toplanti sistemleri mobilya meydan okuyor

Tabandan tavana ve modüler yetenekleri kapali istiflenebilir panel sistemleri sadece çekici teknoloji ve çok yönlülük gereksinimleri bugün karsilamada ve gelecekte de daha düsük maliyet B sinifi ve C ofis alani ama disari uydurma degil ortak payda olabilir. Büyük sirketler için ya personel için mali kaynaklara sahip ya da anahtar teslimi ofis çözümleri saglayicilari için disari sözlesme ise, orta ölçekli, küçük isletmelerin sahipleri bu eldeki kaynaklarla mümkün kilan en soguk gerçegi karsisinda. Zorluklar sunlardir:

• Tam duvar ve istiflenebilir panellerin bir karisimi ile kat planlari optimize
• Dengeleme kalite ve fiyat
• renkleri ile göz itiraz saglanmasi, kumas, cam, ahsap ve dokular
• Ergonomik tasarimi sayesinde personel memnuniyeti ve performansi tesvik
• degisen isyeri teknoloji gereksinimleri Uzlasmaci
• tehcir, hamle, ekler ve degisiklikler Uyum
Yapilacak alimlar ile • saglanmasi uyumluluk
• etkin depolama seçenekleri ile alani israf tasarim ihtiyaci en aza indirmek
• hizlandirilmis amortisman, vergi avantajlari en üst düzeye çikarma
• Ses kontrolü iyilestirilmesi ve oyalama en aza indirmek
• belirlenmesi yetkin tasarimcilar, tedarikçiler ve montajcilar

Kagit kalem koyarak bu sorunlari ele ilk adimdir. Bugün ve nerede bir mevcut veya yeni tesis olmak istiyorum nerede gösteren kaba bir kat plani çizmek için zaman ayirin. Bu yolda bas agrisi kaydedebilirsiniz. Tasariminda bir yardimci Komisyonculari çalismanin Ulusal Birligi bulunabilir. Böyle konferans ve depolama gibi ortak alanlar dahil olmak üzere çalisan, tipik ofis alani gösterir 175 225 metre kare arasinda degismektedir. Ayni zamanda, Urban Land Institute ve PWC sirketlerin çalisan basina alani azaltmak devam ettigini bildirdi.

Ama azalma bile tek bir organizasyon içinde yönüyle olmayabilir. Isgücü Istatistikleri bir Bürosu 2.014 gösterileri ofis destek personeli (tercüme küçük ofis alani) için ileriye bakmak Raporu çünkü teknoloji degisiklikleri nispeten yavas artmasi beklenmektedir. Daha hizli büyüme çalisan basina ofis alani miktarini artirabilir düsündüren üst düzey mesleklerde olacaktir.

Ne inanmak? Hatta tabandan tavana kapali çalisma alanlari saglama ölçüde – sizin lehinize istiflenebilir panel sistemleri esnek olmasidir. Tüm isyeri bozmadan birçok durumda – Bu, degisen ihtiyaçlarini karsilamak için, sözlesme veya yeniden genisletmek anlamina gelir. Sanayi terimi, hamle ekler ve degisiklikler (MAC) ve MAC karsilamak için sistemin yetenek ya da yetersizlik önemli bir uzun vadeli maliyet husustur.

Eldeki bu bilgileri sahip tedarikçilerle görüsmeler kolaylastiracaktir. Ama bu noktadan itibaren, tedarikçilere yollari performans ve fiyat açisindan sistemleri bakmak önemlidir yaygin çok farklilasir.

Ilk olarak, istiflenebilir panel sistemleri ve hareketli duvar birçok üretici vardir. Ve emlakçilar, ev sahipleri ve yapi müteahhitleri aksine, daha küçük ofis alanlari disinda uygun istekli ve hazir. Bu üreticilerin bazi ikinci ve daha önemli, fiyatlandirma üç dört kez olabilir esit veya daha kaliteli, çok yönlülük ve özellikleri saglama yetenegine digerleri bu. Tersine, fiyat tek basina alisveris kalitesiz isçilik, sik onarim ve yedek ve masaüstüne istihbarat getirmek için hantal, güvenilmez teknoloji verebilir.

Günümüzün rekabetçi sistemleri mobilya pazarda üstün kalitede pahali olabilir, ne de bir ofis düzeni resmilestirmek için pahali üçüncü taraf danisman için bir ihtiyaç vardir gerekmez. Kaynak ve yerel depolama ve dagitim ile birlikte tedarik zinciri yönetimi Küresel yönüyle dramatik maliyet tasarrufu saglar. Düzen ve kat plani zorluklari müsterilerine satin alma için ücretsiz CAD hizmet üreticileri tarafindan çözülür.

Bunun yerine, farkliliklari ve potansiyel tuzaklar istiflenebilir çerçeve tasarimi ve tabandan tavana arayüzü fayans ve bilesen seçenekleri ve masaüstü için bilgi teknolojisi getiriyor kablo yönetimi gam kapsayan, sistem kendi içinde yalan. Bu sistem bilesenleri her biri daha sonra gelmek için eminiz MAC için ilk günden itibaren hizli, sorunsuz montaj saglamak için baskalariyla uyum içinde çalismalidir. Bu sistem bilesenlerinin her birinin dayaniklilik ve performans MAC destek ile iliskili olma ömür boyu maliyet olarak adlandirilan dogrudan bir iliski vardir.