foxy perakendeciler süpermarketler almak ve kazanmak

Bir e-ticaret merkezi olarak Jersey (Channel Islands) konumunu Tesco, WHSmith ve MVC ile KDV serbest durumu yararlanmak için adaya kendi hizmetlerin yerine getirilmesi geçis gibi büyük çevrimiçi magazalar gibi giderek daha tartismali hale gelmektedir.

Ama simdi yerel perakendeciler geri mücadele ve degistirmek seyler için zor lobi. Www.foxy.co.uk gelen Marcus Quinn rekabete ragmen yayildigini yerel bir basari hikayesi bir örnektir, ama Tesco ve arkadaslari tarafindan kullanilan is uygulamalari görüsünü kirici oldugunu.

“Onlar hiçbir is burada olmak var. Onlar yerel ekonomiye bir sey saglar. Onlar herhangi bir vergi ödemek ve hiçbir yerel kisi istihdam. Bunlar, esas parazitlerdir. ”

Olan sirket 15 yerel personel civarinda istihdam Quinn, ayrintili bir vergi atlatmak baska bir sey dahil olarak Jersey faaliyet Ingiltere’de islemleri görür.

“Yerel çalisani Jersey daha çok pahali ve ise tesislerinde oldugunu. Biz yasam ve ücret ve kira maliyeti yüksek bir standart bu yansitan güzel bir Adasi vardir. Ama Ingiltere’de magaza sadece Adasi bir belirteç varligi vergi önlemek için tutmak. Onlar “Bu ekstra maliyetler hiçbiri var

Ancak dezavantajlari ragmen bazi yerel sirketlerin basarili yapmak. Play.com Avrupa’nin en büyük etailer ve yerel olarak sahip olunan is. Benzer sekilde www.foxy.co.uk önemli bir büyüme zevk ve hizla büyümeye yapmak için devam etmektedir.

“Biz o ayri sirket ayarlar müsteri hizmetleri olduguna inaniyoruz” Quinn dedi. “Biz hiçbir insanlar daha samimi ve Jersey insanlar daha yardimsever ve biz sadece üst sinif personel ise saglamak oldugunu biliyoruz. Bu sekilde biz süpermarketler üzerinde kenar var. Biz “onlar bir sey vermek veya olmaz ve bize bir rekabet avantaji saglar