online alisveris – küçük bir dünya

Tüm online alisveris siteleri bugün ile, bir online is çalisan kendi ev kasabasinda birisi rastlarsaniz ki sasirtici ve kim hiç tahmin olurdu.

Eger online dünya, ve gerçekten büyük oldugunu düsünüyorum ne kadar büyük olursa olsun Bu yüzden, hala küçük bir dünya. Bizim arkadas online alisveris ve o sözde tüccar bir soru sormak istedim. Telefona cevap kiz bizim arkadasinizin telefon numarasini soruldugunda o kendi memleketi disinda oldugunu fark etti.

Küçük bir dünya olsa da, büyüyen bir hayranlik ve online satin almak için bile zorlama yoktur. Ve neden olmasin? Bu zaman böyle az miktarda daha fazla site ve ürün erisim ve trafik savasmak zorunda söyle dursun, araba krank asla.

Bu yeni bir sey degil ama burada kalmak için çok fazla. Eger online dünya giren ve kendi is kurma düsünüyorsun Yani, yapabileceginiz en önemli sey ödevini yapmaktir. Ilk Arastirma ve kendinize zaman ve para çok kaydetmek.

Nerede baslar? Tabii Çevrimiçi. Yapmaniz gereken en önemli sey hareket oldugunu. Siz düsünün, çalisma ve istediginiz tüm konusma, bak, ancak hareket kadar asla olmayacak olabilir. Bugün bir dakika hareket beklemeyin. Ben yaptim ve simdi sonuçlarini görebilirsiniz.