açik kaynak kodlu gelistirme programlari-kisa

Internetin gelisiyle bu yana, açik kaynak web gelistirme programlari kanatlarini isil isil baslamisti. Onlar, olusturulan bakimi ve onlar tarafindan kullanilan bir halk programi vardir. Adindan da anlasilacagi gibi, onlar herkesin kullanimina açik, bir programin kaynak kodu için en etkili erisilebilirlik kullanilabilir saglayan herhangi bir maliyet ve ayni zamanda anlamina gelmez. Hiçbir sey ücretsiz, orada biz bu açik kaynak kodlu programlari için firsat varsa, daha kek üzerine bir pasta gibi için gelen dünya.

Açikçasi, sitenizin kalitesi ve verimliligi için eklediginiz hiç inkar yoktur. Onlar hazir ve neredeyse kusursuz hizmet veren herkes için erisilebilir. Ve, zaten onlar açik kaynak oldugu belirtildigi gibi, bu yüzden lisans ve sunucu ücretleri ücretsizdir. Bu gelisim programlari böylece kendi kodlari ve programlari var ve her yerde, her zaman ulasilabilir bu kullanicilara tam yetki vererek, esnektir. Kullanici kendi / onun ihtiyaçlarina göre degisiklikler yapmak serbesttir.

Yilindan bu yana, piyasa bu açik kaynak kodlu gelistirme programlari ile dolu ve neden olmasin, onlar avantajlari gibi seçenekler gibi genis bir dizi teklif, biz, Joomla Drupal üç en popüler açik kaynak gelistirme programlari kapsayacak istiyorum! Ve Magento.

Magento ile, en hizli ve düzenleri, sablonlar ve derileri olusan bir tema tabanli bir çerçeve saglayan en uyumlu açik kaynak kodlu program var. Bu, müsteri var hem de idari ucundan hem dostu bir yönetim ile e-ticaret sitesi yüklü oldugu en kapsamli özellikleri içerir.

Drupal sik sik ilgili teknik bazi elestirdi ama en dinamik uygulamalar sunuyor ve dogada çok yönlü oldugunu kanitlamaktadir edilmistir. Bu görünüm üzerinde tam bir kontrol saglar sadece ama PHP ve HTML kodlama çok zaman kazandirir.

Her zaman söyledigimiz gibi, Joomla! her zaman web sektöründe herkes için bir nimet oldugunu kanitlamistir. Onun sablonlari tüm php, html, xhtml, ve görüntüler için temel temel olarak hizmet vermektedir. Içerigi ve sunumu üzerinde mutlak kontrol sunarken, bu da kendi gelisim sürecini yürütmek bir etkilesim saglayan bir çok kullanicili ve çok ortam sunmaktadir.

Bu büyük atis destegi ve hatta küçük ve orta ölçekli web tasarimi ve bu gelisim programlari kullanarak tam tesekküllü destek vermeye haziriz gelistirme sirketleri bulmak mümkün olacaktir.