zengin pislik yorum

Zengin Jerk üzerinde inceleme hos geldiniz. Bir süre önce, ben internetten para kazanmak umuduyla, Zengin Jerk e-kitap satin aldi. Benim için sürpriz, bu çalisma yapti. Programa bir kaç ay sonra, bir alti rakam gelir kazanmak için basladi.

“Pislik” tür sözler bana yol gösterdi. E-kitap toptan ve e-ticaret, eBay satis da dahil olmak üzere çok ilginç bölümleri ile doldurulur. Onun renkli, ama yararli konusma sakincasi yoksa o, size yol gösterebilir. Onun gibi bir kisiden ne bekleyebilirsiniz.

E-kitap okumak için en iyi bölümü toptan üzerinde biridir. Bu toptan ve eBay ve Amazon.com gibi yerlerde üzerinde satis ögeleri satin almak için nasil bahsediyor. Ben iyi okumak için bu bölümü iki basparmak vazgeçmek.

Simdi, kim bu degerli kitabi satin almaliyim? Online para, e-ticaret oyuna yeni insanlar ve hem de kalin bir cilde sahip insanlar yapmak isteyenler. Zengin Jerk kolayca ter (LOL) bozmadan, en millet rahatsiz olabilir.

Kim programi satin almamalisiniz? Elle yapilacak isteyenler, insanlar kim E-saticilari deneyimli olanlar (onlar gerçekten gerek yoktur), ve hassas olanlar, herhangi bir motivasyon yok. Zengin Jerk, az söylemek, crybabies ve tembel insanlara hitap etmez.

Insanlarin bu tür herhangi degilseniz, o zaman bu programi denemek için çagiriyorum. Benim Rick Jerk yorum okuma için tesekkür ederiz.