2011 yilinda is için ach dikkate iyi 10 neden

Bir is ödeme isleme araçlarin kendi portföyüne ACH yetenegi ekleme ve bu makalede ben en iyi 10 neden vurgulamak niyetinde düsünmelisiniz birçok nedeni vardir.

Ben baslamadan önce, ben ACH sistemine kisa bir giris saglayacaktir …

ACH (Otomatik takas) ag mevduat finansal kurumlar katilimci için ödemelerin elektronik takas saglar. Islemler tüccarlar tarafindan gün boyunca baslatilan ve her is günü sonunda, birikmis islemler Federal Rezerv gruplar halinde elektronik gönderilir. FED türlü ve uygun hedef ve borç veya kredi bankaya yollari islemleri buna göre olusturmaktadir.

ACH ag müsteri banka hesap ve islemleri baslatmak için yönlendirme bilgilerini kullanir. Bu veri tüccarlar tarafindan müsterilerden elde edilir. Tüccarlar müsteri ödeme bilgilerini elde etmek için birkaç farkli yöntem kullanma yetenegine sahip.
2011 yilinda is için ach dikkate en iyi 10 neden

1. ACH müsteriler için ödeme esnekligi saglar.
2. ACH ödemeleri çevre dostu, onlar karbon emisyonlarini düsürmek ve kagit harcamalari azaltmak.
3. Para hizli alinan ve zaman (azalir samandira zaman kontrol) üzerinde oldugunu. Artik posta çekleri bekliyor.
4. Müsterilerin kredi karti yok, özellikle çevrimiçi ürün veya hizmet için ödeme olanagi sunmaktadir.
5. ACH ile ödeme alma maliyetlerini azaltir. ACH islemleri genellikle bu okutarak ya elle müsterinin kredi karti girerek ayni islem kabul etmek maliyeti ne sadece bir kismini maliyet.
6. Sen dogru is yerinizde ACH islemleri kagit çek dönüstürebilirsiniz – bankaya Artik gezileri!
7. Bir müsterinin çek sekerek zaman banka hesabinizi sarj NSF ücretleri ortadan kaldirir. Ayrica NSF üzerinde toplamak için gelistirilmis yetenegi (non-yeterli para) ürün verir
8. Düzenli ödemeleri için EN IYI seçenegi
9. Müsteri kendi ödeme bilgileri vermek için mevcut olmak zorunda degildir. Telefon yetkiler dayali ödeme baslatabilirsiniz, yetkileri faks ya da e-posta yoluyla alinan veya yetki internet tarafindan alinan
10. ACH yetenegi elde etmek için hiçbir donanim gereksinimleri vardir, sadece bir bilgisayar ve bir internet baglantisi gereklidir. Tüm yazilim kullanimi kolay tabanli ücretsiz, internet, ve zengin özelliklere sahip raporlama araçlari vardir.

Iste bazi güncel ACH istatistikleri

* ABD nüfusunun% 90 bir banka hesabina (175 milyon kisi) vardir
* Milyar 19.1 fazla ACH islemleri yillik olarak islenir
Isletmeye 37.2 trilyon dolar yillik ACH ag üzerinden islenir
* Elektronik ödemeleri yillik 9.3% oraninda artmaktadir

Http://www.vericheck.com daha fazla bilgi bulabilirsiniz