bir tüccar hesabi kurma ile iliskili kredi karti islenme ücretleri

Bunlar tipik bir tüccar Accunt üzerinden kredi karti islem zaman bir tüccar ödeyecek ücretleri bazilaridir.

adres dogrulama ücreti

Ücreti adres dogrulama gerçeklestirmek için tüccar için ücret. Mag serit ise yaramazsa bir tüccar bir islem girmek için oldugunda bu genellikle olur.

ödeme ücreti

Bu ödeme, bir tüccara verilen bir banka tarafindan tahsil ücreti. 30.00 islem basina – Bu 15,00 $ ‘dan degisir. (Arti ödeme gerçek miktari
satis)

garanti ücretleri kontrol

Kontrol Garanti ücretleri temel olarak kredi karti islem ücretleri benzer yapilandirilmistir. Bir yüzde orani, islem ücreti, açiklama ücreti, aylik asgari ve basvuru ücreti genellikle yoktur.

dogrulama ücretleri kontrol

Dogrulama kontrolleri garanti etmez kontrol edin. Çek yazar çek yazma öyküsü olup olmadigini dogrulama kontrol edin. Çek dogrulama ile ilgili bir yüzdesi ücret genellikle yok

banka ücretleri

Banka ücretleri banka karti verir banka ag bagli olarak degisebilir. Banka ücretleri ag ücret ve islem ücretleri olusmaktadir.

iskonto orani (islem basina)

Iskonto orani her bir islem islemek için tüccara edinen tarafindan tahsil ücreti. Bu oran birçok faktöre baglidir, ancak genellikle orani ya bir perakende (kart mevcut) tüccar veya MOTO / Internet (kart degil mevcut) tüccar. Onlar karti mevcut olmayan islemlerin daha az riski nedeniyle (isletme sahibi bir üç katmanli sisteminize kurmak ise) Perakende Fiyat düsüktür. Kart degil mevcut oranlari banka için riski maruz kalma daha yüksektir.

internet ödeme ag geçidi ücretleri

Bir aylik ücret bir tüccar güvenli ödeme ag geçidi sürdürmekle iliskili. Genellikle bir kurulum ücreti, aylik ag geçidi ücreti ve / veya bir islem ücreti vardir. Aylik geçidi 10,00 $-25,00 $ arasinda genellikle, ve islem ücreti .05 arasinda degismektedir – satis basina .15.

sorusturma ücreti

Bu ücret ticari islemleri incelemek veya arastirma için biraz bankalar tarafindan tahsil edilir.

aylik ücret

Bu islemlerin bir aylik bildirim üretmek ve müsteri hizmetleri kapsayacak amaciyla tüccara ücret aylik ücreti vardir. Bu ifade genellikle gün dökümü, toplam satis, ortalama bilet tutari ve toplam ücretleri olacaktir.

aylik asgari ücreti

Bu banka her hesap ücretleri bir set minimumdur. $ 25.00 – Aylik asgari ücret $ 10.00 gelen degisir. Ticari bir islem islemez eger anlamina gelir, banka hala hesabi hizmet için aylik asgari ücret gelir elde edecek. Dolarlik 25,00 aylik minimum bir tüccar bakalim. Onlar ücretleri $ 1,000.00 islenmis ve iskonto orani 1.65% ise, aylik indirim ücreti 16,50 $ olacak, onlar 25,00 $ en az ulasmadi, bu yüzden sadece $ 8.50 farki tahsil edilecektir. Bir 1.65% indirim orani satislari 10.000 $ kostu ise, aylik indirim ücreti 165,00 $ olacaktir, bu yüzden 25,00 $ aylik asgari ücret olmaz.

Aylik asgari sadece düsük satis hacmi tüccarlar için devreye giriyor.

alma ücreti

Ücreti alma istegi islemek için ücret.

islem ücreti

Bu islem yetki tüccar için ücret bir ücrettir.

ses yetkilendirme ücreti

Bu tüccar bir el ses yetkilendirme için Visa / MasterCard için çagirirsa ücret ücreti.

Kablosuz ücretleri

Kablosuz terminalleri bir kablosuz ag islemleri gerektirir. $ 30,00 ve ek basina islem ücretleri .05 arasinda olabilir – – .35 islem basina tasiyici bagli olarak aylik kablosuz erisim ücreti 15,00 $ ‘dan degisir.