lüks bir saat bakmak en iyi seyleri

: $ 300 ve saatler için

Bu saatler muhtemelen en büyük seçim ile saatler genis bir araligidir. Eger baskalari için, bu dikkatinizi deger ancak bir önemsiz miktarda iken bazi için 300 $, bir saat için büyük bir toplamidir. Eger eski kategorisinde iseniz, bu aramak için önemli seyler olarak dinlemek isteyeceksiniz. Yine, bu sadece bir kismi listesi, ve bir iyi izlemek gitmek diger seyler elbette vardir.
1. safir kristal

Bir saat kristal saatin yüzüne seffaf örtü. Kristaller yil içinde farkli malzemeler kullanilarak yapilmis, ama sadece birkaç büyük malzeme, günümüzde piyasaya hakim olmustur. Mineral cam veya sentetik safir kristaller, siz bakacagiz saatin en kristaller iki tür birine sahip. Mineral kristalleri ucuz ve safir üzerinde bir yarar saglar – onlar sert sikismis eger paramparça egilimi yoktur. Onlar çatlar yani, ama paramparça. Shattered safir kristaller oldukça nadirdir ve genellikle sert bir darbe ile meydana gelir. Daha iyi izlemek, kalin safir kristal olacak ve böylece daha az çatlak muhtemeldir. Safir kristaller ragmen inanilmaz çizilmeye dayaniklidir. Sik sik durumda ama “kusursuz” kristal dövdü ile kliselesmis saatler görülmektedir. Bu nedenle, safir kristaller mineral kristalleri için daha fazla tercih edilir ve zaman çogunlugu tercih edilmelidir.
2. saglam metal yapi

Bazi insanlar için kati metal bir saat almak için açik olabilir, ancak bazi ucuz saatler maliyetlerini düsürmek nasil sasiracaksiniz. Çelik saatler kalite 316L paslanmaz çelik hemen hemen her zaman yapmak gerekir. Ayrica, Saat kasa ve bilezik baglantilar yerine klasör metal ya da bir sey içi bos daha metal kati parça olmalidir. bu yan bakarak ve bir kati parça gibi görünüyor eger fark ile saglam bir bilezik söylemek kolaydir. Bu seviyede saatler olarak, olgularin en iyi parçalari en az miktarda yapilmis ve mümkün olan en metal kullaniyorsunuz. Bu, en az (veya hiç), plastik ya da baska bir malzeme miktari anlamina gelir.
3. Isviçre hareket ya da Japon Hareketi (bir Japon saat ise)

Isviçre yüksek kalitede izlemek hareketleri yapmak için bilinir – Bunu biliyordum. Japonya da iyi hareketler yapar, ancak tüm hareketleri esit olusturulur. Zaman Isviçre hareketleri çogu ETA, ya da Ronda geliyor – onlar kuvars hareketleri (bu her zaman böyle olmasa da), özellikle. Japon kuvars hareketleri tipik olarak Seiko, Citizen, ve Casio gibi yapimcilari geliyor. Bu ülkelerin hareketlerin tek yapimcilari olmasa da, bu fiyat noktalarinda mümkün oldugunca bu bölgelerden hareketleri almaya çalisin. Bir saat Japon degilse arti, bir Isviçre hareketi ile bir bulmaya çalisin. Bu her zaman düsük kaliteli bir sinyal olmasa da genellikle, Çin hareketlerden uzak kalmak istiyorum. , Dünyanin her yerinden kronometre Japon hareketleri (Vatandas bir parçasidir genellikle Miyota) bulabilirsiniz ragmen Japon saatler muhtemelen, Japon hareketleri en iyi kullanmaktadir. Son olarak, bu fiyat noktasinda mekanik saatler bulma konusunda çok fazla endiselenmeyin – Bir kuvars hareketi ile sadece iyi – bol mekanik hareketlerin var olsa bile duygu Insaat available.4.Solid

