gelismis web sitesi pazarlama oyun plani teknikleri

Burada teknikleri ve web siteniz için gelismis bir oyun plani olusturabilirsiniz ipuçlari hizli bir listesi:

1. Arama Motoru Optimizasyonu – daha fazla arama motoru dostu ve büyüyen olmak için web sitesi optimize ederek arama motorlarinda ücretsiz siralamasi aliniyor. Sitenizin w3 dogrulanir emin ve engelli-erisilebilir olun. Sizin siteniz gezinmek kolay oldugundan emin olun.

2. Internet Satis Ekibi Olusturma Affiliate Marketing kullanin – Affiliate pazarlama bir komisyon tabanli satis ekibi olan yaklasimdir. Onlar ürünlerini satmak zaman sadece ödenir. Affiliate pazarlama çok büyük; ne kadar büyük? Internet trafiginin% 80 porno ilgili oldugunu biliyor muydunuz? Eger trafik% 95 ortaklik pazarlama trafik oldugunu biliyor muydunuz?

3. Herkes çok ücretsiz bir e-kitap ya da bazi büyük iç bilgi vermek ve kaç kisi trafik, yol, veya satis bakin izlemek ücretsiz bir seviyor – yol almak için sitenizde Ücretsiz Teklif olusturun.

4. Haftalik degilse bir kursun elde etmek için maliyetini ölçmek için günlük analiz – Benim kisisel tercihi Urchin, AwStats veya Google Analytics gibi gelismis bir web sitesi trafigini monitör araci olmasi gerekir. Hangi web sitenizin parçalari çalismiyor ne, iyi performans, ve nerede en iyi dönüstürme trafik geliyor ayirt etmek gerekir.

5. Rekabet arastirma ve önlerinde 4 adim kalmak – Her zaman rekabet izlemek zorunda, önlerinde düsünmeye çalisin, ve sanayinin gelecekteki yönünü budur. Bu için harika bir yoldur sürekli kullanici geribildirim elde etmektir.

6. Sayfa düzenleri test etmek ve dönüsümleri artirmak için Test A / B Bölme kullanin – web sitenizin elemanlari çalisma ve olmayanlar da ne bulabilirsiniz sayfa düzenleri test ederek. Bu teknik bana 2% benim sitelerinden birinin üzerinde genel web sitesi trafigini için 19 üzerinde% dönüsüm orani gitmek için izin verdi. Eger baska bir sey yapmazsaniz, bunu.

7. Isiniz için farkindalik olusturmak için Düsük Maliyetli veya Ücretsiz Internet Basin Bültenleri kullan – ücretsiz internet basin bültenleri ve hatta düsük maliyetli olanlar kullanmak için izin yerler ton vardir. Sirketinizin in dahil oldugu aylik haber ve etkinlikler bulmak ve onlari teslim

8. Ilk olarak, ürün ile aboneler Spam onlari çok satan tutmak yok – ziyaretçi haber ve hizmetler ve ürünler hakkinda ipuçlari vermek için bir Bülten olusturma. Onlari büyük tavsiye ve teknikleri (tür su anda yapiyorum benzeri) verin, ve onlarin aklin ön planda sirketinizin devam edecektir.

9. Mümkünse, marka varligi ve mesaji genisletmek için Sosyal Medya siteleri kullanin – Bazi sirketler sadece MySpace sayfalari olmamalidir, sonra tekrar onlar olmadan yasayamaz olanlar var. Bu kitle sizin için ve bunlari nasil kullanabilecegi eger anlamak gerekir. Bu Facebook, YouTube, Digg, ve digerleri için de geçerli.

10. Müsterileriniz ve web sitesi ziyaretçileri geri bildirim almak – onlar web siteniz için herhangi bir iyilestirme önerileri varsa ziyaretçilerin sorun. Bir müsteri bir sikayet varsa bana güven,, size bildirecegiz. Bu degisikliklere yanit ve öneriler için her zaman onlara tesekkür etmeliyim.

Herhangi bir sirket siralamasi ve online is sadece gelistirmek için yapabileceginiz en iyi 10 sey listelenmistir. Her teknigi daha fazla arastirma, ve herhangi bir sorunuz varsa benimle temas gerekir.