bir e-ticaret web sitesi için facebook kullanarak

Özellikle son 5 yilda sosyal ag web sitelerinin popülaritesi, patlama ile, belirli bir hedef pazarlarda reklam ve marka yönlendiren yeni bir araç haline gelmistir. Facebook dünya oturum açma ve diger insanlarla iletisim yaklasik 250 milyondan fazla aktif kullanicisi ile son yillarda bir numarali sosyal ag sitesi haline gelmistir. Sirketleri bu ag web sitesi satis araci potansiyel kabul olmasina ragmen, Facebook hala çok odakli arkadas ve markalarin bir çok satilan edilmektedir, kullanicilarin bazen kendi gizlilik isgal ediliyor hissediyorum için iletisim oldugunu. Bu sirketler için bir engel ama Facebook, dogru sekilde kullanildigi gibi e-ticaret sitesi sürece pazara kullanilabilir.

internet pazarlama kampanyalari yedekleme

E-ticaret web sitesini tanitmak pazarlama kampanyalari ve internet pazarlama kampanyalari size potansiyel olusturulan geliri maksimize emin olmak gerekir bu yüzden oldukça pahali ekleyebilirsiniz. Facebook sirketin Facebook duvarina herhangi bir kampanya etkinligi için baglantilari gönderme ve hatta sergileyecek herhangi gösterilere davet olaylari olusturarak kampanya bazi ilgi kadar davul bir harika bir yoldur. Baskalarina ilginizi çekebilecek herhangi bir sunum yüklenen ve yorumladi böylece videolar Facebook üzerine yüklenebilir. Facebook su anda katilmak için ücretsiz bir web sitesidir ama mümkün oldugu kadar çok Facebook kullanicilari için e-ticaret sitesi ortaya koymak için düzenli olarak güncellenmesi gerekir.

diger hedef pazarlar

Günlük olarak Facebook kullanan üyelerin miktari nedeniyle, e-ticaret sitesi potansiyel olarak dünyanin dört bir yanindan milyonlarca kullanici maruz olabilir. Facebook sirket grubuna kayit kullanicilar hakkinda daha fazla bilgi edinmek olarak, sirket daha önce hedefli veya düsündüm olmayabilir hedef pazarin bir deseni ya da egilimi bulmak mümkün olabilir. Bu yeni bulunan bilgi daha sonra diger internet pazarlama kampanyalarina uygulanabilir. Ayrica, Facebook duvarina görüntü ve dil içeren ayri bir marka kimligi insa ederek, bu marka bilinirligini artirmak ve e-ticaret web sitesinden marka degerlerini devam.

Belirli bir e-ticaret ürün tanitimi

Facebook bir mevsimsel ürün, özellikle de belirli ürünlerin satis bazi çok gerekli destek getirebilir. Daha yüksek kar marjlari ile ürünler üzerinde duruluyor de gruba kadar imzaladi insanlara mesaj göndererek de promosyon kodlari sunan bir yarari olabilir. Kullanicilarin gruba katilmak için bir tesvik verilmesi maruz artan yani sira düzenli olarak Facebook sayfasi ve e-ticaret web sitesi dönen kullanicilarin sansini artirmak harika bir yoldur.

Advansys olarak, anahtar kelimelerle sirketin Facebook sayfasi optimize üzerinden e-ticaret sitesi trafigini artirmak edebiliyoruz. Biz de hem baskalarinin bilgi ve sirketlerin Facebook sayfasi ve e-ticaret sitesi de tekrar onlari ikna edebilirsiniz düzenli mesajlari saglayabilir. Advansys yapabilirsiniz hakkinda daha fazla bilgi edinmek için, web sitesi üzerinden veya bizimle dogrudan arayarak e-ticaret uzmanlar basvurun.