e-ticaret – arka odadan hareket yapma

Büyük bir kentsel sehirde bir adamin kalbinde bir rüya var yener. Bu rüya meshur beyaz daraba ve refah içerir. O emin bir ürün en çok satan ürün olacaktir bulur. O öge üzerinde kaliteli arastirma yapar ve o listelenmemis bir telefon numarasi satin aldi ve sehir istenmeyen bir parçasi bir evin arkasinda bulunan bir bodrum daire onun is çalisir çok büyük kar potansiyeli görüyor. Onun daire ve hiç kimse onun ürünü satin almak konusunda neden merak ediyor her gün disinda hiçbir isaret vardir.

Bu hayali senaryo saçma görünüyor bu saçma çünkü bu. Eger bir is gelistirmek için gidiyoruz eger yüksek profilli bir konuma bulmaliyiz. Isinizi tanitimi ve is pazarlama ek yöntemler gerekir.

Ancak e-ticaret söz konusu oldugunda gizlemek kendi online is mesgul ve potansiyel müsteriler ile oyun aramak çok is var. Ziyaret bir artis saglayabilir pazarlama stratejilerinin eksikligi vardir. Bir telefon numarasi, yüksek trafik yer veya müsteriler bulmaniza yardimci olabilecek herhangi bir isaret gerekmez gibi bizim kurgusal örnekte oldugu gibi bu e-ticaret isletmeler faaliyet gösteriyor.

Arama motorlari ne telefon rehberi telefon müsterilerine olan internet vardir. Bu arama motorlari online müsteri bilgileri, onlar satin ilgilenen ürün veya hizmet olabilir büyük olasilikla siteleri bulmaniza yardimci olmak için güvenerek vardir.

Benzerlikler de telefon rehberlerini ve online arama motorlari bazi isletmelerin ödenmis yerlestirme var. Ancak, arama motoru bir açidan farklidir. Arama motoru saygi ne kadar güvenilir ve ilgili temelinde siteleri siralamak olacak anahtar kelime veya kelime Bu bilgiler sürekli güncellenmektedir ve pozisyonlari degisecek içeri müsteri tipleri.

Bu siber açiklanmayan bir parçasi uzak gizli siteniz hos olmaz. Birinin bulabilirsiniz bir hayalim var ve, bulgu, bir dalgalanma etkisi olusturdugunuz kendi kisisel mali bagimsizlik ile sonuçlanir. Olabilir

Eger, bir is plani olusturma finansman saglamak ve ayrica emrinde her saygin pazarlama teknigi istihdam ederken Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) teknikleri ile web sitenizi optimize gibi atesli olmasi gereken bir web sitesi gelistirme zor is hakkinda gitti çünkü.

Sen müsterinin istedigi ve sizi bulmak için bilmek gerekir.

Onlara yardim yardimci olun.