online e-ticaret magaza için iyi bir alisveris sepeti belirlenmesi

Kendi e-ticaret web sitesi baslangiç ??karar, ben tamamen karisti. Google’da hizli bir arama yaptim ve alisveris sepeti çözümleri binlerce, her biri sunan pek çok özellikleri kesfetti, ama ben sadece ne gerekli için ‘dogru’ oldugunu bir tek bulamadim.

Daha fazla yazmak önce, bir alisveris sepeti ve e-ticaret çözümü arasindaki iliskiyi açiklamak gerekir. Peki, her sey basit koymak için, bir e-ticaret çözümü süper magaza sahipleri perakende magazalarinda seyler satmak gibi size, esyalarini online satis bir çözüm / web sitesidir. Simdi, Walmart, ya da hedef veya Harrods gibi büyük magazalar gittiginizde, size ögeleri saklamak ve birlikte yürüyüs hangi magaza, bir alisveris arabasi ya da bir alisveris sepeti toplama sonunda, olsun hangi birkaç kaldirmak gibi, ve magaza üzerinden tarama yaparken bir kaç eklemeyin.

Elektronik alisveris sepeti benzer bir sekilde çalisir. Orada raflar seçim ve alisveris sepeti içine koyabilirsiniz hiçbir fiziksel ögeleri, ama sizin gibi bazi dügmeleri tiklayabilirsiniz ragmen “Sepete Ekle” veya “Hemen Al” veya “Siparis ekle” ve istediginiz öge eklenir ‘sanal’ alisveris sepeti.

E-ticaret burada bitmiyor, bu çikis sonraki adima götürür, ve kargo ve fatura bilgilerinizi girin. Daha sonra bir satis kaydedilir sonra kredi karti ile ödeme yapmak ve güvenli bir arayüzü yönlendirilir. Arka uç de Neler oluyor, kredi karti banka veren kredi kartinizdan bir yetki kimin, tüccar firmasi tarafindan fatura ediliyor edilir, ve bir kez bu yetki verilir, satin alma onaylanir. Genellikle e-ticaret gibi bir elektronik muamele yapmamistir farkli partilerden birkaç e-postalar elde sonunda.

Tamam, simdi ben kapali baslayan planlanan zaman, onun benzersiz özellikleri ile her biri, bu kadar çok çözüm karsilastim. Ben 3dcart, OsCommerce, ZenCart vb dahil olmak üzere birkaç demolar çalistim, ama bir acemi ve kullanimi süper kolay bir sey istedim çünkü bunlarin hiçbiri benim ilk sarti oldugunu yönetim paneli, kullanimi basit vardi ve benim hayatinizi kolaylastirir yerine teknoloji ile bana yükleme.

Arama devam etti ve sonunda asagidaki kriterlere göre aramaya baslamak zorunda kaldi.

1) Çözüm fiyati: Ben cebimde bir delik yakmak, ve hala var sartini yerine getirmektedir olmayan bir çözüm yatirim yapmak bana daha mantikli düsünüyorum. Ben birçok tecrübe. OS Ticaret ve Zen Cart vb kullanmak için ücretsiz olarak bulundu, bu yüzden fiyat için geldi onlar bir seçim olacak düsündüm.

2) canli çözüm arama motoru performansi, bu canli gider: arama motorlari ile bir o kadar da etkileyici bir performans vardi ile hemen hemen tüm çözümleri Ben denedi. Ben arama motorlarinda üst siralarda bulunmustur 2ShoppingCart, bir istisna ile bu kullanilan kompleks yapilarin tüm. Bunun nedenleri alt etiketleri bir optimum kullanimi, mod_rewrite (html uzantili statik baglantilar bu amaçla, dinamik baglantilar dönüstürmek için bir teknoloji) dahil

3) yönetim paneli kullanimi kolay: Onlar, benim için bir dükkan sahibi olmak isteyen bir adam kullanimi çok karmasik degildi çünkü Eh, dürüst olmak gerekirse, ben OS Ticaret, Zen Cart vb test edildiginde, hepsi, bu test basarisiz oldu , günlük basit görevler için karmasik isleme sunulan, ve az söylemek beni korkuttu bir bilgisayar programcisi çünkü. Ben açik kaynak kodlu uygulamalarin çogu yönetici panelleri baktigimda sinirli, ve bu 3d sepeti vb gibi barindirilan çözümleri bazi, ama genellikle ne sevilen Volusion Yazilim veya 2ShoppingCart gelen bir admin paneli kullanimi kolay oldu. Her iki rutin görevleri çok basit hale yönetici panelleri, sezgisel kullanimi kolay sunuyoruz.

4) maintenane maliyetleri: Benim için, bir site kurup çalisir beri tek sorun degildi, ama ben güncellemeleri ile yardimci bir çok ihtiyacimiz için gidiyorum biliyordu, ve görüntüler ve sitenin diger tüm yönleriyle, ben Ben yardim gerektiginde bana yardim etmek isteyen olacak bazi ciddi adamlar tarafindan desteklenmis bir çözüm istedi. Ben hala online destek sözlesme maliyetlerinin ne oldugunu görmek için farkli üreticilerin iletisim, ama ben tür ben sonra var olacak bilmek rahatlamis bu yüzden genellikle yasam için ücretsiz destek ile anahtar teslim çözüm sundu Volusion ve 2ShoppingCart gibi firmalar vardi alisveris sepeti web sitesi ve çalisan bir kez satis destek. Mükemmel Birkaç digerleri barindirilan bir çözüm çünkü 3dcart, ama Paypal sonra yükseltme ücretleri ve daha ihtiyaci vardi ve, ama benim magaza için ihtiyacim olan çan ve islik sunmuyoruz çünkü açikçasi Paypal konusma hayal kirikligi oldu müsterilerime bir sey satmak edebilmek için siparis. Paypal oldukça sikici arayüz vardi, yerine baska biriyle gitmek karar.

Daha az önemli, ama yine de agirligini tasiyacak olan birkaç diger faktörler gelecek yazida ele alacagiz hizlari, yanit orani, istikrar, izin verilen ürün sayisi, hosting ücretleri vb, yükleme, kullanilan teknoloji.