e-ticaret web sitesi gelistirme adimlari

E ticaret net is anlamina gelir. Bu halk gerçek zamanli olarak elektronik ticaret denir. E ticaret E Bay veya diger e-ticaret siteleri gibi ya son derece özel is anlamina gelir. Durumu ve kosullar ne olursa olsun biz online üzerinden daha fazla müsteri kazanma mütesekkir olmalidir. Gerçekten ya ödeme ag geçidi etkilesim veya ürün veya hizmet diger islemler alimlari bir hos bir sürpriz var. Proje adimlari ve yeni e-ticaret uygulamalari olustururken sirketin alir süreçleri anahat.

Her sirket kendine özgü gereksinimleri seti ve hedefi belirlemek ve ulasmak için misyonu vardir. Hikayenin parçasi iyi anlasilmis ve gerçek zamanli olarak birçok çesitleri adina alinir.
E-ticaret gelistirme süreci ag geçidi arayüzleri ile farkli alisveris araçlari ve alisveris sepeti ile tanimlanmis ve birlestirdi olabilir. Bu küresel is korumak için izin ve çevrimiçi üzerinde sirket kaçinilmaz hale getirir olur. Yüksek grafik ve ortalama matrisleri gösteren, size daha fazla yatirim getirisi elde edebilirsiniz.

Ilk etkilesim gereksinimlerini belirlemek için sirket hakkinda ayrintili bilgi, müsterileriniz ve proje hedeflerinin toplama olacaktir. Biz çok soru sormak ve mevcut web sitesi üzerinden bakmak. Kendi birçok sunarken Biz fikirlerinizi isteyin.

Ilk etkilesim sirket ve müsteri hedefliyor seyirci ile ilgili tüm bilgi toplama olacaktir. Ve gereksinimlerini belirlemek için hedefleri proje. Biz çok soru sormak ve mevcut web sitesi üzerinden bakmak. Kendi birçok sunarken Biz fikirlerinizi isteyin.

. 1) kesif – ihtiyaçlarinizi belirlemek
2.) Proje formalizing
3.) Gerekli kaynaklari elde

Veritabani tahrik e ticaret siteleri projenin bir parçasi olarak asagidaki ince gerektirir. Hesap bilgileri ve gerekli tüm ücretleri web sitesi sahibi kapsadigi ve hatta bazi sirket SEO ve en iyi anahtar kelime arastirma göre hosting, alan adi saglar vardir.

• Web Hosting Hesap ana veritabani, SSL ve e-posta ihtiyaçlarini karsilamak gerekir.
• SSL Sertifikasi güvenli islem ve hesap sayfalari için gereklidir.
• Ticari Banka Hesap kredi karti islem mevduat için gereklidir.
• Ödeme Gateway gerçek zamanli kredi karti islemleri için gerekli kapidir.

4.) Tasarim asamasinda
5.) Gelistirme asamasinda
6.) Egitim
7.) Baslatmak
8.) Destegi