E-ticaret web siteleri için 7 ipucu satislarini bu summer_ artirmak için

Isletmeler World Wide Web’in büyük pazarlama ve satis potansiyelini gerçeklestirmek için geldim gibi, onlari daha fazla online magaza açiliyor. Ancak, rekabet yendi ve online is canli ve hareketli tutmak için, size yenilikçi fikirler istihdam emin olmaniz gerekir.

Iste satislarini artirmak yardimci olacak 7 büyük ipuçlari:

1. Rakiplerin seo analiz

Arama sonuçlarinda size daha yüksek rütbe rakiplerin SEO çabalari çalisma ve analiz etmek için biraz zaman ayirin. Sadece tarayicinizin ‘Kaynagi Görüntüle’ islevini kullanin ve tam olarak onlari belirli anahtar kelimeler için daha iyi siralama yapar görmek. Bu, ayni hat üzerinde web sitenizi optimize etmek konusunda bir fikir verecektir.

2. Mesajlarinizi net ve zorlayici olun

Sayesinde Web kullanicilari, okumak ama sadece web sayfalarinda yer alan bilgilerin üzerinden tarama yok. Yani, yerine kategori ve ürün detaylari uzun ürün açiklamalari, kisa ve basit tutun. Ürünlerinizin en çekici özellikleri odaklanir ve müsteri çekmek için hizmet vermektedir net ve zorlayici dil kullanin.

3. kaliteli geri toplamak

Backlink bir web sitesinin destek sistemi vardir. Sadece onlar arama sonuçlarinda web sitenizin siralamasini artirmak için yardim yapmak degil, ayni zamanda web sitenizin güvenilirligini olusturmak için yardimci olur. Ancak, bunun yerine sadece baglanti sayisi artan, ilgili ve saygin internet sitelerinden linkler almaya odaklanmak. Ayrica, anahtar kelime yerine sadece sirket adi içeren çapa metin için sormak unutmayin.

4. yerel bilgileri içerir

Insanlar asinalik lokalize bilgi alanlarina iyi yanit! Yani, müsterilerinizin web sitenizde bir baglanti hissediyorum emin olun. Ve bunu yapmak için en iyi yolu kendi özel yeri için teslimat ve nakliye kere lokalize bilgi saglamak için. Ister inanin ister inanmayin … Bu bir satis yapma belirleyici bir faktör olabilir. Ayrica, hisse senedi ve gelen alimlari dayali lokalize teslim tarihleri ??ile birlikte gerçek zamanli stok seviyeleri güncelleme düsünün.

5. Telefon numaranizi baslik etiketleri dahil

Bir çevirmeli is varsa, ana sayfanizin ana baslik etiketi telefon numarasi da iyi bir fikir olacaktir. Bu, müsterilerin telefon numarasini da Google arama sonuçlarinda görünür çünkü hatta ana sayfasina ziyaret etmek zorunda kalmadan telefon numaranizi görmek için daha kolay hale getirecek.

6. sayfanizin hizini artirmak

Sayfa hizi Google siralama algoritmalari birçok faktörlerden biri olma ile, bu web sayfalari hizli yüklemek emin olmak için giderek daha önemli hale gelmistir. Sadece Google’dan kek puan kazanmak degil, ayni zamanda kullanicilarin web sitesine erismek için daha kolay hale getirecek.

7. ilginç bir haber bülteni yayinlamak

Bülten müsterileriniz zaten aliyor olabilirsiniz toplu siyriliyor emin olmak için, olaganüstü ve anlayisli bilgi ile yüklemeniz gerekir. Eger sirket Bu, onlara açik hale okumak, ve bekliyoruz yeterince zorlayici olmalidir, onlara yardimci onlara vb özel indirim kuponlari vermek için ne yaptigini müsterilerinize göstermek için bülten kullanabilirsiniz.