Eger izlemek iyi bir araya koymak ve kati hissetmek istiyorum. Kayis ya da bilezik davaya uygun ne kadar iyi kontrol edin. Orada herhangi bir esneklik payi çok az olmalidir. Bileginize saat koyun ve toka ya da toka çalisir ne kadar iyi, onlar güzel bir eylem ile düzgün olmalidir. Onlar daha çürük veya kötü ölçekli hissetmemeniz gerekir. Saatin dönen bir dalgiç çerçeve varsa, tekrar etrafinda bükün ve bir dinlenme pozisyonunda verir ne kadar hareket bakin. Bileginize çevik adimlarla etrafinda degisen zaman bir iyi izlemek çok fazla ya da herhangi bir gürültü yapmak gerekir, ve tüm siki bir sekilde monte edilmis gibi hissediyorum gerektigini söylemeye gerek yok. Ayrica zaman Isviçre sirketleri (hatta bu düsük fiyat noktalarinda) bir sürü, hatta diger ülkelerden Japonya daha iyi metal bilezikler yaptiginiz durumdur. bir Isviçre tasarim bilezik aslinda baska bir yerde imal olabilir dogrudur, ancak bu alanlarin aritma büyük gurur.
5. Gerçek saat yapimcilari tarafindan tasarlanan

Iki tip insan saatler tasarimi oldugunu düsünün. Bu bir kronometre ve sadece nasil göründükleri umurumda digerleri gibi ne kadar iyi bir saat islevleri hakkinda bakim. En iyi saatler temel izle tasarim ilkeleri bu deger fonksiyonu ve formu kullanilarak tasarlanmistir. Alternatif güzel görünüyorsun, ama aslinda gereksiz veya körelmis tasarim ipuçlari olabilir “moda” saatler vardir. En kötü durum senaryosu çok kötü bile düzgün çalismaz tasarim bir saat oldugunu. Çok kisa veya yanlis boyutu el – Bu örnekleri kronograf subdials, kadran hatali isaretleri, sadece gösteri için yer çalisamaz duruma ölçme baskül ve benim her zaman en büyük hayvan kizdirmak eksik. Istediginiz son sey bir film pervane gibi islev için güzel görünümlü bir saat. Bu yüzden kendinize bir iyilik yapin ve gerçekten iyi bir uzun bir görünüm arama almak ve tüm özellikleri bulmaktan her ne ve her sey fonksiyon, standartlari verilen kullanilabilir olup olmadigini bir karar ile birlikte, yapar. Bu saatin piyasada bugün en büyük sorunlardan biri olan ve aslinda çok fonksiyonel bir araç olacak sekilde tasarlanmistir bir saat bulmak için zaman aldi gurur duyariz.
6. metal bilezik üzerinde ise dagitim toka kilitleme

Metal bilezikler ile ucuz saatler hala bir tek kilitleme toka denir var. Bu anlamiyla sadece enstantane ya da yerine oturana bu bilezik türüdür. En iyi metal bilezikler gibi biliyorum ne var “iki veya üç kilit tokalar.” Asagidaki resim bir çift kilitleme toka (dagitim) ile bir bilezik vardir. Bu alt segmentinde verdigi zaman asagi tiklayarak yoluyla sol “kilit” üzerindeki parçasi. Bu ilk “kilit” dir. Ikinci kapali olan sabitlemek için ilk parça tekrar tekrar “kilitler” bu küçük metal kapagi oldugunu. Üçlü kilit genellikle karisimi bir buton özellikleri, ya da bir dügme yerine flep üzerine bir kat ile “çift kilitleme tokalar” de vardir. Alt satirda bileginize yanlislikla something.7 üzerinde bilezik vurmak ne yaptiginizi veya olursa olsun güvenli kalacak bir saat bilezik istiyor. Agirlik

