e-ticaret web siteleri için en iyi 10 seo ipucu

Arama motoru optimizasyonu, bir web sitesi arama motoru dostu yapmak için bir süreçtir. Arama motoru dostu web tarama kolay ve hedeflenen anahtar kelimeler üzerinde bir web sitesi için kolay siralamasinda yardimci olur arama motorlari tarafindan endeksli. Bir web sitesinin arama motoru dostu yapmak için izlemeniz gereken bazi adimlar vardir. Asagida bir E-ticaret web sitesi için ilk on SEO ipuçlari verilmistir:

IÇERIK: Bu, “Içerik King” söyleniyor, bu yüzden web sitenizi optimize ederken göz önünde bulundurmaniz gereken ilk sey içerik, kisa hassas ve ilgili tutmak için olmak oldugunu. Bu gereksiz bilgiler içermemelidir.

ANAHTAR KELIMELER: Her zaman, ürün özel yani sira web vurgulayabilirsiniz anahtar kelimeler kullanmayi deneyin. Bir yakinda kullanici türleri arama motoru bir sey ve bu anahtar kelime ile eslesen olarak, web sitenizde kullanicinin arazi yapabilirsiniz.

ERISILEBILIRLIK: Bir kullanicinin web sayfasinda indi ve ürün açiklamasi arayan varsa, o tiklama az sayida ürün ulasmak mümkün oldugundan emin olun. Daha fazla tiklama ziyaretçi tahris ve baska bir siteye hareket egilimi olabilir.

ÜRÜN DEGERLENDIRME: benzersiz içerik yapmak için akilli yolu müsterilerinizin kullanici tarafindan olusturulan içerik görüntülüyor. Bu müsterilerin ürünün kullanilabilirligi hakkinda yorum saglar ve böylece saglikli bir müsteri iliskileri korur.

SIZIN ÜRÜN HIGHLIGHT: Bu web sitesi internette var nedeni, bu nedenle, daha fazla trafik çekmek için yardimci olabilir, böylece ana sayfasinda anahtar kelimeleri ürün eklemeyi deneyin.

GÖRÜNTÜLER KULLANIMI :: online perakendecilerin ‘sitelerin çogu görüntüleri dolu. Bu, sizin sunuyoruz ürün tür uygun oldugunu düsünüyorum sadece görüntüleri kullandiginiz nedeniyle önem verilmelidir. Görüntülerin asiri kullanimi web sitenizin itibarini yok edebilir.

SEO DOSTU URL: SEO dostu URL’ler, sitenizi ziyaret ve ürün artar satin almak için bir kisinin sansi ile web sitenize yaparsaniz. Mümkün oldugunca yakin kaynak sayfasi için ürün sayfalari tutmaya çalisin.

BASLIK Etiketler: benzersiz baslik etiketleri kullanin ve baslik etiketi tekrarlanan ekstra anahtar kelimeler kullanmaya kaçinin.

ÜRÜN IÇIN LINKLER: diger baglanti bir ürünün ürün açiklamalari içinden anahtar kelime zengin baglantilar olun.

TEKRARLI KOPYA KAÇININ: online perakendecilerin çogu ürün açiklamasi için ayni içerik kullanimi ve tekrarlayan kopyalama trend izleyen digerlerinden ürün ayirt etmek için size yardimci olmayacaktir.