evlerinde bir abajur nasil

Enerji tasarrufu LED Spotlar ile eski halojen noktalar degistirin.
– LED Isik standart bir ampul ile karsilastirildiginda% 90 daha az güç tüketimi kadar =
Simdi modern ve enerji tasarrufu saglayan LED lambalar, LED Isiklar ve LED teknolojisi ile eski isiklari degistirebilirsiniz
GU10, GU5, 3, MR16, E27, E14, PAR – farkli pek çok düzen, tasarim, renk ve parlaklik LED Isik ve LED Spotlar LED. Isik rengi beyaz, sicak beyaz, kirmizi, sari, yesil, mavi, UV ve RGB renk degisikligi ile LED Spot.
Ayrica bu tür LED daireler gibi gerekli LED isik ekipmanlari sunuyoruz, transformatörler Bankasi ve burada LED-Shop bulabileceginiz birçok diger LED ürünleri LED.

bir abajur nasil

Kullanilabilir abajurlar çesitli türleri vardir, hepsi, yere yerlestirilebilir hangi silindirik, yuvarlak, konik masa yani sira duvarlar gibi çesitli sekillerde gelir. Abajurlar, çesitli kumas ve malzeme mevcuttur. Cam abajurlar iç dekorasyon için ek bir hava sunuyor. Abajurlar çok çekici tasarimlar onlar için gitmeli hangi abajur olarak müsterilerine karistirmayin olabilir. Abajur ile ev dekorasyonu yeni bir görünüm olusturmak için bir moda bir yoldur. Hazir abajurlar ile ilgili diger önemli bir husus, onlarin maliyetidir. Hazir abajurlar güzel görünebilir, ama onlar için çok yüksek bir bedel ödemek zorunda. Bütün bunlar için basit bir çözüm oldugunu ve bir abajur yapmaktir! Evet, özel bir abajur, stil ve dekorasyon kisisel dokunus ile bir abajur yapabilirsiniz.

Bir Abajur yapmak için Fikirler

* Sen yenilikçi malzemeler kullanilarak özel abajurlar olusturabilirsiniz. Dergisi levhalar, plastik kapaklar, iplik ve iplik dizeleri, elbise malzemeleri vb gibi malzemeler kullanilarak abajur yapmayi deneyin
Yapmaniz gereken * Tüm bir abajur yapmak için kullandiginiz malzeme tamamen samimi isi oldugundan emin olmaktir.
* Kendi üzerinde bir abajur yaptiginizda da bunu herhangi bir yüksek gerilim isik fikstür koymayin emin olun.

Bir Abajur yapmak?
malzeme

* Rafya lifler
* Parsömen
* Hafif kagit (beyaz)
* Tutkal bant (çift tarafli)

* Hamal abajur
* Biçak ve kesme mat ve goblen igne

tarifi
Bos kagit üzerindeki izleri almak için eski bir abajur açin. Izlerini kesip ve sekiz esit büyüklükte bölümleri olun. Simdi baska bir sekiz bölüme bu bölmek, böylece yarisinda son (8.) bölümünü açin. Her yarim inç bir kalem / kalem ile kat hattinin her isaretleyin ve kavisli bir hat almak için isaretler katilin. 3, 5 üzerinde bir V seklinde ve 7. kat çizgileri olusturun. Kesme mat üzerine yerlestirerek parsömen kesmek için bu takip sablonu kullanin. Bunun üstüne parsömen tutun. Ince V seklinde kesin ve biçak uçlari yardimiyla tüm V sekilleri açin. Parsömen hareket ve V seklinde bölümlerin benzer set yapmak.

Parsömen arka kenarlari üst üste ve çift tarafli bant ile onlari sopa. Düzenli yapistirici ile abajur yüzüklerin kenarlari yaymak ve halkalara parsömen sopa. Önce üst halka sopa emin olun. Eger üst ve goblen igne ve rafya kullanarak parsömen alt kenarlari dikmek önce, kurumalarini bekleyin. O ayri düsmeyecek emin olmak için rafya ve gevsek uçlari siki knot olusturun. Sizin ev yapimi parsömen abajur hazir.