5 nedenleri ebay size zenginlikleri getirmez

1. Siz de basarisizlik yapmayiz

Bir SEO ve pazarlama gurusu degilseniz, magaza gecede çikarmak olmaz. Bu arama motorlari doyurmak için biraz zaman verin ve olumlu bir satis üretmek isiniz için yol açar. Ben de, sabirsizlik ile ilgili zaman zaman ayni hatayi yapmak, ama hepimiz büyümeye is girisimler zaman dinlenmek ve vermek gerekir.

2. Siteniz SEO yoksun

Satis çogu arama motoru tavsiyeleri gelecek, böylece gerekir SEO sitenize bu aç müsterilerine getirmek için. Anahtar kelime zengin baslik etiketleri, anahtar kelime zengin içerik, temiz bir tasarim ve iyi bir navigasyon gibi seyler, arama motorlarinda üst siralarda yardimci olacaktir. Eger sitesi yapi beceri eksikligi, o zaman için tüm homurtu çalismalari tamamlamak için hazir bir ebay magaza sistemi almayi düsünün.

3. Sizin Alicilar mutsuz

Frankily, bu daha önce alicinin ayakkabi hiç var bir sey satmak için oldukça zor. Eger rolleri degisirse satin almak isterim hangi ürünleri düsünün. Bir kötü tasarlanmis, inaktif görünümlü magazadan satin misiniz, ya da iyi tasarlanmis, optimize edilmis nis magaza daha rahat satin alma hissederdiniz? Alici istedigini anlamaya ve ona ver.

4. Sitenizin navigasyon kötü

EBayers bir çok önemli nokta özledim. Magaza navigasyon istisnai olmalidir. En çok ziyaretçi magaza ihtiyaç duyduklari ürün satan olsun veya olmasin 8 saniye veya daha kisa sürede karar verecektir. Yani temel sopa ve site navigasyon çok kolay. Herhangi ve tüm ürünleri bulmak mümkün ziyaretçileri her türlü (gençler, yaslilar, ne olursa olsun) istiyorum. Bu taktik sadece brüt satis arttiracak.

5. Sen eBay is ögrenmeye çikin

Eger eBay para kazanmak hakkinda çok fazla bilgi asla. Her kitap, dergi, blog, ezine, ya da mümkün oldugunca eBay pazarlama hakkinda çok bilgi sindirmek için ne olursa olsun okuyun. Bildiginiz daha, daha uzun vadede kazanç daha fazla para için bu bilgiyi uygulayabilirsiniz. Bir eBay pazarlama uzmani (O zamana kadar alti rakamlar kazanç olacak) oluncaya kadar çok daha fazla birlikte, bu yazi yazdirin.