bir e-ticaret is genisletmek için zaman

Is yönetimi en stresli yönlerinden biri is genisletmek için zaman ögrenme, ve ne zaman gelir ikincil akisi olusturmak için oldugunu. Bu yanlis bir sekilde mücadele kadar onlarin tahmin projeksiyonlari arkasinda bir is birakabilirsiniz. Genisleme tasima düzgün iki katina çikarabilir ve hatta birkaç ay içinde bir is üçlü.

Bir ortak yatirim olmadan bir is genisletmek için çesitli yollar vardir. Orada her yer güçlü ve zayif yönleri vardir ve hiç kimse plani her is için idealdir.

yararlanarak

Mevcut favorilerinden biri yararlanan edilir. Bir is onlar en üst düzeye kadar gelir biri güçlü bir akim olusturur ve sermaye içine kaldiraç. Bu da büyük gelir üreten bir ürün yaratmak, veya toptan yoluyla dagitilabilir bir ürün olusturarak yapilir.

Bazi isletmeler iki ürün olusturmak ve hem de pazar. Bir gelecekteki üzerine insa edilecek budur. Bu basari için kendi temel olacak. Diger mükemmel umutlari vardir uygun bir ürün oldugunu, ancak misyon karsilamak veya ilk ürünün firsatlari saglamayabilir.

Ikinci ürün maksimize ve terfi, ve sonra satilir. Satisindan elde sermaye sonraki seviyeye ilk ürün almak için, ya da ilk ürünün destekledigi gelir baska bir akisi olusturmak için kullanilir.

ortak girisimler

Basari basariyi dogurur Basari. Fikirli insanlari bir araya akin gibi. Bu ifadeler her ikisi de dogruysa, ve her ikisi de basarili bir Ortak Girisim temelidir. Yeni isletme sahipleri genellikle ag gruplari ya da degerli bir ortak bulma umuduyla bir ortak girisim ag kendi yolunu satin almaya çalisin. Bu neredeyse basarisiz garantilidir.

En iyi ortak girisimler hakkinda dogal olarak gelenler var. Birlikte çalismak Iki isletmeler sonunda hem yarar simbiyotik bir iliski olusturur. E-ticaret is sahipleri aglarda, ancak sosyal mekanlari ile degil, kendi daire disinda adim ve diger is sahipleri karsilamak için önemli olmasinin nedeni budur.

Birkaç ay forumlari ziyaret ve birisi öne baslar. Onlarin adini tekrar açilir. Bu zaman ve çaba yatirim insanlardir. Onlar sadece kendi basina büyümeye bekliyor arka oturma degil, kendi isinizi gelistirmek için çalisiyoruz çünkü, en iyi ortak girisim ortaklari olacak olanlardir.

yatirim

e-ticaret dünyada para yatirim birkaç küçük isletme sahipleri paralarini harcamak sonrasina kadar ne yaptiklarini anlamak baslica nedeni, zor. Internet is en iyi yatirim ögrenme içine zaman yatirim etmektir. Basarili olmak için nasil yeni bir is sahibi ögretmek ve herhangi bir danismanlik veya destek girisim yeni girisimler için, iyi bir yatirimdir hayati daha kolay hale, sorunlari çözer.

Bir is, e-ticaret is genisletmek için para harcamaniza gerek yok, o zaman yatirim için ödünç asla. Isletme sahibi bir genisleme için gerekli gelir elde etmek yeterli siber anlamiyor, o zaman akillica yatirim için gerekli becerileri yok.

sonuç

Her is için dogru yöntemi seçmek için zaman ve dikkatli planlama alir. Karar zaman ve finansal yatirim, riskleri, gerekli zaman ve beklentilerini esas alinacaktir. Dikkatli planlama ve iyi bir is plani en sorunlari çözmek ve is sahipleri yanlis seçim yapma önlemeye yardimci olacaktir.