E-ticaret çözümleri – joomla gelisimi

S-Axxis kendi çözümlerinin kalite ve titizlik için bilinen bir prim yazilim çözümü sirketidir. Biz herhangi bir sekilde ve mümkün teknolojisi ile müsterilerine is gelistirmek için kutunun disinda düsünme inaniyoruz. Bu inanç son derece tamamlayici ve disiplinli çok Ekiplerinin olusturmak için bize yol açmistir. Istemci yerine sanayi olan bagliligimizi ve esneklik bize müsterilerimize çok yönlü ve benzersiz çözümler sunmak için saglar. Bu her müsteri ihtiyaçlarina benzersiz ve esit özgün çözümler ile çözülmelidir bizim amentü ayni hizada.

Sanayi deneyimi yil birçok çagdas yazilim sirketleri hala yerinde artik kullanilmayan süreçler ve sistemler bizi benzersiz bir bakis açisi verdi. Bu bakis açisi bizim çagdaslari ulastigi olanlarin zit kutuplar vardi sonuçlara götürdü. Her ne kadar veya çözüm yürütülmesi sirasinda degisiklik veya esneklik önlemek için çalisirken, biz gereksinimleri ve müsteri norm degil, istisna olarak degisen ihtiyaçlara kabul. Organize yüksek düzeyde planlama, is analizi ve etkin ve onlarin zaman ve mekan ile ilgili maliyet çözümler sunmak için edebiliyoruz düzenli müsteri görüsleri ile birlikte çevik programlama uygulamalari kullanarak.

S-Axxis Yazilim çözümleri son derece profesyonel bir Yazilim Gelistirme Sirketi, hedeflerine asan biridir ve gerçekten önemli olan, iyi görünmesini saglar. Ben çok daha gelistirme ekibi ve proje için düzgün is akisi, kolay erisim ilgi oldugunu bahis. Tercihen bütçe kapsamindaki, zamaninda tamamlanmis ve proje olmak üzere tüm en önemli.

S-Axxis Yazilim çözümleri tam yasam döngüsü yazilim projeleri odaklanmak ve müsterilerimiz için çok sayida E-commerce/Web uygulama projeleri gelistirdik. Biz Internet Teknolojileri üzerinde çalisiyoruz. Kisisellestirilmis e-ticaret çözümü veya ölçeklenebilir bir Internet portali veya veritabani uygulamasi olsun.

Vizyon: – kaliteden ödün vermeden uygun maliyetli en iyi sinifinin ürün ve hizmetler sunmak.

Misyon: çözümleri, teknoloji ve hizmet yoluyla mükemmellik-sürekli takip. Biz müsterilerin tercih edilen teknoloji ortagi olmasini saglamak sekilde müsterilerimizin is gereksinimlerine ile temel yetkinlikler baglama, en iyi çözümleri saglamak için amansiz bir sürücü ile.

S-Axxis Yazilim Çözümleri müsterinin ihtiyaçlarini karsilamak için Is Modelleri farkli tip izler.

Is Modelleri asagidaki gibidir: –
• Sabit teklif modeli
• saatlik modeli
• dinamik model
. adanmis gelistirici modeli

Teknoloji Portföy: S-Axxis Yazilim çözümleri çesitli teknoloji platformlarda uzmanlik genis bir yelpazesi var. Bu nedenle uzman teknik kadromuz el Gelistiriciler, Tasarimcilar, Analistler, Takim liderleri ve kimin eslestirme becerilerini zamaninda mükemmel çözümler sunmak Proje Liderleri olusan aldi oldugunu.

uygulama gelistirme:
temel görsel,. net (asp. net, vb.net, c #. net), java.

veritabani platformlar:
MS-SQL Server, DB2, MySQL, MS-Access ve diger xBases.

internet ve intranet gelisimi:
java script, vb komut dosyasi, asp, php, jsp, html, dhtml, xml, uml, xslt.

Multimedya:
Flash MX, eylem komut dosyasi, rüya dokumaci, yönetmen, görüntü hazir, adobe photoshop, illustrator, pagemaker.

web / uygulama sunuculari:
Apache web sunucusu, web mantik, internet bilgi sunucusu 4.0, tomcat ve java web sunucusu.

bilesen teknolojisi:
com / dcom, java fasulye, ActiveX, güvence araçlari, atlet ve yük kosucu kazanmak.

Microsoft, Oracle, Java, ASP, – S-Axxis Yazilim çözümleri Arastirma ve Gelistirme grubu öncesinde teknoloji egrisinin bir adim tutar.

Müsteriler Önerme Deger Veren: S-Axxis Yazilim çözümleri mükemmel kalitesi ile zaman ve bütçe kisitlamalari içinde projeler sunmak için yetenegi ve süreçleri var.

S-Axxis Yazilim çözümleri size yardimci olabilir hakkinda ayrintili bilgi için, bugün bize ulasin ve is ihtiyaçlarina S-Axxis Yazilim çözümleri avantaji geçerlidir.