e-ticaret yerine getirilmesi – büyüyen online pazarin ihtiyaçlarina hizmet

E-ticaret yerine internet üzerinden tedarik zinciri yönetimi tüm süreci ifade eder. Çesitli hizmetler arasinda, bir e-ticaret siparis hizmet firmasi için, ürün nakliye, siparis takibi, siparis raporlama ve müsteri hizmetleri destegi aliyorsaniz saglamalidir.

Bizim tek e-ticaret hizmetlerin yerine getirilmesi bir her biri hakkinda ayrintili gidelim:

Depolama: Uygun depolama acil durumlarda özellikle gerekli olan depo, her öge izlemek için uygun arama sistemi kullanan içerir. Onlarin depo gönderdiginiz adres her öge herhangi bir zamanda bulunabilir tam olarak nerede servis saglayici bilmeli. Bu hata, eksik parçalar veya herhangi bir ‘gevsek uçlari’ olmasi için gereklidir. Hatta bazilari çevrimiçi raporlari için 7/24 erisim için tesis var. Bu ayni zamanda yerine getirilmesi sürecinin her asamasinda envanter miktari, yer ve durum sürekli izleme içerir.

Raporlama: Bu en gelismis yazilim ile uygun raporlama içerdigini siparis ödeme islemleri, mali, süreklilik, stok, sevkiyat ve iade raporlarina araligi. Bu siparisleri ve sevkiyatlari, yük hesap durumu, yerine getirilmesi maliyetleri, kredi vs sevkiyat ve basarili e-ticaret hizmetleri için müsteri hizmet maliyetlerinin sekme tutmak içerir.

Tedarik zinciri yönetimi: Bir yetkili e-ticaret yerine getirilmesi firma da müsterilerinize verimli teslim edilmesini saglamak için gerekli tedarik zinciri yönetimi destegi ile sirket saglar. Bu teslim ve dönüs tasima için fiyatlandirma, teslim ve ödeme süreçlerini gelistirme içerir.

Siparis Islem: Bu siparis mal hizli ve verimli sevk hazir olmasinin saglanmasi içerir. Bu kolayca ihtiyaç duyuldugunda her zaman hizli teslimat saglamak için, tespit edilebilir, böylece uygun bir sekilde ürün çorap gerektirir. Teknolojinin ilerlemesi ile, alisveris sepeti sistemlerinin çogu dijital formatta siparislerin ihracat saglar. Bu müsterilerinize mükemmel durumda ve zamaninda emir almasini saglamaktadir.

Müsteri Hizmetleri: Bu e-ticaret yerine getirilmesi en önemli faktördür. Bu onlarin özel ihtiyaçlarina göre müsterilerine özel çözümler sunan içerir. Kaliteli bir servis saglayici bireysel müsterilerin ürün veya hizmet anlamak mümkün bir egitimli ve uzman ekip olmalidir. Bu hizmetlerde adimlar otomatik çagri dagitimi, bilgisayar destekli canli komut dosyasi, özel siparis giris sistemi ve çok daha fazlasini içerir.

E-ticaret yerine getirilmesi hizmetlerini kullanin, para karsiligini almak, ve gelir kaynagi gelistirmek.