örümcek adam-dostu içerik ile adsense geliri artirmak

Basarili yöneticileri en iyi içerikle Adsense gelirlerini artirmak. Tek basina insan okuyucular için iyi yazilmis içerigi yeterli degildir. Ayrica yüksek rütbe için arama motoru örümceklerinin seviyorum lezzetli gida olarak hazirlanmalidir. Sadece Adsense gelirlerini artirmak için içerik optimize etmek için ne gerekiyor?

adsense gelir ucu 1 artirmak – gizli anlamsal indeksleme yararlanmak

Son zamanlarda, Google’in gizli anlamsal indeksleme (LSI) algoritmasi bir firtina gibi arama motoru arena vurdu. Arama sonuçlari kabineye edildi ve yüksek arama motoru siralamasini zevk için kullanilan birçok web sayfalari dökülmektedir. Kisa bir nefes, LSI içerik ve arama sorgusu metin arasinda dogrudan maçlar ötesinde görünüyor. Belirli bir hedef anahtar kelime ile içerik çöp artik yeterli ve arama motoru siralamasini etkileyebilir.

LSI, arama motoru örümceklerinin kolayca anahtar kelime, yani içerik alaka ile tespit edecegini içerik olusturmak gerektigi anlamina gelir. MP3 çalarlar için alisveris hakkinda yaziyorsaniz, içerigi bu konuda merkezi olmali ve alakasiz seyler dan sakinmak.

adsense gelir uç 2 artirmak – içerik okunabilir ve uygun hale

Baska bir bakis açisiyla yeni arama motoru algoritmasi degisiklikler hakkinda daha fazla konusmak. Arama motorlari sürekli insan davranisini taklit etmeye çalisiyorlar. Bir insan okuyucu açidan düsünün ve buna göre içerik yazin. Gelistirilmis siralamasi gerçekten yüksek seviyelere Adsense geliri artirmak olacaktir.

Bir insan için yazmak gerekir nedeni tekrar ziyaretçi çekmek için de. Eger lazer hedefli üzerinde içerik üretmek ise, ziyaretçilerinizin sitenizde yer imi ve yeniden dönecekti. Hatta trafik için arama motorlari dayanmaz gerekir.

Kullanim es anlamli veya ilgili anahtar kelimeler – adsense gelir ucu 3 artirmak

Bunun yerine sadece ana anahtar kelime hedefleme, anahtar kelime öbegi içinde bir ya da iki kelime yerine es kullanin. Örnegin, ‘artirmak Adsense gelir’ ‘artis Adsense geliri’ ile degistirilebilir. Bu konuda Yaratici olun ve Google Adwords ‘anahtar kelime arastirma araci veya alakali anahtar kelimeler bulmak için Overture anahtar kelime araci gibi ücretsiz araçlar kullanirlar.

Sen ~ öneki kullanarak ilgili anahtar kelime veya es için Google arama yapabilirsiniz. Örnegin alin, ‘destek Adsense gelir ~’ ilgili anahtar kelimeler ile web sayfalari sonuç olacaktir.

adsense gelir ucu 4 artirmak – kelime sayisi

Mükemmel kelime sayisi için bir sihirli sayi yoktur. Ideal olarak, makale veya web içerigi en az 400 kelime olmalidir. Orada yine, 200 kelime daha az ile web sayfalari da var ama hala yüksek sirada yer almak. Ama sana popüler konularda rekabet zaman kelime sayisi daha önemli hale gelir saniyorum.

adsense gelir ucu 5 artirmak – yinelenen içerik kullanmaktan kaçinin

Google, spam gibi yinelenen içerik nefret ediyor. Yani Adsense geliri artirmak için arama motorlarinda iyi yapmak için, gerekir. Özgür basim haklari ile içerik EzineArticles ve Madde City gibi büyük makale dizinleri arama ama benzersiz bir makale içine karistirmak ve maç ve yeniden emin olabilir.

Simdilik bu kadar. Daha ortodoks ama essiz, Adsense gelirlerini artirmak için yöntemler-hiç düsünmemistim istiyorsaniz benim Adsense gelir bloga gel.