alisveris sezonu tekme gelisen online perakende satis ile baslar

Alisveris sezonu simdi tam hiziyla devam ediyor gibi online perakendeciler için, yil uzun süre beklemek bitti. Durgun bir kurtarma ragmen, bir satin alma çilginligi zaten online alisveris için heyecan hiçbir sikintisi yoktur. Online perakendecilerin esnek ve yenilikçi stratejiler sayesinde, web alisveris online alisveris için daha uygun buluyorlar.

ABD’de ünlü bir online perakende platform saglayicisi tarafindan yapilan bir ankette görüsülen 2000 alisveris 72 yaklasik yüzde bu tatil sezonunda, bunun yerine düzenli tugla ve harç magazalar, çevrimiçi çesitli hediyeler ve ögeler için alisveris planliyoruz söyledi. Büyük nedeni asagidaki tercih bu degisim nedenleri:

• satin alma (% 79) kolayligi,
• Hayir siraya (% 72) gerekir
Karsilastirma siteleri araciligiyla ürünleri karsilastirmak • Seçenek (% 63)
• Cazip firsatlar ve indirimler (% 61),
Ögeleri • Genis toplama (% 51)
• Etkin müsteri hizmetleri (% 50)
• Yakit tasarrufu (% 49)
• Ücretsiz veya düsük maliyetli nakliye ve düsük satis vergisi (% 36)

Aslinda, bunlarin iyi bir sayi Sükran kendisi önce alisveris baslamisti ve Cyber ??Pazartesi günü satis yeni bir rekor oldu. Sadece 2 ila 4 oraninda tüketiciler, Aralik 15 yasindan sonra baslayacak ve iyi bir yüzdesi onlarin tatil hediye alisveris tamamlamak için daha kazançli online alisveris firsatlari ve indirimler beklemek gidiyor söyledi.

Bir online alisveris magazasi en iyi ürünü satin tek bir noktadan gündemi takip ragmen, alisveris onlar oradan alisveris yapmak için karar vermeden önce bir online alisveris magazasindan bekliyorsunuz ne olarak tercih bölünmüs bir ölçüde vardir. % 63 alisveris onlar 3 4 farkli sitelere alimlarini yapacagi teyit ve% 23’ü 6 ila 7 web siteleri dikkate alacagini söyledi gibi karsilastirmali alisveris terim oldugunu. Kendi web sitesi kararini etkileyecek faktörler daha düsük fiyatlar (yüzde 69), firsatlar ve indirimler (% 65), Otelde sadakat ya da digerlerinin yani sira online perakendeci (% 32) ile önceki deneyim, içerir. Pek çok online alisveris, (% 26) oldukça fazla esnek iade politikalari var siteleri tercih olumlu müsteri görüsleri (20%) ve hatta alimlari (% 15) ile freebies vermek.

Kitaplar, video ve ses malzeme% 50 Elektronik takip baska seyler onlari tercih online perakende magaza ziyaretçilerin fazla% 54 ne hakim. Gida maddeleri, kartlari, mobilya ürünleri, mücevher ve moda giyim ve aksesuar alisveris için diger tercih edilen hediye seçenekleri bu tatil sezonunda arasindadir.

Ancak, alisveris yüzde 28 hala düzenli yüksek cadde magazalardan alisveris yapmayi tercih ve gelenegi devam için bazi özel nedenleri var. Çogunlugu yüzde 25 insanlar sadece magazalarda alisveris hissediyorum seviyorum ederken kalabalik braving ve festival ruhu zevk, alisveris yapmadan önce fiziksel olarak bir sey görmeye tercih ediyor. Dogal olarak, bu% 28 tugla ve harç severlerin% 75 online perakende magaza sahipleri ve bu e-ticaret magaza sahipleri için sonraki engel gerçek ‘dönüstürülmemis’ müsterilerine bu insanlarin yerine fiziksel dükkanlardan satin alma online alisveris ikna etmek vardir. Yine, oyunun adi, yenilik çekici ve online müsterileri için daha yararli olacaktir.