tüketiciler ne gerek e-ticaret

“Tüketim Ilk kural Çocugunuza tasimak yapamaz bir sey satin almak asla.” – Bill Bryson

Eger e-ticaret olarak katiliyor Eger bir tüketici odakli toplumda yasadigimiz gerçegi kabul etmek önemlidir.

Bunun pratik açidan demektir ürün seçimi ve hizmetler tüketici tat ve tercihi büyük ölçüde baglidir. Daha fazla tüketici dünya çapinda web onlarin yol yapmak olarak tüketici sürücü koltugunda oldugu açiktir.

“Alisveris nereye kim para mutlulugu satin alamaz dedi sadece bilmiyordum.” – Bo Derek

Orada e-ticaret web siteleri için çok pazarlama araçlari, ancak pazar arastirmasi ile baslamadi eger Tekerlekler dönerken olabilir. Eger çok emin olmak gerekir online pazar için bir ürün getirmek zaman tüketicinin istedigi bir seydir.

Bu bir tüketici karar olmadan pazara yeni bir ürün getirmek mümkündür, ancak bu durumda bu ürün, gerek bir seydir neden müsteri ve potansiyel anlamak yardimci olmayi çalismak gerekir. Müsterilerinizin adina bir hissettim gerek kalmadan büyük olasilikla birkaç satis bulacaksiniz.

“Sükran tipik bir Amerikan tatil … lüks yemek bol tüketimi sonucu ve üretim ödül oldugu gerçegini bir sembolüdür.” – Ayn Rand

Bir tüketici anlamak kez onlar gerçekten bir satin alma için yerlesik bir motivasyon oldugunu gerektigine inaniyorum bir sey yok.

Bu, sunum aldatici olmasi gerektigi anlamina gelmez. Aslinda, e-ticaret için iyi bir sunum ürünü baskalarina nasil yardim ettigini referanslari saglayacaktir. Ürün ve ürün erisilebilir ve istenilen olur bir çare arasinda bir iliski oldugunda.

“Ankete katilan tüketicilerin Otuz bes yüzde gibi nakliye ve tasima veya uzun teslimat süreleri gibi ek maliyetler, onlarin bir online satin alma terk sonuçlandi söyledi. Çok fazla bilgi talep Siteler uzak anket alicilarin yüzde 35’i sürücüler baska bir sikintidir “-. Net IQ Web Trendleri

Bir ürünün tüketicilerin istiyorum satan ötesinde dikkate diger konular olabilir. 2.005 internet kullanimi çalismalar sadece 1 milyar internet kullanicisi ABD merkezli bu satislarin yaklasik% 20 ile oturum oldugunu gösterdi. Anlayisli e-ticaret siteleri satis artirma araci olarak giderleri nakliye ve tasima dengelemek için yollar buluyorlar.

E-ticaret en önemli yönergesi satan ürün ve pazarlama ile nis bulma oldugunu etkili bir sekilde bu yil oturum olacak 1 milyardan fazla potansiyel müsterilere ürün.