akilli ve güzel ofis mobilyalari

ScienceFirst müsterilerine entegre pazarlama ve egitim sürecinde daha akilli çalismak yardimci olarak tip alaninda basari elde etti. Bu Kuzey New Jersey mobilya kendi, yeni bir tesis geldiginde dogal olarak, onlar benzer akillica kararlar olacaktir. Sinirli bir insaat ve mobilya bütçe ve yüksek estetik beklentileri ile; her dolar akillica kullanilmasi gerekiyordu.

Kendi Mimar bir amaci, David J. Fournier, Aztek Corporation temel, alan içinde var olan mimari elemanlar içeren bir tasarim ile gelip oldu. MAiSPACE anahtar teslimi bir resepsiyon alani, MORspace is istasyonlari, özel ofisler, posta / faks odasi, konferans salonu ve mola oda dahil olusturmaktir önerdi. Ev sahibinin parasi alan içinde duvarlarinin yapimina harcanacak oldu olusturmaktir bir parçasi olarak, ScienceFirst onlar MORspace 84 “yüksek panelleri ile yeni Alçipan insaat yerine eger bir maliyet azaltma ve vergi amortisman avantaj elde edebilecegi belirlenmistir. MORspace duvarlari hizmet iki amaci:.. alan bölmek ve karsi konumlandirilmis kümelenmis istasyonlari için omurga duvar olarak hareket etmek düsürücü maliyet, görünümünü sorunsuz yapma is istasyonlari estetik ile harmanlanmis MORspace bölme duvarlarinda çini seçim Coverseal ahsap desen çalismalarinin yani sira yüzeyler is istasyonlari için seçildi ve ahsap kaplama üstleri ve fayans resepsiyon ve konferans alanlari yerlestirildi. Bu vurgu alani tanimlanan mevcut ahsap sütun kapali oynadi bitirir. Bantli cam konferans salonlari önü cam duvarlar iltifat is istasyonlari için seçildi .

Bir teknoloji açisindan bakildiginda, elektrik direkleri tavani içerisinde ses / veri ve güç erismek için gereklidir edildi. Panel Çerçeveleri yükleme sirasinda tamamlanmistir ediliyordu olarak, yüklenici sütun ve duvarlara programlar için erisim noktasi degistirmeye karar verdi. MORspace hizla elektrikçiler ‘programa gecikmeye neden olmadan birkaç elektrik bilesenleri yerine basardi.

Sayin Fournier Said’in içeri hareketli birkaç hafta içinde özel ofisler ve is istasyonlari için küçük yeniden yapilandirildiginda yapmak istendi ScienceFirst MORspace sisteminin gerçek esnekligi fark, “çogu kez müsterilerin en ucuz mobilya çözüm arayan bize geliyor, hangi genellikle hiçbir seçim birakir ama dogal olarak fonksiyonel ve estetik kisitlamalar “vardir ikinci el mobilya dikkate almak.

Ahsap, cam, kumas ve boya zevkli seçimleri dahil yeni MORspace sistemlerinin rekabetçi fiyatlandirma, hala ScienceFirst duvar tedavi ve halilar daha yüksek siniflarda dogru ekstra dolar kaydirmaya izin verdi. Sistemleri mobilya, konferans salonlari, mutfak ve teslim ve yüklü metrekare basina 18,21 $, Mimar ve son kullanici hem de resepsiyon ile dösenmis alani 6.000 metre kare ile mutlu edildi.