her zaman daha iyi bir arama olma internet bes büyük ipuçlari istediginizi bulabilirim

Bu yazida sizlere özellikle arama motorlari kullanarak, internet üzerinden daha kolay ne istediginizi bulmak konusunda bes büyük ipuçlari verecegim. Sadece arama motorlari kullanimi ve gerçekten için yola ne bulamazsaniz kaç kisi inanmazsiniz. Sadece bu basit ipuçlarini birini kullanarak büyük ölçüde bulacaksiniz bilgilerinin kalitesini artirabilir.

1. Tam sözcük eslestirme için alintilar kullanma.

Sadece arama terimi etrafinda alintilar koyarak gerçekten arama daraltabilirsiniz. Bir sey olsa vardir, bu uç aramak için birden fazla kelime kullaniyorsaniz sadece yararlidir. Alintilar sadece tam olarak alintilar olmadan arama terimi olarak köpek egitim teknikleri yazdiginiz eger Örnegin bunlari yazdiginiz sekilde, size yazdiginiz kelime arama motorlarindan sonuçlarini göstermek edilir mi ne fark edecek bu üç kelime tüm liste dagilmis, arama motoru sonuçlari. Sözlerin kalin oldugu için kolayca anlayabilirsiniz. Eger arama terimi etrafinda alintilar atmak eger simdi geri alacagi tek sonuçlari tüm liste üzerinde olmak aksine, bunlari yazdiginiz gibi birbirine hemen yaninda bu üç kelime var sadece olanlardir. Benim sonraki ucuna getiriyor Arama, ile çok özel olan, özellikle de bu küçük hile son derece yararli olur.

2. özel olmak.

Arama motorlari hakkinda çok sey tüm web sayfalari kendi veritabani olan kendi dizin, içine listelenen web sayfalari milyarlarca olmasi. Yani bu yararlanmak gerekir, ve bu I arama ile mümkün oldugunca spesifik olmak anlamina gelir. Eger yeni köpek yavrusu için saglikli köpek mamasi için ariyorsaniz o zaman yeni köpek yavrusu için saglikli gida gibi bir sey yazin. Eger gerçekten olmak belirli ya da sadece kaybolmak bir sey ariyor, ben bu herhelde. Bu almak ve alintilar kullanirsaniz Artik gerçekten hizli ariyor ne bulabilirsiniz. Böylece, örnegin gibi kafanin içinde bir soru olabilir. Saglikli yavru köpek mamalari nedir? Bu özel oluyor, simdi devam edin ve soru etrafinda alintilar atmak ve arama motoru herhangi bir sonuç verir eger soru oldukça hizli bir sekilde cevap oldu gidin. Sadece köpek gida yazdiginiz ve hatta alintilar kullanmiyordu Simdi eger o zaman oldukça uzun bir arama için konum.

3. Birden fazla arama motoru göz atin.

Bu çok temel geliyor. Ancak, Google ile bazi kati sevgi tutku var ve bunu bulamazsa var onlar vazgeçmek çok fazla insan görüyorum. Simdi Google ben onlari seviyorum büyük bir arama motorudur, ama onlarin endeksinde internet üzerinde her bir web sayfasi yok. Büyük G sever insanlardan da bir sonra devam edin, yani önce onlari arayin. Gerçekten çok motorlari üzerinden arama da gitmek yol oldugunu sorulari yanan olanlar için mümkün olan en iyi cevap almak için olsa bulmak. Ben Google ilk gitti ve istedigimi alamadim kaç kez bilmiyorum, bu yüzden Yahoo ya da MSN için yola çiktik ve hemen bilgi bulabilirsiniz. Tüm arama motorlari farkli sonuçlar var. Evet bazi web sayfalari hepsinde bulabilirsiniz, ancak üç farkli motor ayni arama yaparsaniz çogunlukla ilk on sonuçlari büyük ölçüde degisecektir. Sadece birden fazla kullanin Ben çagiriyorum, çok daha aradiginiz ne bulmak olasidir.

4. Arama komutu allintitle kullanin:

Bu ucu çok yararli ve alintilar oldugu gibi kullanimi çok kolaydir. Eger allintitle yazdiginizda: (ve kolon koymak gerekir) arama motoru dönecektir tek sonuç sayfasinin basliginda arama terimi var olanlardir. Baslik Tarayicinizin üstündeki mavi bar. Web sayfalari yapar herkes kendi web sayfasinin basliginda kendi sitenin konu koyar, çünkü bu kadar yararlidir nedenidir. Eger köpek egitim teknikleri ariyorlardi Yani eger, bu gibi de yazarsiniz

allintitle: köpek egitim teknikleri

Gerçekten kolay yapmaniz gereken tek sey allintitle yazin oldugunu sadece bu: sonra ariyor ve bana arayan ne çok ilgili olacaktir sayfanin basliginda arama terimi sahip web sayfalari bulma güven ne olursa olsun. Bunu almak istiyorsaniz bir adim daha ileri burada benim ilk ucu kullanin ve böylece basliginda kelime sonuçlari alabilmek sadece, çok kelime etrafinda alintilar koymak, ama basliginda bunlari yazdiginiz tam yol bulunacaktir Hangi in çok güçlüdür. Yani bu sekilde görünecektir.

allintitle: “köpek egitim teknikleri”

Beni arama için bu iki unsur eklemek ve çok zaman kazandiracak inaniyorum.

5. Makale dizinleri arayin.

Bu son ucu arama motorlarindan uzak ayrilmanin, ancak ben makale dizinleri bulunabilir sadece çok fazla bilgi oldugunu bulmak. Sadece makale dizinleri herhangi bir arama motoru ve tipi gidiniz ve bakmak. Bunlardan binlerce var. Bu kadar yararlidir nedeni her gün yazarlarin kendilerini daha fazla maruz kalma ve tanima elde etmek için bu dizinlere kendi yazi göndermek olmasidir. Ancak bakmaya konu kategoriler binlerce var ve hepsi etiketli. Internet üzerinden en iyi biri ezinearticles.com ve bu dizin yayinlanan makalelerin binlerce ve binlerce okumak için konu büyük bir bereket vardir. Ben bu bazen sorulardan bazilari daha sonra arama motorlarini kullanarak cevap almak için gibi yararli buluyorum.

Sana bunlari dahaki sefere internet arama kullanmak umut yüzden bu ipuçlari yararli ve daha bulundu umuyoruz. Hatta sadece bu ipuçlari bir arama için daha iyi içerik yardimci olacaktir ve kesinlikle size zaman kazandiracak ve hepimiz birinin zaman ne kadar önemli oldugunu biliyoruz kullanarak Güven bana.