nasil online seçmek için veya iphone satin almak için nerede

Ders kitabi mesajlasma ve görünür sesli, bir tasfiye medya yarismaci, ve Net konuk, e-posta ile, web yeme ve Wi-Fi baglantisi da dahil olmak üzere bir kamerali cep telefonu, gibi bir iPhone fonksiyonlari. Biri program cinsel olandan tür sanal bir klavye de dahil olmak üzere, amblem çoklu dokunmatik engel etrafinda yigilir. Üçüncü taraf uygulamalar 2008 yili ortalarinda baslatilan App, tutun gelen hazir ve simdi Apple tarafindan yetkili 200.000 “uygulamalar” üzerinde iyi vardir. Televizyonda gösterileri, filmler ve ünlüler için bu uygulamalar yatak çesitli oyunlar da dahil olmak üzere islevleri, öneri, GPS navigasyon, sokulgan ag, ve is.
Orada iPhone elemanin dörtlü nesiller olmustur ve onlar iOS (erst iPhone OS) bir dörtlü yildiz bültenleri katildigi edilmistir bonk. Cesur iPhone yasal bir program emsal sürmektedir benzer gizleme boyut ve anahtar yerlestirme tüm modeller bitirdi. IPhone 3G 3G faveolate sebeke özelliklerine ve A-GPS aktivite getirdi. IPhone 3GS bir yetenegi, daha hizli islemci ve kayit da dahil olmak üzere yüksek doküman kamerasi, getirdi. IPhone 4 FaceTime görüntülü isgal ve gösteren daha yüksek bir bölümleme için iki kamera bulunuyor.
11 Temmuz 2008, Apple ücretsiz yeni alti da dahil olmak üzere yirmi iki ülkede iPhone 3G. Apple bu yana seksen ülke ve bölgede yukari yilinda iPhone 3G yayimladi. Apple 19 Haziran tarihinde ABD, Kanada ve yildiz Kita ülkeleri ile oynamak, bu Temmuz Haziran ayinda açiga vurulmamis ve Sayin basari planlari ile birlikte Haziran 8, 2009 tarihinde iPhone 3GS açikladi. Galore kullanicilar caz iPhone harcama itiraz ve 100.000 ABD dolarini asan kullanicilarin 40% eff hanehalki gelirleri-olacaktir. Daha genis bir etkinlik ilerlemek için bir girisim, Apple minify açisindan miktarda 8 GB iPhone 3G korumustur. Bu 2007 yilinda iPhone’un geçis beri birçok deger azalmalar en yeni degil, birincil önümüzdeki olunca artik eli açik 8 GB iPhone fiyatinin altida biri için satiyor. Bir iki yillik istihdam ve SIM kisitlama gerektirir ragmen ABD’de, simdi $ 599, doktor 99 $ maliyeti.
IPhone QWERTY klavye yakin seçkin sasirtici olay geliyor bu kadar uzun sürdü olmasidir. Bu, ve bulunamadi iPhone merak pazarlama. IOS4 ile, iDevices olgun Kopyalayici, herhangi bir USB klavye kullanarak, bir dissal Bluetooth klavye verbalise ve olabilir. Bu klavye, altamash Jiwani en makinenin CAD yazilimi içinde siber ortaya santi, biz (ya da en önemlisi olmayan fugly, en az) görülen lanet erken.
Kirmizi ve Knock – iPhone 4 kullanicilari iki yeni renk sergileyen bu örnek ile saygin manevra koruyabilirsiniz. Bu durumda iki yeni gösteris renk flaunting kaba ve zevkli islevi zaman var. Balistik HC vitrin darbelere düzenli ve darbelere karsi iPhone 4 korumak için kasitli olmustur.
Balistik HC quatern vesayet katmanlari kapsar. Uydu standart jel zar tabaka, dolandirici koruma iç kilif ve koruyucusu almak Ayrica vasita bir uzatilmis egzersiz saglar çizik, damla, hurda, vb vasita ölçmek yardimci olur.
Ayni zamanda yetkili bir verici ile bir telefon olarak reaktif olmustur sürece iPhone normalde kendi medya katilimci ve web özellikleri çarpti önler. 3 Temmuz 2007 tarihinde, Jon Lech Johansen basariyla bypass bu görevi vardi ve iTunes ikili desen yazilim ve degisim bir bilesik ile iPhone farkli özellikleri kilidi onun günlügü bildirdi. Baskalarinin kullanmasi için o kamuoyuna yazilim ve uzakliklar. Kapsaminda çözülmemis kalan uygulamalari. Klasörler ile uygulamalari yönetmek. IBookstore’da kitaplar için tabii. 8GB iPhone 3GS iOS 4 tüm büyük özellikleri refah alir.
Apple’in CEO’su Steve Jobs sik dönemin emlak tartismada, o (en azindan, ben de yatistirmaya konum gebe) “Onlar mükemmel degiliz” ve “antennagate” zorluk dogru bu yüzden çogu agri Rafine edilmemis oldugunu söyledi ekstra açikladi Bugün aktivitesi acquirable telefonlar.