ilk 10 alisilmadik çorap dolgu

Düsünceler sadece Noel anlamini dönüp ayni zamanda arkadas ve sevdikleriniz için satin almak için ne hediye degil zaman bir kez daha yilin o festival zamani yaklasiyor. Sunu kabul edelim ki bu zaman geçtikçe daha kolay olmaz ve aslinda bazi durumlarda her yil daha alabilirsiniz. Secret Santa isyeri içinde giderek daha popüler fikir hale geliyor ve çok az maliyetle is arkadaslari arasinda eglenceli ofis yapistirma için yapar. Meslektaslari, arkadaslari ve sevdikleriyle, Dogrudan beklenmedik ama eglenceli ve pratik hediyeler için yapmak daha siradisi ve ilginç armaganlar ve Gizli Santa önerileri on bir liste ile geldi Temptations için satin alma isi biraz daha kolay yapmak için. Asagidaki gibi ilk 10 oldugunu:

1. çikolata ask damla kiti

Her yerde çikolata sevenler için mükemmel, Çikolata Ask Damlasi Kiti koyu ve beyaz aromali masaj yaglari, mini boya firçasi aplikatör ve ‘nasil’ dilediginiz kadar yozlasmis olabilir, böylece kilavuz olusur!

2. yaramaz parti dövme olsun

Hiç bir tat sanilan ama çok kalici mürekkep islemek için korkuyor? Peki, 40 geçici dövmeler bu paketi mükemmel bir çözümdür! Destek uzak kabugu, istenen alan için seçme dövme uygulayin ve sayginlik hey, sen 2-5 gün için tamamen su geçirmez dövme var. Bu herhangi bir parti elbise ile gitmek için mükemmel bir aksesuardir.

3. shockaholics shockolate tonoz

Bir süre için çikolata kapali kalmak çalisiyorsaniz, bu mükemmel bir ilham kaynagi olabilir! Kavanoz içinde çikolata sizin saklamak yerlestirin ve zamanlayici ayarlayin. Günaha çok fazla alir ve zamanlayici lapsed önce çikolata almak için çalisirsaniz, hafif bir elektrik çarpabilir.

4. mutlu adam sise tipa

Happy Man Bottle Stopper ile açik sarap siseleri tazeligini korur. Bir erkegin apendiks seklinde mantar ile, bu eglenceli sise tipa sise takarak için idealdir. Eger susuz oldugunuzda onu çekin.

5. serit kupa – seksi erkek

Iste bayanlar için biri! Size özel kupa içine sicak bir içecek dökmek, onun giysileri sihirli kupa soguduktan sonra sonra tersine onun cehennem bölgelerde ortaya yok. Elbette bu sicak içecekler sahip tutmak için yeterli bir neden daha fazladir!

6. kart oyun çocuklar gece

Disari yilin her zaman bir gece için ideal, yerel pub, bir dogum günü veya Stag bir aksam, 50 kart bu paket bar oda sakalar, hileler, cesaret edemiyor ve islemlere eglence katmak için zorluklar içerir yok.

7. çekim cam buz kaliplari

Su ve dondurma ile kaliplari doldurarak kendi yenilik shot bardak olun. Donmus zaman favori içki ile doldurun ve gece kapali mükemmel bir baslangiç ??olacak!

8. nane poz çantasi

Bayanlar, simdi onun cehennem bölgelerde o Nane poz Kilifi giyiyor zaman önce hiç olmadigi gibi kesfedebilirsiniz. Naneli aroma dilini ve esinizin bit üzerinde sansasyonel bir karincalanma hissi ekleyin!

9. Nativity Set – Çoban

Bir Bad Taste Bears tüm koleksiyoncular için gereken – 4 inç uzunlugunda el boyali figürler bu seti pizza bir dilim ve bir koyun bunun için pazarlik çok daha fazla oluyor ise bir yildiz seklinde uçurtma tasiyan digeri içine bir çoban tikinma göstermektedir!

10. bingo gece tamamlamak

Asagi Gözler! Eger bunu kabul ya da degil umurumda olsun, herkes bingo iyi bir oyun sever. 90 ahsap bingo toplari, bir kadife çanta, 200 bingo kartlari, bir bingo izgara, talimatlar, menü önerileri, yemek tarifleri ve davetiye – Komple Bingo Gece ayar bunun için gereken her seyi içerir. Gerilim artarken, kim ‘Bingo’ bagirmak ilk olacak?