bu Shopify vs BigCommerce arasindaki savas var

Ben hatirliyorum sürece insanlar e-ticaret yazilimi kullanmak için hangi söz edilmistir. BigCommerce Vs Shopify oldugu yillar boyunca devam eden bir savas olmustur. Bir yerine toplama insanlarin saskin kilan sey her ikisi de çok cazip bir paket sunuyoruz, bu nedenle, insanlar ya almak yok!

Burada hakkinda hakkinda konusmak için gidiyoruz sey ikisi arasindaki büyük farktir. Seni BigCommerce Vs Shopify karsilastirabilirsiniz sanmiyorum bakin. Okumadan önce daha gerçekten size alisveris sepeti islevsellik açisindan ne yapmak istediginizi önceden bilmeli. Ilk sizin için en önemli olan tam özellikleri anlamaya, daha fazla yetki ile birini seçmek mümkün olacak.

Ikisi arasindaki en önemli fark aslinda oldukça büyük olmasidir. BigCommerece yaraticilari gerçekten yararli bulacaksiniz eminim bir çok özellik ile doldurulmus. Bunu herhangi bir gelistirme çalismalari yapmak zorunda hiçbir neden olacaktir.

Shopify güzel ve sik tasarimlari ile, temel özellikleri saglamaya odaklanir e-ticaret yazilimi, gibi bir zen ve size yeni seyler civata kendi App Store kullanabilirsiniz daha da gelistirilmesi degisiklikler gerektiginde. Bu Apple iPhone App Store nasil benzer.

Onlar ayni etrafinda fiyatlandirilir hem. Büyük farkli da islem ücreti ve BigCommerce ücret, fazla bant genisligi kullanimi için bir yüzde olarak bu Shopify ücrettir.

Temel olarak bir kez bu sitelerden para kazanmaya baslamak ve daha büyük olsun, daha fazla para onlar çalistirmak için sizden tahsil edecektir.

Kazanir Yani BigCommerce Vs Shopify,? Ben BigCommerce söylemek gerekir – bu kadar çok daha fazla özellik açisindan sagladigi için. Ben bir gün ihtiyaciniz olan her durumda benim yazilim her seyi olan bir fikir gibi.