Izle agirlik bir kutuplastirici bir kavramdir. Bazi insanlar (benim gibi) agir saatler seviyorum. Digerleri çok hafif bir sey istiyorum. Daha pahali saatler böyle çelikten daha hafif titanyum gibi malzemeler görmeye baslarsiniz, ama bu fiyat segmentinde agirlik genellikle kaliteli bir isareti katidir. Titanyum bu fiyat seviyesinde kullanilabilir olsa da, büyük olasilikla isteyeceksiniz ne yüksek (5. sinif) kaliteli titanyum degildir. Bu fiyat düzeyinde, sadece çelik ile bu güzel net kaliteli bir görünüm almak için gidiyoruz. Dedigim gibi, agirlik genellikle yüksek kaliteli çelik kullanarak saglam yapi anlamina gelir. Yani bir olgu ve yatirim hakli çikarmak için yeterli önemli oldugundan emin olmak için bilezik agirligi hissediyorum.
8. imzali taç ve toka ya da toka

Iyi bir saat üreticisi çogu zaman bir gurur saat üreticisi daha ve tamamen onlar tasarimi her saat yatirilir. Bu saat yapimcilari adini görmek için izleyecegim dört yerlerde genellikle vardir anlamina gelir. Bu taç izle, caseback, yüzünde ve dagitim toka veya kayis tokasi üzerindedir. Bu da olarak bilinen “imzali kron veya toka / dagitim tokalar.” “Imza” bir sekilde degisir, ama bu fiyat seviyesinde genellikle isik lazer oyma bir tür vardir olabilir. Yüksek fiyatli saatler logo ve grafik yapilan yardim (kaldirdi karsi metal kazinmis) var. Ucuz saatler çiplak kron ve bu parçalar bir parça kutusu alinmasini çok açikça ve hiçbir kisisel dokunus dagitimlari var.
9. iyi arama Lumination

Tüm saatler düsük isik görüntüleme için karanlikta aydinlatmak çevirir olmasi beklenmektedir – bu genellikle daha klasik veya resmi saatler vardir. Ancak, hemen hemen tüm spor ve nedensel saatler arama bir yere yani sira ellerde uygulanir aydinlaticidir bir tür var. Aydinlaticidir kalitesi büyük ölçüde degisir. Bazilari bile olmamali o kadar pratik degildir. Bir örnek, bir dakika kadar saatin karsisinda dogrudan parlak bir isik tutmak için gereken varlik ve ardindan arama los birkaç dakika parliyor. Alternatif olarak saat maruz odasi ya da günes isigi ve isimalar ile kolayca sarj aydinlaticidir var. Japon en iyi aydinlaticidir yapmak egilimindedir, ama sizden Japon aydinlaticidir saatler olsun olsun tüm üzerinde (saatler aydinlaticidir kaynagini gösterir, ama LumiNova aramak, ya da daha iyisi Superluminova mümkündür asla). Aydinlaticidir alternatif trityum gaz tüpleri kullanmayin saatler vardir. Bu tüpler tek Isviçre’de sirket ve 25-30 yildir kendileri tarafindan kizdirma tarafindan yapilir. Trityum gaz tüpleri birkaç saat markalarinin neredeyse sadece bunlari kullanmak ve uygun fiyatlarla bulunabilmektedir olarak bulmak zor degildir. Yine de, en saatler aydinlaticidir uygulanir olacaktir. (Biraz yukari kaldirdi görünüyor) zengin uygulanir aydinlaticidir büyük yüzey alanlari arayin.

*
özellikli makaleler
o • ücretsiz 2can izle hediye
o • Marvin M104 izle Inceleme
o • Suunto Elementum Terra izle Inceleme
o • Linde Werdelin SpidoLite izle Inceleme
o • red8 izle yorum
*
rastgele ablogtoread.com madde:
o

