motor e-ticaret wealth_

Bu is artirmak için avantaj kaldiraç için yaninizda teknolojiye sahip muhtesem bir deneyim oldugunu. Internetin yenilik ticari is bütün senaryo degisti. Sonuç olarak, bugün is her yerden hizli ve herkes için erisilebilir! Is düsünemedim kisiler e-ticaret uzman haline gelmistir! Internet sayesinde.

E-ticaret, cografi sinirlari vardir; herkes herhangi bir yerden online is baslayabilirsiniz. Online islemler, para transferi, çevrimiçi mal satin alma ve satis, online rezervasyon her sey online üzerinden yapilabilir. Her is sunulan firsati bozdururken tr olarak E-Ticaret is devrim yaratti. En de diger faydalari bir göz atalim.

1. Maliyet ciddi düsüsü ana özelligidir. Stok yönetimi, müsteri hizmetleri, pazarlama ve promosyon dahili özelliklere sahip uygun iyi bir yazilim var.

2. Online alisveris özellikle zaman sikilmis kisiler arasinda geleneksel olandan handier haline gelmistir.

3. O hat üzerinde mevcut en iyi firsatlar daha genis bir seçim oldugu gibi burada alici kraldir.

4. E-ticaret en az gider yaygin olarak dünya genisletmek için bir firsat sunuyor. Istediginiz gibi genisletebilirsiniz.

5. Online is kurma kurmak fiziksel ya da geleneksel yol karsilasacagi tüm engelleri geçis yardimci olur.

6. Bu müsterileri ile dogrudan görüsme saglar. Veri alisverisi gibi envanter gibi iç bölümleri ile tesis ve tedarik zinciri sürecinin verimliligini artirir.

Online magaza kurmak için deneyim Bankasi, asagidaki gereklidir.

Magento: – Magento e-ticaret is hipnotize etti. Özgür olmak, ayni zamanda tesis bir eklenti vardir. Gelistiriciler kendilerini bir sey eklemek istiyorsaniz onlar ekleyebilirsiniz. Eger ihtiyacina göre bu yumusak esya özellestirilmis alabilirsiniz alabilirsiniz.

Kaynak Ticaret açin: – Bu yazilim online tüccar ve gelistiricilerin büyük bir topluluk tarafindan desteklenmistir. Onun özellikleri önemli eklentilerin miktari güçlü bir e-ticaret platformu için mevcut ile kullanici deneyimi dayanmaktadir.

Volusion: – platform kazanan bir ödül. Bir tüccar olarak kendi ihtiyaçlariniza göre kullanimi ücretsiz ve özellestirilebilir.

VirtueMart: – Bu Joomla adli bir Içerik Yönetim Sistemi (CMS) ile birlikte kullanilmak üzere E-Ticaret çözümü bir açik kaynak! Açik Kaynak Yazilim olmasina ragmen bu güçler büyük Online Magazalari böylece yeni boyutlara online is sürüs, Performans, Kullanilabilirlik ve Güvenlik saglar.

De sayisiz avantaj ve e-ticaret platformlari vardir. Biri de ihtiyaci uygun bir arastirma ve bilgi sonra e-ticaret platformu ve e-ticaret servis saglayicinin onun / onu tercih alinmali.