CTPM en büyük resmi genel bakis

Basarili online-is kurma hakki süreci ve akilli çalismasinin ardindan ilgilidir. Dogru ilk kez, adim adim … seyler yapin ve iyi seyler olur.

Sadece “bir site koymak.” Çünkü pek çok isletme basarisiz Ve sonra, bir kaç ay sonra … “Hayir … Net benim için hiçbir sey yapmadi!” Bu sahipleri insanlar net kullanimi nasil temel gerçegi tanimak için basarisiz oldu.

Insanlar çözüm aramak için, bilgi aramak için Net kullanin.

Net Basari tüm kritik bir çevrimdisi-to-çevrimiçi zihniyet degisimi ile baslar. Bu ile kafanizda “konum, konum, konum” bu taninmis strateji yerine gelir …

“Bilgi, bilgi, bilgi.”

Çevrimdisi dünyada, trafik elde etmek nispeten kolaydir – hepsi hakkinda “konum, konum, konum.” Elbette ve satis, – bir alisveris merkezi ya da bir yüksek trafik alisveris caddesi üzerinde çekici, güzel merchandised magaza genellikle anlik trafik demektir!

Ancak, çevrimiçi dünyada, hiç kimse sadece geçmis yürümek olur, is görmek ve girin.
Net sörfçü sizin veya is arayan degil. Çözümleri için bilgi için insanlar arama. Size var biliyordum, tüm sonra, aradiklari olmaz. Zaten müsteriler olacaktir.

Online, basarili olmak için kendi trafik olusturmak gerekir. Bu nedenle, birincil görevi, insanlarin bir sekilde, ariyor bilgi vermek için, bir müsteri (çogu o kisinin s / o alisveris oldugunu bile farkinda olmadan!) Için ilk satis iyi yapmadan önce ara Motorlar gibi.

Bilgi sörfçü istiyoruz.

Alt satir?

Sen Arama Motorlari üzerinden ücretsiz, hedeflenen ziyaretçi çekmek yoksa o gün 1 sitenize kurmak yoksa, eger, sicak, istekli-to-satin müsterilere dönüstürmek degil, size gidiyoruz Siteniz için çalisma sonunda. Reklam Ödeyebileceginizden daha fazla trafik, insa etmek için ödemek zorunda kalacak … ve reklam için ödeme durdurmak, trafik durur.

Ancak, kolayca takip ederek basarili küçük isletme sahiplerinin% 2 ait olabilir
C> T> p dikkatle> M süreci ….

Içerik> Trafik> PREsell> Para kazan

Bu potansiyel yeni müsteriler tarafindan aranan-ve-bulunan bir site insa edecek. Ve bu sayi itibar ve Arama Motorlari alaka sitenizin kazançlar olarak sürekli artacak – Bu arada bir baraj elektrik akimi bir akisi dönüstürür.

Ne olursa olsun nis veya is türü, bir adim adim takip C> T> p> gelir elde etmek için M süreci …

ADIM 1) yüksek degerli IÇERIK olusturun. Çevrimiçi bilgi için kisi arama, çözüm arayin – onlar sizin için aramiyorum. Bu yüksek kaliteli, in-talep IÇERIK halinde bilgi dönüstürerek istediklerini onlara ver.

ADIM 2) Arama Motorlari, ücretsiz, hedeflenen TRAFIK çeken yüksek Sizin tema tabanli topikal içerik yer aliyor … ilgilenen, açik-to-ziyaretçilerin.

ADIM 3) Bu motive öncesi müsterilerine ilgili, orijinal, yüksek degerli bilgi overdelivering tarafindan (yani, PREsell) güven ve itibar gelistirin.

ADIM 4) çesitli sekillerde sicak, istekli-to-satin ziyaretçi para kazandirmak. Sabit mal satmak, e-mal, kisisel veya profesyonel hizmetler … ya da üç bütün. Ya da “saf infopreneur” olmak ve Google Reklamlari, bagli ücretleri, bulucu ücretleri ve diger teknikleri ile, hiç satmadan önemli gelir elde. Para kazanma seçenekleri karisimi bir gelisen, çesitlendirilmis is kurmak yardimci olacaktir.

Anahtar herhangi bir gelir kaynagi bagimli olmak asla etmektir – “Tüm yumurtalari ayni sepete” yüksek riskli bir stratejidir. , Gelirlerinizi artirmak çesitlendirerek, isinizi daha kararli, ve SIZ is kader sorumlu bulunmaktadir.

Ama her zaman unutmayin … Trafik Para Kazanma önce gelir. Ve Trafik insa Içerik var.

Içerik> Trafik> PREsell> Para kazan

Bu yeni is mantra olun. Bu degerli bir Web sitesi gelistirmenize yardimci olacaktir.

Degerli bir Web sitesi nedir? Bu sermaye, bu, savunulabilir sürdürülebilir, çesitlendirilmis ve büyük sirketler için stratejik degerli oldugu anlamina gelir ile biri.

Sitenin ne tür savunulabilir mi? Iyi bir etki alani adi, iyi bir marka, bülten abonelerine ve bir RSS beslemesi gibi birçok kaynak, çesitli gelir kaynaklari ve ölçülebilir varliklari trafik ile biri.

Sitenin ne tür sürdürülebilir? Tüketici faiz daralma olmayan bir nis ile biri, büyüyor. Bu düsük yasal risk (örnegin, içerik özgün, ve etki alani adi ya da Site Konsept ticari ihlal degildir) ile bir site. Sen Arama Motorlari en az 2 iyi bir siralama ve dogrudan baglantilar, RSS abonesi, yer imleri ve typeins, bu maliyet tiklama basi gerektirmez anlamina gelir gibi olmayan arama kaynaklardan trafik büyük bir kismini almak (örnegin, AdWords) kampanyalari trafik ve gelir düzeylerini korumak için.

Sitenin ne tür çesitlendirilmis? AdSense paranizi en iyi sekilde yok. En az birkaç para kazanma yöntemleri var.

Sitenin ne tür stratejik degerlidir? Sahip oldugu varlik üzerinde olumsuz yansitmamaktadir biri ve olgun bir pazar (bir sonraki “kadar geliyorsa ve” moda degil) ile bir nis var bir.

Içerik uygulanmasi> Trafik> PREsell basindan sitenizin planlama ve sürekli sitenizin yasam için meyve tasiyacak bir temel üzerine insa edecegiz içinde> Para kazan stratejisi.