Geochron saat ve harita birlestirir: serinlik ve programi inek faktörü daha agir
*
*
*
*
popüler makaleler geçen ay
o tissot t-touch uzman izle yorum: kuvars krali (2.736)
2009 yili için o Rolex submariner iki ton saatler: i nihayet ates yakaladi (2.282)
“Liquidmetal” seramik çerçeve (1864) ile o omega seamaster gezegen okyanus izle
o timex sefer WS4 izle incelemesi: bilek macera biraz (1.572)
o bedava magrette moana pasifik izle hediye (1.502)
*
*
rss ariel adams@examiner.com
satin alma rehberleri o kesin lüks saat
ablogtoread.com de o 2can izle hediye
siyah lake çerçeve ile artik o Linde Werdelin Oktopus Titanyum Diver izle
o Omega seramik ve Liquidmetal ile Seamaster Planet Ocean izle artirir
dlc kaplamali o ulysse nardin monaco ys maxi deniz dalgiç izle
*
*
rss ariel adams@luxist.com
son olarak aktif o confrrie horlogre saatler et
o Delacour s3 bichrono izle
San Francisco Özel satisinda o Montblanc butik (davet edilir)
o vacheron constantin üç ejderha sinirli sayida saatler
o Clive Owen scatola del tempo saat sarici verilen
*
video içerigi seçin:
*
*
Rolex fiyatlari rolex rolex saticisi
*
sponsorlar
• erkek saatler
• tasarimci saatler
*
*
maitres du temps bölüm bir saat
*
*
yetkili izle saticisi sponsoru:
oris watches@jurawatches.com

bir lüks saat bölüm 1 bakmak en iyi seyleri: giris seviyesi lüks

7 Ekim 2009 tarihinde yayinlanmistir
izle tartisma altinda yayimlandi | 10 yorum

tissot-v8-kuvars-Chronograph-2009-izle

Yeni bir saat almak aradigimiz ne izle yeni baslayanlar için genel bir bakis sunan üç makalelerinin ilk hos geldiniz. Degerli izle uzman okuyucular ben neden bahsettigimi çok asina olacak, ve ben listeye kisisel eklemeler tesvik ediyoruz. Geri kalani için, ben saatini satin alma karar rehber yardimci ve hafife çogumuz almak bu bilgileri tartismak istiyoruz. Çok sik izle insanlarin ne satin gerektigini hakkinda sorular mevcuttur, ya da ne bir saat iyi yapan duyuyorum. Ben sadece her kisi ile saat markalarini ve modellerini 1000’ler 100’ler gözden olamaz – ne insanlar verebilir aramak ve ilgili bütçe verilen sormak için ne genel bir bakis niteligindedir.

Önce bu listeleri saatler oldugu komplikasyonlar (fonksiyonlar) tartismak degildir diyelim. Sana bir kronograf (kronometre), daimi takvim ariyoruz olsun benim için fark etmez, GMT (24 saat el ikinci zaman dilimi), ya da (çok sik ayarlanmasi gerekmez) … izle faaliyet. Bu üç listeler genellikle fonksiyon agnostik olan saatin yönleri ya da insaat söz edecegim. Ayrica, bu ögeleri bakmak için genel seylerdir. Hayir “mükemmel” izlemek böylece sadece mümkün asagidaki ögeleri gibi birçok tatmin Aradiginiz saatler emin olun vardir.

In “Bölüm 1,” Sana bir “giris seviyesi lüks” saat dedigimiz bakmalisiniz özelliklerinden söz edecegiz. Bu 300 $ ve üzeri fiyat noktasi olacak. Farkli saatler sadece para için daha fazla vermek ve bu özellikleri kesinlikle siz de üst araliginda saatler isteyeceksiniz seyler çünkü ben kap olmaz. Bir sonraki fiyat noktasi 1000 $ kadar olacak, ve son olarak biz yaklasik 20.000 $ ve fiyat noktasi olacaktir. Bu son fiyat noktasinda 20.000 $ ‘düzeyde hem de 200.000 $ seviyesinde seyler içerecektir.
: $ 300 ve saatler için

Bu saatler muhtemelen en büyük seçim ile saatler genis bir araligidir. Eger baskalari için, bu dikkatinizi deger ancak bir önemsiz miktarda iken bazi için 300 $, bir saat için büyük bir toplamidir. Eger eski kategorisinde iseniz, bu aramak için önemli seyler olarak dinlemek isteyeceksiniz. Yine, bu sadece bir kismi listesi, ve bir iyi izlemek gitmek diger seyler elbette vardir.
1. safir kristal

