gelecek aydinlatma ünitesi için pazar potansiyeli – led lamba

LED lamba, bir yüksek teknoloji aydinlatma ürünleri, uzun ömürlü, radyasyon, düsük enerji tüketimi ve benzeri var. Akkor ampuller ile karsilastirildiginda, aydinlatma daha civa gibi zehirli malzemelerin bozulmasi disinda kullanmayin enerji tasarruflu lambalar ile karsilastirildiginda enerji verimli,,, ve daha çevre dostu LED.

Çin’de aydinlatma pazarinda, açik uygulama performansi için LED Downlight cesaret verici, çok manzara, trafik isaretleri, reklam ekrani agir kullanimi, ancak iç piyasada göz ardi edilir. Birçok kisi LED lambalar satin almayin bu siradan akkor lambalara göre daha pahali birkaç kez, enerji tasarruflu lambalar çünkü. Buna ek olarak, ürün, ayni zamanda tüketici güven satin azaltilmis degisir.

Fiyat tüketicilerin hesaplarinda sayilmaz aslinda, bu LED isiklari elektrik tasarrufu kullanmaktir, spot aydinlatma ve siradan akkor lambalar, enerji tasarruflu lambalar arasindaki fark dengeleyebilir. Ayrica, LED isiklari anahtarlama kez çok daha kolay, çünkü diger isiklar aksine zarar da daha dayaniklidir.

Her yeni ürün sonra, çikti bir çalisma tüketici tanima olmasi gerekmektedir dönemde, bu yeni ürün genel bir yasasidir, LED lambalar bir istisna vardir. Aydinlatma alaninda yükselen bir yildiz olarak, LED isik çok parlak. 2009 yilinda, “on sehir” yari iletken aydinlatma uygulamasi ve sehrin programin gösteri için bilim ve teknoloji paketi Bakanligi, LED isiklarin 21 gelismis sehir promosyon planinin ilk asamasi, ikinci 2 milyon LED lamba 50 monte sehirler, 1 milyar hedef yillik enerji tasarrufu.

Bugün, akkor ampuller tüketicilerin gözünde de kayboluyor. 1 Ekim etkisi ile “yol haritasi akkor asamasi” ulusal kalkinma ve Reform Komisyonu ve diger ilgili birimlere göre, bu yil genel aydinlatma 1 Ekim 2016 den fazla 100 Watt ve akkor lambalarin ithalati ve satisi yasaklandi genel aydinlatma ve üzeri için 15 watt akkor lambalarin ithalati ve satisi yasaklandi. Enerji tasarruflu lambalar üretim civa ile degistirilmesi sonrasi faz-out akkor lambalar, toksik madde maddi bozulmasi birine ait olabilir, çevreye zararli degildir gelisimi için beklentileri konusunda iyimser degil, daha çevre dostu, enerji tasarrufu saglayan LED Ampüller Toptan bahar hizli bir gelisme baslatmistir “potansiyel birimi”, olacaktir.