e-ticaret basari yolunda alti önemli ipuçlari

Eger küçük ya da büyük online is çalistirmak ister, ayni temel kural geçerlidir: ziyaretçilerinizin mutlu. Bunu yapmazsaniz, tüm sonra, rakiplerinizin mutlaka olacaktir. Bu orada bir orman, ama bu alti ipuçlari e-ticaret girisimi ile basari elde yardimci uzun bir yol gitmek gerekir.

1.) Kitlenizi mesgul

Eger ziyaretçiler arasinda etkilesimi tesvik etmek dahil edebilirsiniz bir dizi özellik vardir. Günümüzün son derece gelismis Internet üzerinde, etkilesim anahtaridir. Orijinal, kaliteli içerik ile birlestirin ve bu uzun vadeli müsteri haline tekrar ziyaretçi dönüstürmek için nasil içeri ayarlanmis hedef kitlenizi tutan bir e-ticaret sitesi olabilir.

2.) Basit satin alma yapmak

Bu demeden gitmek gerekir, ancak basarisiz oldu E-ticaret sitelerinin çok sayida bize baska türlü inanmak yol açar. Çogu internet kullanicilari uzun satis sahasi, teknik jargon ve tüm çan ve zor gizlenmis siparis sayfalari ortaya çikarmak için yapmak islik olmadan yapabilir. Bunca zaman sonra, birçok online tüccar hala kovalamak kesmek ve müsteriler bir satin alma yapmadan rahat hissettirecek seçenekler vermek için basarisiz. Ev satislari istiyorsaniz, noktasina ulasmak ve hizli bir sekilde yapmak.

3.) Iletisim için kapilari açik

Online is yaparken, iletisim bilgileri kolay erisilebilir yapmak gerekir. Bu e-posta adresleri, is adresleri, ücretsiz telefon numaralari ve faks numarasi bulunmaktadir. Böyle yaparak, tüketicilere is yapmak için hissetmek gerekir güven asilamak olacak güvenilirligini gösteriyorlar. Potansiyel müsteriler onlarin soru ve endiseleri gidermek için oldugunu bilecek ve çesitli seçenekler mevcuttur yaparak, daha büyük bir pazar ve tercih ettikleri iletisim kanallari hedefleyebilir.

Yerine getirilmesi ve iade politikalari 4.) Yazilan bilgileri

Sey online satin almadan önce, en müsteriler ne kadar bir parça maliyetleri, nasil onlari alacak ve onlari alacak bilmek istiyorum. En önemlisi, öge kusurlu ya da tasima sirasinda hasar olmalidir eger kapali oldugunu bilmek istiyorum. Bu detaylari yoksa bu bilgileri yayinlama, ürün veya hizmet satmak degil olsa da, satis kaybetme sona erecek büyük bir sans var.

5.) Düsük yolda seyahat

Online is dünyasinda hayatta kalan detayli planlama ve ses bütçeleme gerektirir. Bu nedenle, en pahali kampanyalari para atmadan önce tüm düsük maliyetli bütçeleme çabalari dikkate almak önemlidir. Eger güçlü ortakliklar olusturma ve arama motoru trafigi için optimize edilmis bir web sitesi tasarimi, ag dahil olmak üzere, yapabileceginiz bir çok sey var. Sitenizi gelistirmek için ve uzun vadede saglam alt satirinda ile gelen çok daha iyi bir sans olacaktir bazi düsük maliyetli yollar arastirma biraz zaman harcayin.

Kar 6) fiyat

Eger sabit gelirleri ve marka sadakati olusturmak için çalisiyoruz ne zaman kar amaci gütmeyen is, ama eger makul düsük fiyatlari büyük. Kar ödün vermeden etrafinda müsterileri tutmak için birçok yol vardir. Bu bir rekabet avantaji tutmak ve bu süreçte kar yaparken bunu basarmak için nasil belirlemek için size baglidir.