paraya dönüstürmek için alisveris sepeti karsilastirma raporlari

Alisveris sepeti karsilastirmalar yaparken, raporlama özellikleri ne kadar genis not almak. Raporlar tasarruf ve para kazanabilirsiniz.

Burada üç örnek:

müsteri tarafindan filtre satis

Alisveris sepeti yazilim istemci göre veritabani filtre izin veriyorsa, satis çogu nereden geldigini görmek mümkün olacak.

Rapor, hedef ya da belki de toplu siparisler için özel indirimler sunan, listesinde üst müsterilerine özel önem vermek saglamak için her istemci sizi satis hacmi vermelidir.

Tarihe göre filtre satis

Satis hacmi önemli ölçüde artar yil belirli zamanlarda olup olmadigini görmek için bu özelligi kullanin. Bu genel bir fikir var ve hangi ay (lar) tepe satis aylardir biliyor olabilir.

Ancak, yil içinde belirli zamanlarda belirlemekte Tarihi özelligi ile bir Satis kullanarak bu kez sadece bir ya da iki hafta yayilmis, özellikle satis hacmi normalden daha yüksek oldugu farkinda olmayabilir. O zaman buna göre reklam dolar ve promosyon artirmak ve hatta daha fazla satis getirmek.

Kredi karti ile filtre satis

Eger müsterilerin çogu Kullandiginiz kredi karti biliyor musunuz? Muhtemelen Visa veya Mastercard. Ne tür Diner Kulübü, Discover, Delta, American Express gibi diger kartlari hakkinda? Bu diger kartlari için tüccar hesabi ücretleri nelerdir? Kredi Karti ile Satis kontrol ederek size olsun satis sayisini göre bir seçenek olarak bu kartlari sunmaya devam etmek ekonomik açidan olup olmadigini göreceksiniz. Degilse, ekonomik olmayan olanlar birakin ve para tasarrufu.

Bu kisa egzersiz bir alisveris sepeti karsilastirma yapiyoruz zaman emin alisveris sepeti yazilim kapsamli bir rapor özelligi vardir yapmanin önemini göstermistir.

Tüm bu özellikleri ve daha fazlasini sunuyor alisveris sepeti yazilim için asagidaki kaynak kutuyu isaretleyin.