ebay satmak için nasil gizli teknikleri.

Bu eBay seyler satmak kolaydir. Bu temelleri çok daha fazla olmasi gerekmez, ve yeni baslayanlar hem de uzmanlar ayni seyleri gerekir: Eger satmak istiyorum Internet erisimi, bir eBay hesabi olan bir bilgisayar, ve ögeleri.

Burada eBay ürün satmak için nasil ögrenme takip için bazi kolay adimlar vardir.

Yapmaniz gereken ilk seylerden biri online almak ve eBay satis hakkinda birkaç makale okunur. Her zaman önce aslinda bir sey baslangiç ??olabilir kadar denemek ve ögrenmek için akilli bir fikir.

Bu eBay seyler satmak için oldukça ucuz olsa da, uzun bir öge satisa oldugu gibi devam edecektir listeleme ücreti ödemek zorunda.

Eger birkaç dolar kaydetmek istiyorsaniz, bir wiki ya da ek ipuçlari ve isaretçiler bulabilirsiniz online bilgi kaynagi diger bazi tür bile ipuçlari ve kendi web sitesi Site Haritasi bölümünde diger eBay bilgi aramak, ve emin olun.

Simdi eBay hakkinda iyi bir fikir var ve seyler nasil çalistigini, sadece dalis ve kendiniz deneyin zorunda. Bir eBay hesap için kayit ve sonra açik artirmaya isteyebilirsiniz bir öge düsünüyorum.

Bu bir deneme olacak, bu nedenle degerli bir madde olmak zorunda degildir. Bu resimler, antika, koleksiyon, ve kameralar satabilirsiniz … temelde akliniza gelebilecek her seyi. Yapmaniz gereken tek sey bir fiyat koymak ve potansiyel alicilar için bekleyin (eBay nasil adim adim gösterecektir), post it oldugunu.

Alicidan posta bilgileri ile birlikte madde satti ve öge için ödeme aldik sonra, posta kapali madde ve alici bazi geribildirim vermek.

Eger satilan ürünler kapali alici ve posta yanit verirken hata mesaji mümkün oldugunca hizli olmaya çalisiyorum istiyorum. Hizli ve kolay basa çikmak iseniz, o zaman alici hem de bazi geri birakacaktir. Geri bildirim güven ve kim eBay güvenmemeyi ögrenmek için en iyi yoldur.

Bir ögeyi sattim sonra, kendinize bir PayPal hesabi almak. Neden? PayPal eBay seyler satmak zaman ödeme için en kolay yoludur.

PayPal kullaniyorsaniz, o zaman da eBay magaza alisveris sepetleri gibi özel özellikleri kullanabilirsiniz. Yine de, PayPal kullanarak en önemli sey, ürün için kredi karti alabilir olmasidir.

Tabii, eBay ve PayPal hem yeni baslayanlar için zor siteler olabilir, ancak çok hizli bir sekilde bir uzman olacak. Bir online satici is her türlü ayarlamak için güçlü olmak zorundadir, ve büyük oyuncular nereye, e-ticaret, eBay ve PayPal geldiginde oldugunu.

Peki, eBay satmak ne biliyor musunuz? Her gün eBay’de satilan ögelerin pek çok kategori vardir.

Insanlar gerçekten farkli mal çok toplamak ve satin almak.

Insanlarin baskalarinin sahip olmaya degmez düsünebilirsiniz esyalari ile evlerini doldurmak gibi nasil gerçekten inanilmaz bulmak, ama ünlü “Bir kisinin çöp baska bir kisinin hazinedir” diyerek hatirliyorum.

Ancak, bu kötü bir sey degil. Bireylerin bir çok diger bir sürü insan istemiyorum ve eBay onlari karsilamak için uygun bir yer oldugunu seyler istiyorum. Tabii, alt par ürün listesine eBay bir sürü insan vardir, ancak bazi gerçekten harika seyler satan bir sürü insan da vardir. Kendiniz kontrol ve eBay satmak için ögrenme baslangiçta düsünmüs olabilir daha çok daha kolay oldugunu göreceksiniz.