Bir saat kristal saatin yüzüne seffaf örtü. Kristaller yil içinde farkli malzemeler kullanilarak yapilmis, ama sadece birkaç büyük malzeme, günümüzde piyasaya hakim olmustur. Mineral cam veya sentetik safir kristaller, siz bakacagiz saatin en kristaller iki tür birine sahip. Mineral kristalleri ucuz ve safir üzerinde bir yarar saglar – onlar sert sikismis eger paramparça egilimi yoktur. Onlar çatlar yani, ama paramparça. Shattered safir kristaller oldukça nadirdir ve genellikle sert bir darbe ile meydana gelir. Daha iyi izlemek, kalin safir kristal olacak ve böylece daha az çatlak muhtemeldir. Safir kristaller ragmen inanilmaz çizilmeye dayaniklidir. Sik sik durumda ama “kusursuz” kristal dövdü ile kliselesmis saatler görülmektedir. Bu nedenle, safir kristaller mineral kristalleri için daha fazla tercih edilir ve zaman çogunlugu tercih edilmelidir.
2. saglam metal yapi

Bazi insanlar için kati metal bir saat almak için açik olabilir, ancak bazi ucuz saatler maliyetlerini düsürmek nasil sasiracaksiniz. Çelik saatler kalite 316L paslanmaz çelik hemen hemen her zaman yapmak gerekir. Ayrica, Saat kasa ve bilezik baglantilar yerine klasör metal ya da bir sey içi bos daha metal kati parça olmalidir. bu yan bakarak ve bir kati parça gibi görünüyor eger fark ile saglam bir bilezik söylemek kolaydir. Bu seviyede saatler olarak, olgularin en iyi parçalari en az miktarda yapilmis ve mümkün olan en metal kullaniyorsunuz. Bu, en az (veya hiç), plastik ya da baska bir malzeme miktari anlamina gelir.
3. Isviçre hareket ya da Japon Hareketi (bir Japon saat ise)

Isviçre yüksek kalitede izlemek hareketleri yapmak için bilinir – Bunu biliyordum. Japonya da iyi hareketler yapar, ancak tüm hareketleri esit olusturulur. Zaman Isviçre hareketleri çogu ETA, ya da Ronda geliyor – onlar kuvars hareketleri (bu her zaman böyle olmasa da), özellikle. Japon kuvars hareketleri tipik olarak Seiko, Citizen, ve Casio gibi yapimcilari geliyor. Bu ülkelerin hareketlerin tek yapimcilari olmasa da, bu fiyat noktalarinda mümkün oldugunca bu bölgelerden hareketleri almaya çalisin. Bir saat Japon degilse arti, bir Isviçre hareketi ile bir bulmaya çalisin. Bu her zaman düsük kaliteli bir sinyal olmasa da genellikle, Çin hareketlerden uzak kalmak istiyorum. , Dünyanin her yerinden kronometre Japon hareketleri (Vatandas bir parçasidir genellikle Miyota) bulabilirsiniz ragmen Japon saatler muhtemelen, Japon hareketleri en iyi kullanmaktadir. Son olarak, bu fiyat noktasinda mekanik saatler bulma konusunda çok fazla endiselenmeyin – Bir kuvars hareketi ile sadece iyi – Mekanik hareketleri kullanilabilir bol olsa bile.

swiss-eta-kuvars-hareketi
4.solid duygu insaat

Eger izlemek iyi bir araya koymak ve kati hissetmek istiyorum. Kayis ya da bilezik davaya uygun ne kadar iyi kontrol edin. Orada herhangi bir esneklik payi çok az olmalidir. Bileginize saat koyun ve toka ya da toka çalisir ne kadar iyi, onlar güzel bir eylem ile düzgün olmalidir. Onlar daha çürük veya kötü ölçekli hissetmemeniz gerekir. Saatin dönen bir dalgiç çerçeve varsa, tekrar etrafinda bükün ve bir dinlenme pozisyonunda verir ne kadar hareket bakin. Bileginize çevik adimlarla etrafinda degisen zaman bir iyi izlemek çok fazla ya da herhangi bir gürültü yapmak gerekir, ve tüm siki bir sekilde monte edilmis gibi hissediyorum gerektigini söylemeye gerek yok. Ayrica zaman Isviçre sirketleri (hatta bu düsük fiyat noktalarinda) bir sürü, hatta diger ülkelerden Japonya daha iyi metal bilezikler yaptiginiz durumdur. bir Isviçre tasarim bilezik aslinda baska bir yerde imal olabilir dogrudur, ancak bu alanlarin aritma büyük gurur.
5. Gerçek saat yapimcilari tarafindan tasarlanan

