kapasiteli bir kart ile birlikte geliyor. Tablet S joystick ve tetik anahtarlari da dahil kontrol oyunlar, için dügmeleri ile bir sürgülü plaka ile geliyor. Bu oyun farkli düzeylerde bir çok oyunculu oyun oldugunu. Bu ilk Play station sertifikali cihaz biri olacaktir. Bu Birlik teknolojileri ile 3-D oyunlar ile yerlestirilmistir. Sony Ericsson Xperia Play PSP Sony bilgisayar eglence tam destek vardir.

Sony cep telefonu tasarimlari takdire deger ve fiyat layik olmustur. Sen perakende satis veya online alisveris magazalarindan Sony Tablet S satin alabilirsiniz. Online alisveris siteleri araciligiyla karsilastirin ve bütçenize ve ihtiyaçlariniza uygun ürün satin alabilirsiniz. Online alisveris siteleri müsterilerine çekmek için alimlarda indirim ve iyi firsatlar sunuyoruz. Sony hayranlari büyük bir numarasi vardir bu yana bu nedenle kitlelerin ulasamayacagi için kolayca kullanilabilir olacaktir. Bu nedenle, yatay Sony Ericsson Xperia Play kullanisli konsolu Sony PSP gibi görünüyor uzatti. Bu ürünü satis Mart ayinda baslayacak varsayilir. Bu ABD Tablet S almak için ilk alanlar arasinda olacak duydum ediliyor.