kendi online magaza kurma bes basit adimi

Hiç ev rahatligi içinde ürün satan düsündünüz mü? Size mal için bir öncül kiralama zorluklar varsa, o zaman bir online perakende magaza açmak kesinlikle kendi is kurma en iyi yöntemdir.

Yapmaniz gereken tek sey kendinizi toplari haddeleme tutmak için bir kisisel bilgisayar ve bir internet baglantisi olsun. Ancak, internet üzerinden ürün satan kesinlikle riskleri vardir – Eger kendi online magaza koyarak yapmaniz gereken birkaç sey bilmeniz gerekir:

Size sunmak için güvenilir bir ürün veya hizmet ile baslamalidir. Bir perakendeci olmak istiyorsaniz, zamaninda ürün tedarik kapasitesine sahip bir toptan dagiticisi bulmak baslar.

URL (aka web sitesi adresi) olarak görev yapacak gibi www.My-Web-Magaza-Name.com bir magaza adi, olusturun. Güvenilir ve e-ticaret kullanicilara güvenli sunucular sunan en iyi web sitesi ana satici için bazi kisa anket yapin. Web hosting saglayicilari normalde yillik bazda bir kerelik ödeme sarj edin.

Online magaza için resmi bir açilis sayfasi olusturun. Web sitenizin açilis sayfasinda potansiyel alicilar profesyonel ve teklif özellikleri görünmesini saglayin. Hiçbir web tasarim deneyimi varsa web tasarimcilari için web tasarim görevleri outsource edebilirsiniz. Sen en mantikli sekilde ürün sunmak zorundadirlar. Ürün resimleri, açiklamalari ve fiyatlari açilis sayfasinda belirtilmelidir. Ödeme ve ürün teslim sekli ile ilgili talimatlar da müsterileri arasinda herhangi bir karisikligi önlemek için uygun bir sekilde listelenmis olmalidir.

Eger ana web sitesine trafik çekmek için bir reklam kampanyasi veya Pay-Per-Click (PPC) kampanyalari baslayabilirsiniz. Tüm dünyadan tüm ziyaretçiler için magaza görünür olun.

Son olarak, yaygin, hizli ve güvenli kredi karti ödemeleri islemek için Paypal ile saglanan bir, hizli, güvenilir ve kolay ödeme sistemi seçin.