ne araba parçalari hakkinda bilmeniz gereken

Yeni bir araba satin aldiginizda, genellikle çok araba parçalari düsünülen vermeyin. Araba bir garanti ile gelir ve bayi sorunlarin en ilgilenir. Bir araba imal zaman belli özelliklerine göre üretilmektedir bölümden olusur. Yeni bir araba ile gelen bölümleri otomatik magazasinda satin parçalari daha yüksek kalitede. Eger muhtemelen ayni kalitede bir sey ile degistirilmesi asla çünkü mümkün oldugunca uzun süre orijinal fabrika yüklü parçalari tutmak istiyorum nedeni budur.

Araba parçalari pazar sonrasi yedek otomobil parçalari için pazar. Eger bayiden satin sürece araç garanti kapsaminda iken Çogu zaman parçalari bulamiyorum. Henüz pazar sonrasi için yapiliyor degil olmasidir. Bir kez bölümleri “knock off” tüm çünkü satin ne çok dikkatli olmak zorunda sonrasi pazari için üretilmektedir. Genellikle iyi bilinen bir üretici bir parçasi satin güvenlidir. Orijinal parçalar gibi onlar tam fabrika ayarlarinda olmayabilir, ama onlar otomobilin isletim sistemlerinde sorunlara neden olmadan çalisacagini yeterince yakin malzeme açisindan bulunmaktadir. Knock-off, ancak, baska bir hikaye vardir. Onlar otomobilin isletim sistemleri ile uyumlu olmayabilir asagi malzemeden yapilmis birçok kez. Bu knock-off kullanimi araç zarar anlamina gelir. Sizden duymus ya da bir knock-off satin alma degil bir üreticiden satin alarak bir parçasi üzerinde birkaç dolar tasarruf uzun vadede yüzlerce dolar mal olabilir.

Knock-off her zaman knock-off oldugunu reklam yok. Eger saygin bir oto malzemeleri satan bir magazadan satin alirsaniz Genellikle, her zaman güvenli, ama degil. Onlar da kandirdin olabilir. Knock-off markali üretici ile aynidir ambalajinda ??gelebilir. Bir bit pazari parçalari satin aliyor ve gerçekten iyi bir anlasma aliyorsaniz, ambalaj kontrol ediniz. Baski kalitesi için kontrol edin. Lekeler veya yanlis yazilmis kelimeler arayin. Bunlar genellikle parçasi bir knock-off oldugunu iyi göstergeleridir. Her zaman gerçekten iyi bir anlasma süpheli. Gerçek olamayacak kadar iyiyse, muhtemelen bu yabanci bir ülkede veya çevrimiçi satin alma için geçerli olabilir böyledir. Eger bir magazada veya çevrimiçi satin alma olup olmadigi saygin bir tedarikçi ile ilgili oldugundan emin olun.