Iki tip insan saatler tasarimi oldugunu düsünün. Bu bir kronometre ve sadece nasil göründükleri umurumda digerleri gibi ne kadar iyi bir saat islevleri hakkinda bakim. En iyi saatler temel izle tasarim ilkeleri bu deger fonksiyonu ve formu kullanilarak tasarlanmistir. Alternatif güzel görünüyorsun, ama aslinda gereksiz veya körelmis tasarim ipuçlari olabilir “moda” saatler vardir. En kötü durum senaryosu çok kötü bile düzgün çalismaz tasarim bir saat oldugunu. Çok kisa veya yanlis boyutu el – Bu örnekleri kronograf subdials, kadran hatali isaretleri, sadece gösteri için yer çalisamaz duruma ölçme baskül ve benim her zaman en büyük hayvan kizdirmak eksik. Istediginiz son sey bir film pervane gibi islev için güzel görünümlü bir saat. Bu yüzden kendinize bir iyilik yapin ve gerçekten iyi bir uzun bir görünüm arama almak ve tüm özellikleri bulmaktan her ne ve her sey fonksiyon, standartlari verilen kullanilabilir olup olmadigini bir karar ile birlikte, yapar. Bu saatin piyasada bugün en büyük sorunlardan biri olan ve aslinda çok fonksiyonel bir araç olacak sekilde tasarlanmistir bir saat bulmak için zaman aldi gurur duyariz.
6. metal bilezik üzerinde ise dagitim toka kilitleme

Metal bilezikler ile ucuz saatler hala bir tek kilitleme toka denir var. Bu anlamiyla sadece enstantane ya da yerine oturana bu bilezik türüdür. En iyi metal bilezikler gibi biliyorum ne var “iki veya üç kilit tokalar.” Asagidaki resim bir çift kilitleme toka (dagitim) ile bir bilezik vardir. Bu alt segmentinde verdigi zaman asagi tiklayarak yoluyla sol “kilit” üzerindeki parçasi. Bu ilk “kilit” dir. Ikinci kapali olan sabitlemek için ilk parça tekrar tekrar “kilitler” bu küçük metal kapagi oldugunu. Üçlü kilit genellikle karisimi bir buton özellikleri, ya da bir dügme yerine flep üzerine bir kat ile “çift kilitleme tokalar” de vardir. Alt satirda bileginize yanlislikla bir sey bilezik vurmak ne yaptiginizi veya olursa olsun güvenli kalacak bir saat bilezik istiyor.

Çelik-izle-bilezik-dagitim
7. agirlik

Izle agirlik bir kutuplastirici bir kavramdir. Bazi insanlar (benim gibi) agir saatler seviyorum. Digerleri çok hafif bir sey istiyorum. Daha pahali saatler böyle çelikten daha hafif titanyum gibi malzemeler görmeye baslarsiniz, ama bu fiyat segmentinde agirlik genellikle kaliteli bir isareti katidir. Titanyum bu fiyat seviyesinde kullanilabilir olsa da, büyük olasilikla isteyeceksiniz ne yüksek (5. sinif) kaliteli titanyum degildir. Bu fiyat düzeyinde, sadece çelik ile bu güzel net kaliteli bir görünüm almak için gidiyoruz. Dedigim gibi, agirlik genellikle yüksek kaliteli çelik kullanarak saglam yapi anlamina gelir. Yani bir olgu ve yatirim hakli çikarmak için yeterli önemli oldugundan emin olmak için bilezik agirligi hissediyorum.
8. imzali taç ve toka ya da toka

