Nakliye için 10 ipucu internette açik artirma

Internet açik artirma gönderiler ile size yardimci olacak bazi ipuçlari.

1. küçük, hafif ürünler gemi

Ürün agir ve hantal, daha o gemi mal olacak. Agir ögeleri tercih isik ögeleri seçin. Tabii ki, indirilebilir e-kitap tüm hafif ürünüdür. Müsterileriniz kötü yeterince agir ve hantal ögeleri istiyorsaniz Öte yandan, onlar ekstra nakliye ücretleri ödemek için istekli olmalidir.

2. fiziksel olmayan ürünler gemi

Fiziksel ürünler gemi olan daha fazla is anlamina gelir. Bu paketi ve etiket ürün, nakliye ücretleri hesaplamak ve siparis sevk için düzenlemek gerekir. Yine, elektronik indirme fiziksel nakliye sorunlarini ortadan kaldirmak. Ancak, maddi mallar daha yüksek algilanan deger gibi görünüyor. Onlar sizin için gerçek kar yapimcilari olabilir gibi Bu böyle olunca da, tamamen fiziksel ürünleri ortadan kaldirmak istemeyeceksiniz.

3. damla nakliye

Ürün yerine getirilmesi sorunlarini bazi önlemek için baska bir yolu damla nakliye oldugunu. Sizin için her seferinde bir öge tasiyacak tedarikçileri vardir. Sen don `t herhangi bir envanter stok var. Sadece size açik artirma satis aldiginiz para sizin dropship tedarikçi ödeme. Bunlar müsteriye dogrudan ürün gemi olacak.

4. geri dönüsüm

Eger bubble wrap, strafor fistik, kabarcik çanta, ya da uygun karton kutular alirsaniz, size gönderiler için onlari yeniden mümkün olabilir.

5. toplu satin alma

Eger ihaleleri bir çok yaparsaniz, daha iyi fiyatlandirma almak için toplu olarak ambalaj malzemeleri satin.

6. ücretsiz kargo malzemeleri

Sizin postane veya kurye sirketi belirli gönderiler için ücretsiz kargo karton saglayabilir.

7. Online otomatik araçlari kullanmak

PayPal, kendi web sitelerini ziyaret ve çevrimiçi otomatik nakliye hesaplama araçlarini kullanarak posta servisi ve kurye sirketleri nakliye ücretleri belirleyebilirsiniz. Birçok durumda, hatta ön ödemeli kargo etiketleri olusturabilir ve sonra gönderilerin alma veya binmesi için düzenlemek.

8. kirilgan ögeleri önlemek

Açikçasi, kirilgan ögeleri kirilmaz ögeleri daha daha dikkatli dolu gerekir. Hasar talepleri azaltmak için hassas ögeleri tercih dayanikli ögeleri seçin.

9. degerli gönderiler sigorta

Eger çalinti bir kayip kaybi, ya da hasarli ürün göze alamaz, gönderinizi sigorta emin olun. Eger bunu bile, tercihen imza gerekli olan, bir teslimat onay isteyin.

10. düzgün yabanci gönderiler hazirlamak

Uluslararasi gönderiler için uygun Gümrük Beyannamesi hazirlamak emin olun. Eger yasal olarak gemi olamaz ögeleri oldugunu unutmayin. Hatta ambalaj malzemesi olarak kabul edilmelidir. Örnek olarak, “içki” veya “mühimmat” etiketli bir kutu içinde sevk ögeleri Gümrük gecikebilir.