Internet satis büyümeye 10 katil yollari

Eger internette pazarlama iseniz, size yeni bir müsteriye satis yapmak zaman nasil hissettigini büyük biliyorum. Kendi ürün ya da bagli bir ürün veya hizmetin satisini olun, size yardimci olamaz ama birisi sizden satin aldigi zaman heyecan olsun.

Ama muhtemelen bunu mevcut bir müsteriye satis yapmak için yaptigindan daha yeni bir müsteriye satis yapmak için, zaman ve para hem de, daha bir çok maliyeti biliyorum. Ve muhtemelen de tavsiyeleri müsteri tabani ve satislari artirmak biliyorum.

Iste online satis çarpma ve büyük ölçüde gelirinizi artirmak için 10 derece etkili yolu vardir.

1. Eger ilk satis yaptiginizda, müsteri ile takip emin olun. Bir kolay yolu size e-posta tesekkür ve sattiginiz diger ürünler için yumusak-satmak reklam dahil göndermektir. Daha sonra, yararli bilgiler birkaç ayda ile e-postalari takip gönderin.

2. Teklifinizi bir Satisi teklif ekleyin. Müsterileriniz siparis sayfasinda oldugunuzda, satilik birkaç ilgili ürünler hakkinda onlara ve onlarin siparis ürünler eklemek saglar.

3. Onlar web sitenize dört müsterilerin bakin eger satin alma fiyati tam bir indirim alacaksiniz müsterilerinize söyleyin. Bu üç satis içine bir satis açabilirsiniz.

4. Eger, bir ürün satmak müsterilerinizin ortaklik programina katilma seçenegi sunar bu yüzden onlar ürün satan komisyon yapabilirsiniz. Bu satis ek satis yapmak saglayacaktir.

5. Ürün için basim / üreme haklari satmak. Veya sattiginiz diger ürünler için ürün bir reklam içerir. Bu üreme haklari ve arka uç ürünleri satis için satis yapabilir.

6. Bir paket anlasma diger isletmelerin ürünleri ile ürün çapraz tesvik. Satmak ve sahip diger isletmeler için satmak diger ürünler için bir reklam ve brosür ekleyin.

7. Eger web üzerinden gemi ya da ürün teslim zaman, paket satmak diger ilgili ürünler için bir kupon içerir. Bu onlari daha fazla ürün satin almak için çekecek.

8. Satin aldiklari orijinal ürün için müsteri eklenti ürünlerin bir katalog gönder. Bu yükseltmeleri, özel hizmetler, ekler, vb Eger ürün hoslaniyorsaniz onlar ekstra eklentileri satin alacak olabilir.

9. Ürün için hediye sertifikalari satmak. Ayrica web sitesinden diger ögeleri alabilirdik içeri alici bu paralar zaman hediye sertifikasi satin alma satis yapacagiz.

10. Eger fiziksel bir ürün satiyorsaniz, kendi ürün paketi ile müsterilerinize ücretsiz ürün göndermek. Freebies reklam üzerlerinde olmalidir. Bu kisi sizden reklam ve siparis görmek için izin verir Bu tampon çikartmalari, top kapaklar, t-shirt, vs olabilir.

Bir satis çevrimiçi yaptik hatirlanmasi gereken en önemli sey müsteri is için çok degerli olmasidir. Yetistirmek ve beslemek, müsteri ve birçok ek satis yapacak.