çevrimiçi hizmetler ile ucuz alisveris

Sadece yirmi yil önce online alisveris duyulmamis bir seydi, ama simdi çogu insan bir tür veya baska alisveris için internet kullanmis. Online magazalar onlarin off-line rekabet daha düsük fiyatlar sunabilir baslica nedeni Online alisveris aslinda, belirli tip magazalarin az ya da eski haline getirmistir.

Bu tüccarlar için felaket olmasina ragmen, bu özel ürünleri satin almak isteyen tüm tüketiciler için harika bir haber. Çok daha ucuz bir fiyata ayni ürün bulma gerçekten, tabii ki, çok güzel, ama bir ihtiyaci en iyi ve en ucuz online alisveris bulmak için biraz sabir için.

Müzik off-line alternatifleri daha az ve daha az ve daha küçük ve daha küçük elde ederken, çevrimiçi patlayan bir is iyi bir örnektir. Büyük kayit magazalar kez her yerde bulunabilir nerede, bugün kayit magazalar, genellikle niched, çok az veya hiç müsteri ile magaza agirlikli olarak küçük. Tabii ki istisnalar birçok sey oldugu gibi,, ama daha fazla kayit magaza kapatmak zorunda kaliyor.

Sistemde, diger taraftan, müzik endüstrisi neredeyse patladi. Bugün oldugu gibi plak sirketleri korsan ve yasadisi indirme üzerinde sikayet olsa da, müzik popüler olmamisti. Bir yana hukuki sorunlar birakarak bu müzik gibi görünüyor sadece birkaç yil öncesine göre bugün bulmak çok daha kolaydir. Online müzik sahnesine yeni gibi hemen hemen tüm müzik daha da kolay tüm dünyanin dört bir yanindan müzik ve sanatçilari zevk alma, dinleyici için kullanilabilir Spotify gibi sitelerdir.

Bu alicilar pazar olarak gelebilir de, her zaman böyle degildir. Müzik is onlar müzik is ve kar korumak için bir çaba var her seyi ile yeni teknoloji savasiyoruz.

Bu, onlar kiralik az veya hiç maliyet çünkü birçok online kayit magazalar az ya da çok bu fiyat iyi bir yigin kesmek gerekir ragmen düzenli magazalarda benzer bir fiyata kayitlari satmak zorunda oldugu anlamina gelir çalisanlari ve bu.

Fiyatlari yüksek tutmak için müzik endüstrisinin çabalarina ragmen, kayitlari ucuz çevrimiçi satin alma yolu vardir. Birçok – degilse tüm – müsterilere ilgilenen yapmak için seçilen kayitlari üzerindeki fiyatlari online rekor magazalar düsük. CD’ler satan çok farkli web sitesi oldugundan, oran sadece yeterince uzun bakarsaniz daha düsük fiyata daha fazla veya daha az herhangi bir kayit bulabilirsiniz vardir. Bir her zaman olsa da birden fazla CD satin almalisiniz, aksi takdirde nakliye maliyeti tüm tasarruf yiyeceklerdir.

Bazi online kayit magazalar sadece CD’ler indirimli satmak, ama tabii onlar stok her yeni kayit olmaz. Ama eski CD’ler arayan müzik meraklilari için, bu web sitelerini sanal bir altin madeni olabilir.

Eger müzik satin olursa olsun – çevrimiçi veya off line – müzik endüstrisinin kar adil bir pay alacak. Umarim onlar müzik online satin alma daha kolay yollar bulmak için kar bazi kullanacaktir. Öyle – sonuçta – zaman hakkinda.