Tek sayfa çikis yararlari

Hiç satin almak istedim çevrimiçi bir sey buldum ama sonra çikis islemi çok uzun sürdü zaman Sepetinizde birakti mi? Onlar online alisveris yaparken pek çok e-ticaret web sitesi hala müsterilerine hizli ve güvenli bir deneyim istediginizi anlamiyorum çünkü bu düzenli olarak olur. Onlar çikis sayfalari bir sürü geçmesi ve sadece ürün için ödemek istediginiz ve ögeyi gemi böylece kendi adresini size istemiyorum. Bunun disinda, baska ne gereklidir? Sonuç olarak tüm web siteleri bir sayfalik çikis çözüm düsünmelisiniz. Orada pek çok faydalari vardir ve asagidaki dikkate sadece birkaçidir.

hizli

Ilk sey tek bir sayfa çikis hizli olmasidir. Müsteriler sadece, kendi kisisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz kredi karti bilgileri ekleyin ve sonra da yapilir. Bu nedenle ilk etapta web üzerinde pek çok insan alisveris olan, hizli ve kolaydir. Kolay kontrol yaptiginizda size müsteri memnun ve gelecekte geri gelecek saglamak. Tek sayfa çikis çogu durumda bir dakika veya daha kisa sürede tamamlanabilir.

daha fazla dönüsüm

Birçok web sitesi tek bir sayfa çikis var, çünkü onlarin dönüsüm oranlari önemli ölçüde sadece artiyor buluyorlar. Birçok web sitesi sahiplerine sasirtici, ama çok sayfali kontrolleri onlar hiç islem tamamlamadan uzakta epeyce göndermek yeterli kullanicilari rahatsiz. Bu ilk etapta bir web sitesi olmasi nedeni satis yapmak oldugu için dikkate almak önemlidir. Ödeme islemi hizli ve kolay olan insanlar aslinda kendi alisveris sepeti içinde ürünleri satin saglayacaktir. Bazi web siteleri sasirticidir% 50 üzerinde bir dönüsüm orani göreceksiniz!

depolama

Bir sayfa alisveris sepetlerini Birçok kredi kartlarindan adreslere birçok bilgi kaydedebilirsiniz. Bu daha hizli daha sonraki kontrolleri yapacak, çünkü bu önemlidir. Bu sadece bir iki dakika sürer ilk çikis var. Bundan sonra daha sonra bilgi otomatik doldurulur ve yapmaniz gereken tek sey teslim tiklamak!

Ödeme islemi çok fazla zaman, bilgi, ya da her ikisi gerektirdigi için bir çok sayfa çikis sistemi kullaniyorsaniz web siteleri muhtemelen sadece müsterilerinin büyük bir kaybi daha vardir. Ödeme süresini azaltmak ve artacak basit bir sayfa çikis sistemi kullanarak tamamlanan satis ve müsteri memnuniyeti katlanarak artacaktir.