internet tüccar hesaplari hakkinda gerçekleri

Sahibi ve online bir is çalisiyorsa, o zaman müsterilerin kredi karti ile mal için ödeme olanagi vermeden size çok para kazanmak için olasi degildir oldugunu fark. Online alisveris neredeyse kredi karti islemleri baglidir. Online alisveris su anda ve online müsterileri büyük çogunlugu kredi karti ile mal için ödeme yapmayi tercih daha yaygin olmamisti. Bir Internet tüccar hesabi açma dikkate almak gerekir nedeni budur. Böyle yaparak, size hizli ve uygun ödeme müsterileriniz için yöntem, yani sira is derece genisletmek için firsat saglamak mümkün olacak.

Bir Internet tüccar hesabi müsterilerden ödeme olarak kredi kartlarini kabul etmek için bir online is için bir online tüccar hesabi saglayici ayarlanir. Hesap saglayici kredi karti alisveris yetki için çalisir ve fonlari is banka hesabina yatirilir olmasini saglar. Geleneksel olarak, ticari hesaplar online is sahiplerine bankalar tarafindan teklif edildi degil. Ancak, son yillarda online alisveris artis ile, dönüm oldugunu özellikle online ürünlerini pazara bu is sahiplerine teklif hizmetleri. Internet tüccar hesabi saglayicilarin bir dizi vardir Bankalar hala genellikle kredi karti dolandiriciligi korkusu disinda, online tüccar hesaplari sunmuyoruz. Eger orada çok saglayicilari oldugu için, bir Internet tüccar hesabi aramak için karar verdiginizde, size kar sizinle kalmak böylece Internet tüccar özellikle hesaplari, ücret ve hizmetleri ile ilgili faktörlerin tüm arastirma ve önemlidir isinizi büyümeye devam ediyor.

Bir tüccar hesabi açma ve tutulmasi ile ilgili birçok potansiyel maliyeti vardir. Tüm Internet tüccar hesabi saglayicilari bu ücretler talep edecektir. Bu ücretler bir tüccar hesabi açmak ya da degil, ne olursa olsun uygulama isleme maliyetlerini karsilamak için saglayici tarafindan tahakkuk basvuru ücreti, içerir. Onlarla bir hesap açmak yaparsaniz bazi internet tüccar hesabi saglayicilari ücreti feragat edecektir. Ve bazi tüccar hesabi saglayicilari bile bu ücret yok. Çogu zaman, bir yillik ücret de bir Internet tüccar hesabi tahsil edilir. Saglayicilari onlarla açik hesap sahibi olmak için daha baska bir nedenle bu ücret. Deyim ücreti, hesap saglayicinin kendi maliyetlerini karsilamak için empoze edilen $ aylik 25 kadar olabilir bir aylik ücret yoktur. Ücreti, iskonto orani, baska bir türü genellikle 2 ve yüzde 4 arasinda satis her biri düsülür. Sabit islem ücreti, indirim ücreti gibi, her satis dayali, ama .20 genellikle, satin mal maliyetinin ne olursa olsun statik bir miktar oldugunu – .30. Sözlesme kadar önce hesabinizi iptal ederseniz ücret bir sonlandirma ücreti de dahil olmak üzere, hesabinizda alinan çesitli çesitli ücretler vardir. Ayrica, kredi karti geri alacak alim miktari ile müsteri isteklerini bir geri ödeme, eger geri uygulanan ücretler bile vardir.

Açikçasi, bir Internet tüccar hesabi ile ilgili pek çok potansiyel agir maliyeti var, ve sizden uzaga karinizi alabilir. Bu, size gereksiz yere para kaybetmek kalmamak için talep edecektir farkli Internet tüccar hesabi saglayicilari ve ücretleri degerlendirmek önemlidir. Bunu yapmanin bir yolu Internet tüccar hesabi maliyetleri tahmin etmek için mevcut satis verileri kullanmaktir.

Internet tüccar hesabi ile, ödeme islemleri genellikle gerçek zamanli isleme seklinde gelir. Kredi karti dogrudan bir siparis alindigi anda islenir çünkü gerçek zamanli islem çevrimiçi tüccarlar için idealdir. Müsteri hizla siparis kabul ve dogrulama ve kredi karti onayi alindiktan sonra fon transferi, onaylanmis bir e-posta bildirimi alir. Para banka hesabiniza yatirilir birkaç gün önce bir gecikme genellikle yoktur.

Ideal olarak, Internet tüccar hesabi saglayici ile sürdürülmesi is iliskisi yapmak isteyecektir. Eger saglayici olan güven ya da güven hiç süphe olmamalidir. Kredi karti satis hizli bir sekilde incelenmesini ek olarak, Internet tüccar hesabi saglayici is iliskilerinin tüm sorunsuz çalismasini saglayacak diger hizmetler sunmalidir. Onlar çesitli kredi kartlari markalari (Visa, Mastercard, Discover, American Express, vb) yani sira, PayPal gibi ek ödeme alternatifleri saglayarak karsilamak gerekir. Onlar iyi hizmet ve tutarlilik temiz bir kayit olmalidir. Ve size müsteri hizmetleri saglayan üstün olmalidir. Tüm konular veya sorunlar nazik ve hizli bir sekilde ele alinmalidir. Çünkü bir Internet tüccar hesabi olan belirgin gerekliligi, seçtiginiz saglayici yapabilir ya da ücret ve hizmet ile is sonu. Bu is gelismek devam ediyor, böylece Internet tüccar hesaplari ve saglayicilar hakkinda gerçekleri bilmek önemlidir.