yazilim canli sohbet – online emtia satis için online müsteri hizmetleri zorunluluk haline gelir

Fiziksel bir magaza olarak, bir ile bir üniforma ve bir yeri tikla için koridorlarda kaç kez taranan “, beni mi Pardon?” Eger güvenebilirsiniz daha fazla orada alisveris çogunlugu, gibi iseniz. Çalisanlarin yardim sunmak için vardir ve bu yardim genellikle ya dogru ürün bulma, ya da ürün satin alan kisi için dogru oldugunu temin yol açar.

Bir online magazadan cevap alma süreci çok daha karmasik olabilir. Fiziksel bir magaza, soru ya bir magaza çalisani yardimi ile ya da müsterinin kendi gözlem yolu ile cevap verilmektedir. Sorular genellikle yapmak bir online magaza, ortaya çiktiginda, müsteri ya da telefon almak ve yardim ya da bir e-posta göndermek ve bir yanit beklemek beklemek kendi online alisveris sürecini terk etmek zorunda kalir. Alisverise hizli ve kolay ve ne fayda sorulara yavas tepki süresi bogulmus olmalidir olmalidir. Canli sohbet programi online alisveris bir kolaylik olmaya devam yardimci olabilir.

Çesitli nedenlerle sohbet yazilimi online bir is için faydalidir canli vardir.

1. hizli ve kolay online yardim saglar.
Canli sohbet yazilim ile, (telefon veya e onlar (çevrimiçi) nerede gelecek müsteri, cevap ihtiyaci tam olarak ne zaman ve örnek de ve baska bir sey kullanmadan gerçek zamanli canli yardim ve canli müsteri destegi sunabilir Hesap-posta). Bu süreç, müsteri hem de tüccar için kolaydir.

2. para ve kaynak tasarrufu saglar.
Telefon destegi her zaman kullanilabilir olmasi gerekirken, canli online destek bir ücretsiz hatti üzerinden kullanan ve ek telefon operatörleri ödeme maliyetlerini azaltarak daha az pahali. * Sohbet sistemi de sohbet operatörleri için önceden yapilmis yanitlari göndermek için izin zaman kazandirir sik sorulan sorular ve hizli bir sekilde site içindeki sayfalari müsterilerine dogrudan baglantilar kopyalamak / yapistirmak için.

3. alisveris sepeti terk arttirir satis düsürür.
Tek bir cevaplanmamis soru bir satin alma islemini tamamlamak için online müsterileri isteksiz yapabilir ve onlari kim suçlayabilir? Eger gerekli olan tam su anda ihtiyaç duyulan yardim almak için fiziksel magaza çalisani avlamak mümkün olmasaydi, siz de ürün olmadan birakmis olabilir. Sorulara hizli cevap veren, size tarama-to-satin alma oraninda bir artis görmek olasidir. Canli sohbet programi canli bir kisiye kolay erisim bir memnun, dönüs müsteri yaratma tüccar sansini arttirir satin alma, tamamlamak için müsteri güvenini artirir.

Internet tüketicilerin yaklasik yüzde 62 canli müsteri destegi mevcut olsaydi onlar online fazla ürün satin söyledi. ** Canli sohbet yazilimi var ve is yararlanan degil sitenizde böyle sahip degil sadece, aslinda zarar olabilir zorunluluk haline gelmistir bu!

* Tek bir sohbet operatörü ayni anda sohbet sinirsiz sayida kabul edebilir
** Andersen Consulting tarafindan yapilan bir ankete göre

Tüm pc kullanicilari, volusion canli sohbet yazilimi ücretsiz

http://volusion.com/