24sevencart çok magaza sürümü bir rüya çevrimiçi perakendeciler için gerçek oluyor

Is ile, üzüntülerin çok büyür. Bir tek dükkan perakende is var, basit bir POS sistemi ile çalistirin. Daha fazla satmaya baslayan ve Microsoft Dynamics RMS is çalistirmak için alir. Simdi gemide RMS ile, bir e-ticaret RMS entegrasyon çözümü ile magaza çevrimiçi almak ve satin almak için yarin yoktur sanki satis baslayin! Artik diger sehirlerde, diger yerlerde genisleyen düsünüyorum. Birden fazla magaza yönetmek baslar.

Oldukça basit bir – baska bir durum düsünün. Zaten BIG, sen üç farkli eyalette farkli magaza düzine var ve oldukça zor satiyoruz. Simdi ne gerekir? Tabii ki, RMS bir çok magaza versiyonu – baska ne? Bir çok magaza sürümü almak, bu merkezi kurmak olsun, her magazada tüm bireysel POS senkronize ve otomatik vardir. , Akilli is degil mi?

Ama online magaza düsünün. Bir yerine, artik 12 farkli miktarda, tek bir ürün aramak için 12 farkli yerler var. Bu is için sasirtici degil mi? Aslinda tam olarak degil, bir yerde dogru sistemi yoksa. Diyelim ki daha alti olmayan tüm 12 magazalarda perakende magaza ve bireysel hisse senedi sizin ‘zincir’ ile bir ürün XYZ satiyoruz varsayalim, ama çevrimiçi magazasinda, hisse senedi demek olacak – 50. Sizin mutlu müsteri yürüyüsler ve cömertçe çok ve öder siparisleri 10 disari. Simdi sorun gelir; hiçbir magaza fazla alti öge vardir ve on gemi var; tek tek hiçbir magaza için hizmet edebilir! Aslinda, gerçek bir e-ticaret RMS entegrasyon çözümü (24SevenCart gibi) sadece siparis bölünmüs tesisi ile bu sorunu çözebilir. Böyle bir durumda RMS için çok diger e-ticaret çözümü, farkli olarak, siparis bölünmüs tesisi ile bir her siparis ayri ayri alt-emir birden fazla ve süreç olusturmak için size essiz esneklik verecek.

Bir merkez tabanli uygulama gerçek gücünü açiga çikaran e-ticaret RMS senkronizasyon bulunmaktadir. Eger web magazasi almak ve bir çok magaza sürümünü kullanarak e-ticaret RMS entegrasyonu ile senkronize, ancak o zaman, size tüm sistemin gerçek kullanmak ve müsterilerinize esnek seçenegi sunan baslayabilirsiniz. Sonuç – sadece sadece bas çeyrek ‘baglanir’ RMS için siradan bir e-ticaret çözümü ile karsilastirildiginda% 35 daha fazla kar.

Büyük olmak her zaman zahmetli degildir ve birden fazla magaza ile bir perakendeci için tüm bir sorun sizi destekleyecek yerde dogru çözüm olmasi kosuluyla degildir. Akilli bir sekilde kaynaklarinizi optimize etmektir üzerinden ürününüzün en iyi sekilde ve sürekli olarak müsterilerinizin tatmin ‘devam. Gizli bir sey kaçirmayin böyle sekilde araçlari manevra oldugunu. Söylemeye gerek yok, bir e-ticaret RMS Senkronizasyon uygulamasi, esnek çok magaza sürümü ile bir uzun bir yol olabilir böyle bir is uygulamasi.