magento temalar online alisveris sepeti web sitesinin genel görünümünü ile deneme izin

Yeni kahramanlik ve dalan sinirlari elde internet isletmeler ile, daha fazla insan para çevrimiçi yapmak için olanaklari farkinda büyüyor. Baska seylerin yani sira, alisveris sepeti e-ticaret web siteleri inanilmaz bir hizla artiyor. Durmadan bu siteler yardimci olmustur yil geçmis birkaç uygulamalarda önemli gelismeler olmustur. Örnegin Magento için atin. Bu profesyonel bir açik kaynak kodlu e-ticaret web uygulamasi sunan tüccar benzersiz esneklik ve kontrol edilmesidir. Bu Mart 2008’de baslatilan ve web üzerinde en hizli büyüyen e-ticaret platformu aura olusturarak, alti ay sonunda 450000 indirme ulasmisti.

Magento çok dilli destek, konuk ödeme ve ücretsiz kargo özellikleri, kolay site yönetimi, pazarlama ve tanitim araçlari, müsteri hizmetleri özellikleri ve çok daha fazlasi gibi benzeri görülmemis bir alisveris bakim özellikleri sunar. Ve bu açik kaynak olmasi sadece daha kazançli hale getirir. Açik kaynak bir ürünün kaynak koduna erisim ileri gerçekçi kolayligi koyar. Bu da size tercih için ürün degistirmenize olanak tanir.

Magento e-ticaret magazalari sundugu çesitli avantajlari: –

Esneklik ve egemenlik – sahipleri zahmetsizce Magento CMS kullanarak saklamak için yeni ürünler eklemek,
SEO optimizasyonu site sahipleri islerini büyümesine yardimci olabilir
Ayrica mevcut is genisleyen yardimci olur ve potansiyel müsterilere daha genis bir ulasmak
Online magaza önünde daha yüksek sürümleri ve güvenlik için yükseltme.

Kirmizi temalar ve kirmizi sablonlari e-ticaret siteleri özel uygun özellestirme arkasindaki itici güçtür. Sitenizde essiz ve çekici hale getirmek için kullanabilirsiniz.

Tema bir çevrimiçi magaza görsel deneyimi olusturmak düzeni, sablon ve cilt dosyalari herhangi bir birlesmesi olarak tanimlanabilir. Magento bir seferde birçok tema yüklemek için yetenegi ile insa edilmistir.
Magento platformunu kullanarak online e-ticaret web siteleri e-ticaret galerileri ve CMS vitrin web siteleri, farkli dizinlere sitelerini göndererek islerini tesvik edebilir. Bu genel baglanti popülerlik, arama motoru siralamalarini artirmak ve böylece potansiyel müsteri getiren ve is büyümeye yardimci sitenize trafik acele yardimci olacaktir.

Magento’nin zengin islevsellik daha islevselligini uçan renkler ekleyebilir ve daha zengin ve ilginç bir kullanicinin ziyaret yapacak magento uzantilari ekleyerek gelistirilebilir. Magento onlar büyüme odakli ve kar anlayisli olmasini saglamak için çok gerekli esneklik ve ölçeklenebilirlik ile site sahipleri saglamistir.

E-ticaret web sitesi sahiplerinin binlerce magento platformu kullanmaya basladilar. Bu kendi is için bir nis olusturmak isteyen site sahibi için bir sorun olabilir. Her site seyir baslarsa ayni yavas yavas insanlar ilgi eksikligi ve bilinçli göz çekici ve moda olan diger web sitelerine geçecektir. Web sitelerinin çogu varsayilan tema yüklü.