self-promosyon üzerinden e-ticaret

Bu yüzden sik sik olumlu, basarili is iliskileri yaratma kisisel yönlerini göz ardi edilir. Bu, tüm CEO ve kurumsal dev yönetmenler kullanan basladi bu tekniktir. Onlar büyük bir sirketin baskani dogmus degildi. Onlar oraya çalisti, ve kendileri ile basladi.

Çok uluslu kurumsal devleri, basarili girisimci sirketleri ve diger tüm büyük holdingler ortak bir yönü var. Bu hepsi bir bolluk var gibi bir sey olsa Hayir, para degil. Bu kökeni geri is köklerini eger bulabilirsiniz bir seydir. Tüm onu ??/ kendini satmak için nasil bir kisi ile basladi.

Herkes bir ürün satabilirsiniz. Çok basit. Ne olsun gördügünüz seydir. Muhtemel alici, bakmak dokunma, diger benzer ürünlere karsilastirin ve o / o kadar seçerse satin alabilirsiniz. Satici sadece müsteriye bahsediyor. Bir servis ayni sekilde çalisir. Satis elemani bir sunum yapar, bu tüketici için neler yapabilecegini hizmet, artilarini devletler ve satisini yapmaktadir.

Ancak kendinizi satis, biraz daha karmasiktir. Hayir iki kisi her yönüyle aynidir, bu nedenle hiç kimse gerçekten onlardan ne olacagini bilir. Bu görünümü ile satamazsiniz. Ayni zamanda, ya deneyim kendinizi satamazsiniz. Oh, bir isirik almak, ancak balik kanca olmaz. Bir gerçegi deneyimlerini hakkinda biraz streç olabilir ve alici oldugunu bilir. Peki nasil bir kendini / basariyla onu satiyor? Ayni anda kullanilan çok olumlu sonuçlar üretecek birkaç farkli yöntem vardir.

1) Ilk izlenimler: Ilk izlenimler önemi var. Aslinda, bu bir pozitif bir iliski kurma tüm sürecin en önemli parçasidir. Toplanti e-posta, çevrimiçi mesajlasma, ya da bizzat üzerinden gerçeklestirilir olursa olsun, sizin çatisma o ilk iki dakika en yararli ya da zararli olacaktir. Bu ilk temas is olun! Kadar öpücük etmeyin, profesyonel olmak ve saygili olmak. En çok hayran ne olursa olsun konu açisindan bu kisi ilgi Yasasi. Eger, onlar hakkinda degil olun. Insanlar etkileyici olmak istiyorum. Eger etkilendim, ama çocukça degil hareket, onlar olumlu cevap verecektir.

2) Istemci Öncelik vardir: Bu iki bin müsterimiz var olabilir ve sadece bes ya da alti olabilir. Ne olursa olsun, herhangi bir anda ile ilgili ne olursa olsun birey en önemli müsteri gibi hissediyorum gerekiyor.

3) Yüz ve On Yüzde: Böyle bir kavram gerçekten var. Bu tüm orada oldugu gibi sadece, yüzde yüz verebilir. Ancak, birey için ödüyor ne yüzde yüz vermek ve daha sonra ücretsiz olarak yüzde on verebilir. Eger, örnegin, bunu, bir ücret karsiliginda bir müsteri için bir arama motoru için on web sitelerine göndermek için sunuyor. Daha sonra, onlari kendi iyilik endise oldugunu düsünmek için, onlari daha bir vermek. Bu bir sonraki konuya götürür.

4) BAKIM! Eger sadece para yapiminda ilgilenen ve is kalitesini veya istemci refahi için hiçbir konuda var bir is ise, o zaman is basarisizlik kaçinilmaz mahkum oldugunu. Sizin büyümeye için, müsteri kendi is excel, büyümek istiyorum zorunda. Unutmayin, kulaktan kulaga en iyilerinden biri ve en çok zarar veren, pazarlama formlari. Eger kalitesiz is için bir itibar alirsaniz, tekrar basarisizlik için gidiyoruz.

5) Durumu: günde 8 saat en az en az müsteriye kullanilabilir olmaya çalisin, ve hatta aksamlari mümkünse. Insanlar uzun süre beklemek zorunda kalmadan bir dakika sürede ulasmak oldugunu bilmek istiyorum. Bekleyen insanlar sinirli ve stresli yapar. Bu da, profesyonel bir iliski stres çok koyar.

6) Kisisel olun: Eger bir profesyonel ortak bizzat o zaman bilmeniz insanlardan daha derin, daha etkili ve uzun süreli bir iliski elde edebilirsiniz bulacaksiniz. Bu sorunla ilgili çözüm is ortaklari arkadaslariniza yapmaktir. Ezici bir çogunlukla müdahaleci olmak ve ilk temas sirasinda her türlü soruya sorma. Ortak bu onun en sevdigi yiyecek, içecek, çocuklarin varligi, vb gibi hayatinin bir yönü, söz Ancak, bir zihinsel not edin. Bizim örnegin çocuk alalim. Diyelim ki sizin ortak o bir öksürük için doktora kizini almak için erken ayrilmak zorunda oldugunu bahseder söylüyorlar. Bu not ve onlarla konusmak sonraki zaman ayirin, kizlari saglik sorun. O iyi mi? Daha sonra, onlarin ile hayatinizi iliskilendirmek. Gibi bir sey, “O iyi olacak? Harika bu. Seni geçiyor biliyorum. Kizim sadece bir mide virüsü üzerinde var”. Onlari tanimak ve onlar sizi tanimak. Sonunda, bir iliski kurdu ve is faydalari oldugunu.

7) Notlar alin: Hiçbir sey size ortaklari yasam fark etmis ani gerçeklestirilmesi daha iyi satacak. Eger ortak geliyor bir dogum günü oldugunu ögrenirsem, çocuklarinin yakin gelecekte bir resital veya bir oyun varsa, göndermek gibi bir kutu çikolata, güzel bir kalem, vb gibi, bir kart ve küçük bir hediye göndermek bir “iyi sanslar”? kart. Çok ileri gidip oyunu görünmüyor, sadece onlari bir kart göndermek yeterli bakim bildirin. Bu müsteri söz için yeterli özel ise, o zaman sizin için özel olmalidir. Dogum günleri, sevdiginiz çiçekler, favori içecekler, televizyon programlari, ve ortak ilgilendigi baska bir sey ile devam edin

Hedefleyen bir isadami onlar gerçek ürün oldugunu fark edebilirsiniz, kendilerini degerli yapma ins ve çikislari ögrenmek, onlar satiyoruz gerçek ürün veya hizmet basarili bir satis olacak.