Iyi bir saat üreticisi çogu zaman bir gurur saat üreticisi daha ve tamamen onlar tasarimi her saat yatirilir. Bu saat yapimcilari adini görmek için izleyecegim dört yerlerde genellikle vardir anlamina gelir. Bu taç izle, caseback, yüzünde ve dagitim toka veya kayis tokasi üzerindedir. Bu da olarak bilinen “imzali kron veya toka / dagitim tokalar.” “Imza” bir sekilde degisir, ama bu fiyat seviyesinde genellikle isik lazer oyma bir tür vardir olabilir. Yüksek fiyatli saatler logo ve grafik yapilan yardim (kaldirdi karsi metal kazinmis) var. Ucuz saatler çiplak kron ve bu parçalar bir parça kutusu alinmasini çok açikça ve hiçbir kisisel dokunus dagitimlari var.
9. iyi arama Lumination

Tüm saatler düsük isik görüntüleme için karanlikta aydinlatmak çevirir olmasi beklenmektedir – bu genellikle daha klasik veya resmi saatler vardir. Ancak, hemen hemen tüm spor ve nedensel saatler arama bir yere yani sira ellerde uygulanir aydinlaticidir bir tür var. Aydinlaticidir kalitesi büyük ölçüde degisir. Bazilari bile olmamali o kadar pratik degildir. Bir örnek, bir dakika kadar saatin karsisinda dogrudan parlak bir isik tutmak için gereken varlik ve ardindan arama los birkaç dakika parliyor. Alternatif olarak saat maruz odasi ya da günes isigi ve isimalar ile kolayca sarj aydinlaticidir var. Japon en iyi aydinlaticidir yapmak egilimindedir, ama sizden Japon aydinlaticidir saatler olsun olsun tüm üzerinde (saatler aydinlaticidir kaynagini gösterir, ama LumiNova aramak, ya da daha iyisi Superluminova mümkündür asla). Aydinlaticidir alternatif trityum gaz tüpleri kullanmayin saatler vardir. Bu tüpler tek Isviçre’de sirket ve 25-30 yildir kendileri tarafindan kizdirma tarafindan yapilir. Trityum gaz tüpleri birkaç saat markalarinin neredeyse sadece bunlari kullanmak ve uygun fiyatlarla bulunabilmektedir olarak bulmak zor degildir. Yine de, en saatler aydinlaticidir uygulanir olacaktir. (Biraz yukari kaldirdi görünüyor) zengin uygulanir aydinlaticidir büyük yüzey alanlari arayin.

10. tutarli fiyatlandirma

Bir çok satis fiyati demek egilimi gelmez yeni saatler bagli rakaminda. Neden? Hiç satis fiyati çogu zaman ödeme için bir enayi oldugu için. Izlemek sirketlerinden o sizin bana küfür durdurduktan sonra, beni biraz anlatalim. Perakende fiyatlari da yetkili perakendeciler size bir indirim veriyoruz tüketiciye göstermek, böylece sadece sayi ayarlanir. Bazi saatler, sadece biraz ya da hiç, ama saatler büyük çogunlugu, özellikle bu fiyatlarla seviyelerde iskonto edilir satis fiyatlari asagida satilmaktadir oldugu dogrudur. Bu benim son noktaya bilmek iyidir, ama degil. Fiyatlar genellikle altinda perakende olmasi nedeniyle, “gerçek,” tutarli satis fiyati ödemenizi istiyoruz. En Örnegin bir saat 500 $ bir satis fiyati var, ama en perakendeciler aslinda 400 $ satmak diyelim. Eger 450 $ aksine 400 $ ödemek çevresinde alisveris emin olmak istiyorum. Burada bir giris seviyesi lüks saat degeri degerlendirilmesi söz konusu oldugunda da vurucu. Bir saat 400 $ yetkili saticilar tarafindan satilan, ancak yetkisiz bayi (herkes) 250 sarj ise, o zaman saatin degeri ile yanlis bir sey oldugunu biliyorum. Bu benim diyoruz “tutarsiz fiyatlandirma.” Fiyatlari saticidan saticiya çilginca degisir kalmamak Ne için bakmak istiyorum tutarlilik perakendeciler arasinda yer almaktadir.