dünya, AOS yeni online alisveris merkezi e-ticaret

Ben, birçok saymak AOS bu, online ürün veya hizmet satin almis kadar çok insan biliyorum. Dünyadaki herkes en az bir alisveris yapmak için internet kullanan kisi ve AOS çok muhafazakar olmak, biliyor. Yani çevrimiçi perakendeciler için talep hayal edebiliyorum, bu, sasirtici AOS.

Bu online satis bu yil da 100 milyar dolarin üzerinde olacagini söyledi, bu nakit bir sürü .. edilir Yani online perakendecilerin, ortagidir pazarlamacilari, e-bay, amazon.com, vb talebini görebilirsiniz. Depodaki ekonomi ile, ve daha fazla insan islerini kaybediyorlar, bu sadece büyüyen yil ve disari yil tutan bir is. Böyle bir is kurma düsünüyorsun Yani, her zaman yari zamanli baslar ve tam zamanli için yol kadar çalisabilir, bu talep o kadar.

Is kurmak çok korkutucu olabilir, ama o degil, AOT olmak zorunda olabilir. Daha fazla sizin için olacak daha kolay bir sey hakkinda bilmek çünkü, sadece seni ilgilendiren düsünüyorum ve buradan baslayin. Arkadaslarimdan biri o çantalar gibi, bu yüzden çevrimiçi çantalar satan, baska bir ayakkabi satiyor, ve baska balikçilik ekipmani satan, ve, onlar uzmanlasmak ne AOS, ve böylece yapabilirsiniz çünkü hepsi iyi yapiyor.

Sizin hakkinizda bir tutku var, ya da isterseniz bunu yaparsaniz ne de iyi, ve bu sitede tiklatin, site iyi bir görünüm görmek almak bir sey ile çevrimiçi bir arama yapmak, sitenin alt bakmak ortaklik programi gibi bir baglanti Sayfanin en sonunda, bazen, linke tiklayin ve sunmak zorunda görmek var. Bazen onlara yardimci olmak için insanlar ariyoruz, ya da diger insanlarin kendi web sitesi baslatmak ve ürünlerini satmak, bu nedenle zaman ayirin ve akillica seçin yardimci olmak istiyoruz.

Ayrica, yerel gazete, dergi ve bülten panolari vb firsatlari bulabilirsiniz. Sirket zaman ve çabaya deger olup olmadigini sizin için aradiginizi bulmak zaman, yorumlari görmek için çevrimiçi sirketin adini arama, bu size söyleyecektir. Onlarin görüslerine göre bir sirket hakkinda çok sey söyleyebilir. Iyi çok kötü degerlendirme, Ben, için görürseniz AOT size ne yapmasi gerektigini söylemek zorundayim. Bu muhtemelen durum gerçek olamayacak kadar iyi sesler eger dikkatli olun.

Bir kez aradiginizi bulmak ve sitenizi tüm Simdi yapmaniz gereken tek sey sitenizi tanitmak oldugunu kurmak var, bu çesitli yollar, Google reklam, yazi yazma, gazete, dergi, ilan panolari, arkadaslar yapilabilir ve aile, sosyal siteler vb. Kendi e-ticaret is baslatilmasi ile ilgili daha fazla bilgi için asagiya bakin.