müsteri e-is için kral

Demisler, müsteri her zaman kraldir. Bu tam olarak e-is böyledir. Bu ürün veya hizmet satin alan müsteriler var. Bu reklamlarinizi tiklayin müsterileri var. Bu bütün internet boyunca size itibar yayilmis müsterileri var. Bu nedenle, sadik müsterilerinin önemini fark açiktir. Ancak, bu önemli gerçegi bize yöneticileri birçok kisi tarafindan unutulur. Onlar bizim web sitesi kurma ve çesitli içerigini doldurarak mesgul. Onlar online hos özellikleri her türlü bagimlisi. Onlar sonsuza kadar herhangi bir potansiyel ziyaretçiler caydirmak bizim sitelerin her kösesinde görünen çesitli reklamlar, izin derin düskün konum.

Ancak, nadiren var müsterileri hakkinda bakim herhangi bir yöneticileri vardir. Çogunluk hala verme sinirinda mücadele ederken sadece birkaç yöneticileri, internet altin madeni bulma konusunda basarili olabilir neden Benim görüsüme göre, bu. Herhangi bir çaba basarisi için müsterilerin önemi göz önüne alindiginda, cevap vermek zorunda en azindan su önemli soru var.

• Müsterileriniz kimler? Bir is için bir müsteri bir is bir mal veya hizmet satin almak için bir fiyat ödemek herkes. Bazi müsteriler çok farkli istek ve ihtiyaçlari – bazi basit ve bazi çok karmasik. Bir hos bir sekilde müsteri taleplerini farkli düzeyde karsilamak için özel is için var. Aksi takdirde, sadece kabaca ayni ürün veya hizmet portföyü saglayan diger e-isletmelere geçis ama nispeten daha iyi bir sekilde müsterilerin ihtiyaçlarini karsilamak.
• Peki en çok bakim yapmak? Bazi müsteriler fiyat hakkinda daha fazla önem veriyoruz. Hizmet standardi Bazi ödeme daha fazla dikkat. Ürün veya hizmet kalitesi veya en marka umurumda bazilari hala var. Onlarin beklenti ile ilgili bir en uygun sekilde is dagitmak amaciyla, en çok önem anlamaya çalisin
• Bunlari nasil ulasabilir? Müsterilere satmak için dogru kanallari seçimi çok önemli bir karardir. Sen nasil ve nerede müsterilerin ürün veya hizmet, ve müsteriler duymak almanin en iyi yolu satin almak istiyorum bilmeniz gerekir. Bazi e-isletmeler için, müsterilere ulasmak oldukça basit, örnegin, Google Adwords yöneticileri arasinda en ünlü olan arasinda anahtar kelime hedefli kampanya programi, katilmak, butik forum gidin. Ancak, e-is diger bazi türleri müsterilere ulasmak için nasil basinda çok net olmadigi için hala var. Bu durumda, bir sey uygulamak için daha dikkatli olmak zorunda. Bu müsterileriniz nerede almak kolay olmasa da, bu önemli ihmal asla olabilir. Bence, bu durumda bazi pazarlama uzmani danismanlik, pazarlama konusunda uzman degilseniz en verimli ve etkili yoludur.

Kisacasi, müsteri kraldir. Kendiniz de dahil olmak üzere, herkesten mutlu için önce onu mutlu etmek için var. En azindan söz konusu sorularin kesin bir anlama ve bunu büyük ölçüde size ilk basta yanlis bir karar daha sonra pisman olma olasiligini ve hiç geri dönüs saglamak çabalari büyük miktarda azalacaktir inaniyorum.