web yakinlik ile okulda web engelini kaldirmak için nasil

Okulda bir bloke web engelini kaldirmak gerekiyorsa, bunu yapmak için bir Web proxy kullanabilirsiniz. Öncelikle bir proxy sunucusu almaniz gerekir. Ücretsiz bir Web proxy ya da profesyonel bir vekil saglayici abone olabilirsiniz.

Ücretsiz olanlar için, sadece internet arama motorlari üzerinden web proxy arayabilirsiniz. Bu yakinlik için web sitelerinin oldukça fazla götürecektir.

Bazi sistem yöneticileri proxy siteleri engeller, ancak Internet üzerinde hashas yeni vekiller her zaman vardir. Bu yakinlik tükendi asla anlamina gelir.

Kullanmak için ücretsiz bir web proxy var sonra, size gitmek istediginiz bloke web sitesinin (URL) Tekdüzen Kaynak Konum sadece kolayca anahtar olabilir. Sadece proxy adres çubuguna URL yazin ve “Go” dügmesine basin.

Daha sonra, Web proxy yeni bir sayfa açilacaktir. Bu iki çerçeve vardir. Üst çerçeve proxy sitenin adres çubuguna gösterir. Farkli bir web sitesine gitmek isterseniz, sadece tekrar adres çubuguna URL yazabilirsiniz.

Alt çerçeve bloke web gösterir. Ziyaret ettiginiz web sitesinin yöneticisi kullandiginiz web proxy engelledi sürece etkili bir web proxy kullanarak blok sitesi etrafinda bir yol bulmak gerekir.

Bazi yöneticilerin bazi ortak web yakinlik ve yönlendirme hizmetleri engelleyebilir yana, sadece atlayarak denemek için baska bir Web proxy arayabilirsiniz. Bu nadir web yakinlik için bakmak gerekir. Web proxy bulmak için daha nadir ve zor, daha az bir sistem yöneticisi engellemek için böyle bir Web proxy bulmak ihtimali oldugunu.

Çesitli nedenlerle için, okullar sik ??sik bazi popüler web sitelerine ögrencilerin erisimi engellemek. Belki de bu yaparken bilgi veya sansüre bir sekilde yönetilmesi için bir araçtir. Ziyaret etmek niyetinde siteler zararli içerik veya yasa disi özelliklere sahip olmayan saglamak amaciyla, bir bloke web sitesini ziyaret için gereken bir birey olarak, sizin vasi veya ebeveyn danismalisiniz.